גיקלנדר – אירועי חודש מאי 2011 לקהילה הטכנולוגית בישראל

ניוזגיק מציגים את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בחודש מאי 2011.

בכל חודש אנו מציגים לכם בצורה מקוצרת ומתומצתת את כל הכנסים הטכנולוגיים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ של החודש הקרוב. חודש מאי הבא עלינו לטובה עמוס בהרצאות, ימי עיון וקבוצות משתמשים מקצועיות.

לפיכך, פרטנו בפוסט רק על האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

AVC Meetup – ה-1 במאי, 2011

ביום ראשון בשעה 18:00 אחר-הצהריים, יתקיים מפגש AVC Meetup בבית הקפה Arcaffe שבהרצליה פיתוח. זוהי ההזדמנות שלכם להיפגש ולהכיר יזמים ואנשי טכנולוגיה מהתעשייה.

10 חוקים לבניית חברת SaaS בישראל – כיצד למכור שירותי SaaS באמצעות הרשת – ה-3 במאי, 2011

ביום שלישי בשעה 17:30 אחר-הצהריים יתקיים מפגש של פורום IGT בנושא מכירת שירותי SaaS דרך האינטרנט. הכנס יערך בבית IBM בפתח תקווה ובמהלכו  יציגו אריאל פינקלשטיין (מנכ”ל חברת Kampyle) ושרון מגן (סמנכ”ל מכירות ופיתוח עסקי ב-ClickTale) כיצד למכור לשוק ה-SMB ולצרכן הסופי באמצעות האינטרנט, ללא התערבות אנושית.

מפגש UXI בנושא עיצוב גרפי ואפיון – ה-3 במאי, 2011

ביום שלישי בשעה 18:00 אחר-הצהריים יתקיים מפגש UXI בנושא עיצוב גרפי ואפיון בבית ציוני אמריקה. איפה עובר הגבול בין עבודת המאפיין לעבודת המעצב? איך לוקחים אפיון מעולה ויוצרים עבורו עיצוב גראפי מנצח? במפגש יבחנו קו התפר בין אפיון ועיצוב, תלמדו את הכלים שיכולים לאפשר עבודה משותפת של מאפיין ומעצב, ותכירו אתרים בארץ ובעולם עם עיצוב מרתק ופורץ דרך.

AppsMania – כנס מפתחי המובייל הישראלי – ה-4 במאי, 2011

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יפתח כנס מפתחי המובייל הישראלי הראשון באולם האירועים Exodia שבתל-אביב. הכנס מורכב מיום שלם של הרצאות במגוון נושאים הקשורים לפיתוח אפליקציות לפלטפורמות המובייל השונות, גם ברמה הטכנית וגם ברמה העסקית. בנוסף, 20 מפתחי אפליקציות ישראלים יציגו במהלך היום את האפליקציות שלהם ב”שדירת האפליקציות” באולם הכניסה של האירוע.

Pitch Perfect – ה-5 במאי, 2011

ביום חמישי בשעה 16:30 אחר-הצהריים תערך הרצאה בנושא 10 טיפים לבניית פיטץ’ של 10 דקות בג’נקשן שבתל-אביב. את ההרצאה תעביר דנה אברהם, מאמנת לתקשורת ומומחית בתחום הפיטצ’ינג לסטארטאפים.

Optimizing the Sales Funnel – From Business Models to UX – ה-12 במאי, 2011

ביום חמישי בשעה 16:30 אחר הצהריים תערך הרצאה בנושא מודלים עסקיים ו-UX בג’נקשן שבתל-אביב. בהרצאה יסביר אלדד בן-תורה (מנכ”ל פלימוס ישראל) על מודלים עסקיים שונים כגון Freemium ו-Free Trial, מה ההבדלים בין עבודה במודל תמחור קבוע ל-Pay-as-you-go, כיצד מסבירים את המחירים לצרכן הסופי ו-Case Studies שונים בנושא.

Bootstrap startups case study – ה-12 במאי, 2011

ביום חמישי בשעה 17:00 אחר הצהריים תערך הרצאה בנושא סיפורי Bootstrapping במשרדי Totango בנתניה. במסגרת ההרצאה ישתפו המייסדים של Tufin ו-SAManage את סיפורי ההתפתחות של הסטארטאפים שלהם שעובדים במודל Bootstrap.


יודעים על אירוע שלא מופיע בלוח? עדכנו אותנו עכשיו.


The IaaS ver. PaaS Dilemma – ה-17 במאי, 2011

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר יערך יום עיון בנושא דילמת ה-IaaS נגד PaaS או מה יותר טוב עבור האפליקציה שאתם מפתחים, במכללה האקדמית תל-אביב יפו. במסגרת הכנס יסבירו מומחים שונים בתחום שירותי הענן על השירותים וספקי השירות השונים ועל היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, ביחד לסוג האפליקציה שאתם מעוניינים לפתח.

Made in Israel, Market in the US – ה-18 במאי, 2011

ביום רביעי בשעה 17:00 אחר-הצהריים יערך כינוס בנושא מכירות ושיווק בארצות הברית לחברות ישראליות בבנין ITECH C ברעננה. במסגרת האירוע יציגו אנשים ממגוון חברות ישראליות בעלי ניסיון בשיווק ומכירות בשוק האמריקאי את הסיפורים שלהם ויתנו טיפים כיצד לבנות עסקים גדולים והגדיל את מחזור המכירות של החברה בשוק האמריקאי.

יום עיון בנושא Windows Azure Security – ה-22 במאי, 2011

ביום ראשון בשעה 8:30 בבוקר יפתח יום עיון בנושא Windows Azure Security במשרדי מיקרוסופט ברעננה. את ההרצאה יעביר מנו כהן ישר, יועץ בכיר וארכיטקט מקבוצת סלע, אשר יסביר את ארכיטקטורת האבטחה של  Windows Azure וכיצד להשתמש ביכולות האבטחה שמציגה הפלטפורמה.

אירוע סטודנטים WP7 & Azure – ה-22 במאי, 2011

ביום ראשון בשעה 15:00 אחר-הצהריים יערך אירוע סטודנטים בנושא WP7 & Azure באוניברסיטת תל-אביב. יום עיון זה, המיועד לסטודנטים, יכיל מגוון של הרצאות וטיפים במטרה לסייע למפתחים להתחיל ולכתוב אפליקציות עבור Windows Phone ולהכנס אל השוק הצומח והמלהיב של המובייל.

Cloud Security, Programming and Hacking – ה-24 במאי, 2011

ביום שלישי בשעה 17:30 אחר-הצהריים תערך הרצאה בנושא פיתוח מאובטח לסביבת Azure במשרדי מיקרוסופט בהרצליה. בהרצאה יסביר מומחה אבטחת המידע נמרוד לוריא, כיצד לפתח באופן מאובטח בסביבת הענן וכיצד ניתן לתקוף ולחדור אל מערכות המאוחסנות בסביבת עננים.


יודעים על אירוע שלא מופיע בלוח? עדכנו אותנו עכשיו.


Israel Game Development Day – ה-29 במאי, 2011

ביום ראשון בשעה 12:00 בצהריים יפתח כנס מפתחי המשחקים הישראלי במכללת אפקה להנדסה בתל-אביב. במהלך היום יערכו הרצאות בנושאים שונים כגון פיתוח משחקים לפייסבוק, פיתוח למובייל, זכויות יוצרים בפיתוח משחקים ועוד.

כנס טכנולוגיות GPU ישראל – ה-30 במאי, 2011

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר יפתח הכנס השנתי של nVidia אשר יערך לראשונה מחוץ לגבולות ארצות-הברית. הכנס, אשר יערך במלון הילטון שבתל-אביב, מיועד לחשוף את החידושים בתחום הויזואליזציה המחשובית, כולל אספקת מידע והצגת ההתפתחויות החדשות ביותר בתחום ה-GPU, לרבות המחקרים העדכניים והיישומים החדשניים ביותר. בנוסף, יכלול הכנס פאנל בנושא השפעת טכנולוגיית ה-GPU על התעשייה.

Innovation 2011 בנגב – ה-30 במאי, 2011

ביום שני בשעה 10:00 בבוקר יפתח האי-כנס השנתי Innovation 2011 באוניברסיטת בן-גוריון בבאר-שבע. באירוע ייחודי זה שמתקיים בסגנון אי-כנס (un-conference), בו כל התכנים נקבעים על ידי המשתתפים, אשר לוקחים חלק אקטיבי הן בהכנה והן בהפעלתו של האירוע, יוצגו טכנולוגיות ופיתוחים שונים, יתקיימו דיונים, הרצאות וסדנאות קצרות ועוד. האירוע מהווה הזדמנות ייחודית לקידום רעיונות וכיווני חשיבה חדשניים, לקבלת משוב וליצירת שיתופי פעולה.

Israel Mobile Summit – ה-31 במאי, 2011

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר תיפתח ועידת המובייל הישראלית הראשונה במתחם יס פלנט שבקניין איילון ברמת-גן. הועידה תכלול מגוון רחב של הרצאות ממומחים בתחום המובייל מהארץ ומהעולם, פאנלים בנושאי חידושים וטרנדים בעולם המובייל ו-10 סטארטאפים ישראלים מתחום המובייל שיציגו את החברות שלהם (פרטים נוספים והרשמה יעודכנו בהמשך).

HTIA 2011 – ה-31 במאי עד ה-2 ביוני, 2011

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר תיפתח הועידה השנתית של ארגון ההיי-טק הישראלי בבנייני האומה בירושלים. שלושת ימי הועידה יכללו מגוון רחב של הרצאות ופאנלים בנושאי סטארטאפים, טכנולוגיה ושוק ההיי-טק הישראלי והשפעתו על הכלכלה בארץ ובעולם. בנוסף, תוכלו לפגוש סטארטאפים ישראלים במסגרת “שדירת הסטארטאפים” שתוצג באחד מאולמות הלובי של בנייני האומה.


הפוסט מרכז את האירועים הגדולים והמרכזיים, אך ביומן האירועים המלא של ניוזגיק המעודכן על ידינו באופן שוטף תוכלו למצוא מגוון אירועים נוספים הפונים לקהילת הטכנולוגיה בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

1 תגובה על "גיקלנדר – אירועי חודש מאי 2011 לקהילה הטכנולוגית בישראל"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
Kobi
Guest

האם יש מפגש שמתאים במיוחד לכאלו המחפשים לחבור למפתחים לצורך פיתוח מיזמים?

תודה

wpDiscuz

תגיות לכתבה: