Geek Awards 2011 – הזוכים

מי זכה בתואר הסטארטאפ המוצלח של 2011 ומי הסטארטאפ המבטיח של 2012? מי הטלפון הסלולרי שהכי אהבתם ומה המשחק הפופולארי ביותר ב-2011 ? כל התוצאות וכל הזוכים של Geek Awards 2011

זוהי השנה השניה והמשך המסורת שבה נתנו לכם, גולשי ניוזגיק, את הזכות לבחור את הסטארטאפים, היזמים, המשחקים והגאדג'טים שהיו המוצלחים ביותר בשנת 2011.

לאחר שמאות אנשים הציעו את המועמדים שלהם, נבחרו 5 מועמדים מובילים בכל קטגוריה ובשלב השני של ההצבעה, נדרשתם לבחור מתוכם את הזוכים הראויים ביותר לפרס ה-Geek Award בכל קטגוריה.

מאות אנשים הצביעו ובחרו את הזוכים בפרסי ה-Geek Awards לשנת 2011 בקטגוריות השונות ולהלן הזוכים:

הסטארטאפ הנולד של ישראל 2011  – Bizzabo

בקטגוריית הסטארטאפ הנולד של ישראל, זכתה חברת Bizzabo שעליה אחראיים ערן בן-שושן, בועז כץ ואלון אלרואי. החברה פיתחה אפליקציה סלולרית, שמאפשרת למארגני כנסים, החל מ-meetup קטן של כמה עשרות אנשים ועד לכנסים גדולים של אלפי אנשים, לנהל את הכנס בצורה חכמה ולנצל את אפשרויות הנטוורקינג עד תום. מהצד של המארגנים, האפליקציה מאפשרת להם סטטיסטיקות מתעדכנות בזמן אמת על המתרחש בתוך הכנס, כולל הקשרים העסקיים שאנשים יוצרים במהלך הכנס. כך, יכולים המארגנים לראות כיצד ניתן להתאים את הכנס בזמן אמת לצרכי באי הכנס, בזמן הכנס ולא כלקח בסיומו.

מהצד של באי הכנס, האפליקציה מאפשרת להם להגדיר את איזה סוגי אנשים הם מעוניינים לפגוש; האם הם מעוניינים במנכ"לים, ב-CTO של חברות שונות, במנהלי שיווק, וכו'. את כל אלה הם יוכלו לראות, מבין באי הכנס שמשתמשים גם הם באפליקציה. בכך הם יכולים לחסוך זמן ואנרגיה בפניה לאנשים שאינם רלוונטיים עבורם, וישר להגיע לקהל היעד שהם מחפשים.

את הסקירה המלאה על Bizzabo תוכלו לקרוא כאן

האקזיט של 2011 – המכירה של אנוביט לאפל

את אנוביט הקימו פרופ' אודי ויינשטיין וד"ר אופיר שלוי (שמכרו את חברת ליבית ל-TI תמורת 365 מיליון דולר ב-1999) יחד עם אריל מייסלוס (ממייסדי פסעבה שנמכרה ל-PMC-Sierra תמורת 300 מיליון דולר ב-2006) במטרה לפתח טכנולוגיה לפתרון בעיית האמינות והשרידות של זכרונות NAND Flash, המוגבלים בכמות הפעולות שניתן לבצע עליהם. באמצע השנה שעברה הודיעה החברה על עסקאות גדולות עם שתיים מיצרניות הזכרונות הגדולות בעולם, Hynix וסמסונג, עסקאות אשר הובילו את החברה באופן עקיף, גם אל תוך מכשירי האייפון, האייפוד והאייפד של אפל, אם כי החברה לעולם לא דיברה על כך באופן רשמי.

החברה גייסה עד היום סכום אשר נאמד ב-77 מיליון דולרים מקרנות הון סיכון דוגמת פיטנגו ובטרי וזרועות ההון סיכון של חברות הטכנולוגיה אינטל ו-Micron. לפי ההערכות האחרונות, אנוביט אמורה להגיע השנה למכירות של 30-40 מיליון דולר, מה שמשקף לה מכפיל רווח של פי עשר לפי השמועות האחרונות, על סכום המכירה לאפל המוערך בכ-300 עד 400 מיליון דולר.

כפי שמסתמן, צפויה החברה להשאיר את פעילותה בהרצליה פיתוח שיהפוך למרכז הפיתוח הישראלי של אפל, אשר יתמקד בפיתוח שבבים לניהול זכרון פלאש. במסגרת הרכישה, צפויים העובדים לשמור על מעמדם בחברה וכל הבכירים צפויים אף הם להישאר בתפקידם, לפחות עד סוף הרבעון הראשון של 2012, במהלכו צפוי לחזור לארץ אהרון אהרון, אשר צפוי לקחת על עצמו את תפקיד מנהל מרכז הפיתוח הישראלי של אפל.

Waze – זכיה משולשת בקטגוריות : הסטארטאפ, אפליקציית הסלולר, האפליקציה הישראלית של 2011

הזוכה הגדולה של 2011 היא ללא ספק חברת Waze, אשר מפתחת אפליקציית ניווט המבוססת על מידע ממשתמשיה. החברה, אשר השיקה את הגרסה השלישית של התוכנה, מפתחת שירות מפות בו הקהילה בונה ומעדכנת את המפה באופן פעיל ושוטף, תוך נסיעה יחד עם האפליקציה המותקנת על-גבי המכשיר הסלולארי. במהלך הנסיעה מועברות נקודות הציון (GPS) לשרתי Waze ומתורגמות בזמן אמת לתשתית כבישים ולנתוני תנועה ועומסים. אפליקציית ה-GPS החינמית של Waze מבוססת על מפות אלה והיא מספקת למשתמש בכל עת את המסלול המהיר ביותר לכל יעד בהתבסס על נתוני התנועה בזמן אמת. באוקטובר דיווחה החברה על גיוס של 30 מיליון דולר בהובלת קרן Horizons Ventures של המליונר לי קא-שינג וקרן קליינר פרקינס קאופילד וביירז (Kleiner Perkins Caufield & Byers).

זהו סבב הגיוס השלישי של Waze, בסך של 30 מליון דולרים (הערכה), אשר מגיע שנה לאחר גיוס של 25 מיליון דולרים בהובלת על-ידי קרן ההון סיכון Blue Run Ventures יחד עם Magma Venture Partners ו-Vertex Venture Capital שהשקיעו גם בסיבוב הקודם וענקית השבבים Qualcomm שהשקיעה בחברה באמצעות זרוע ההשקעות שלה, Qualcomm Ventures.

השירות של החברה התרחב בשנים האחרונות בצורה פנומנלית משירות ישראלי לארצות הברית ואירופה וכעת מונה יותר מ-7 מיליון משתמשים. הכסף ישמש להרחבת השירות גם לארצות נוספות. החברה אשר מספקת את שירות הניווט והאפליקציה בחינם, עובדת כעת על פיתוח פלטפורמת פרסום מבוסס מיקום, אשר לאחרונה נמצא בתנופה אדירה בעולם, ואמור להוות כלי ההכנסות העיקרי של החברה.

הסטארטאפ המבטיח של 2012 – סולוטו

מאז שהוקמה ב-2008, התמקדה Soluto בנסיון לעזור למשתמשים להמעיט כמה שאפשר את התסכול הנובע מהמחשב האישי שלהם. בין אם אפשרה להם לקבוע איזה תוכנות עולות עם המחשב, מדוע הדפדפן שלהם קרס או פירוט לגבי התוכנות המותקנות – היה נדמה כי החברה נמצאת בכיוון הנכון. סולוטו, הנחשבת לאחת מחברות הסטארטאפ המבטיחות בסצינה הישראלית, הוקמה לפני כארבע שנים על-ידי תומר דביר וישי גרין במטרה לנסות ולפתור את התסכול שחווים רוב משתמשי המחשב "הרגילים" כאשר הם נתקלים בבעיות פשוטות לכאורה ואינם מצליחים לפתור אותם.

בשנה שעברה, השיקה החברה את הגרסה הראשונה של המוצר, המאפשרת למשתמשים לנתח את כל התוכנות שנטענות בזמן עליית המחשב וממליצה למשתמש על התוכנות שאותן ניתן "להוריד" מתהליך ה-Boot של המחשב. את ההשקה עשתה החברה בכנס Techcrunch Disrupt בו היא גם זכתה במקום הראשון. השנה, החליטה החברה לקחת את הייעול לצעד הבא ושחררה מוצר Web שיעזור לכם לעזור להורים, סבים, או כל מי שמתקשה עם המחשב האישי שלו – כדי שגם הם לא יהיו מתוסכלים.

בנוסף, הכריזה סולוטו השנה שסיימה את סבב גיוס ההון השני של החברה בסכום של 10.2 מיליון דולר, המעמיד את החברה על גיוס כולל של כ-18 מיליון דולר עד היום. את הסיבוב האחרון הובילה קרן ההון סיכון האירופאית אינדקס וונצ'רס (Index Ventures) ויחד איתה השתתפו בהשקעה גם קרנות ההון סיכון בסמר (Bessmer Venture Partners), גיזה (Giza Venture Capital) ופרוקסימה (Proxima Ventures).

היזם של שנת 2011 – שי אגסי

שי אגסי (צילום: jdlasica)

שי אגסי נחשב כאחד מילדי הפלא של ההיי-טק הישראלי, אחרי שהקים ומכר את TopTier ל-SAP הגרמנית (יחד עם TopManage ומנהל), כיהן אגסי המוביל הטכנולוגי הראשי של SAP במשך כ-5 שנים עד שעזב ב-2007 על-מנת להקים את מה שנראה בזמנו כאחד מהפרויקטים השאפתניים ביותר בעולם (לא רחוק מאיך שנתפס היום ריצ'רד ברונסון עם הטיסות האזרחיות לחלל), המכונית החשמלית.

השנה אחרונה הייתה אחת מהקשות שעברו עד היום על אגסי כשהחברה שמאחורי המכונית החשמלית, Better Place חוטפת ריקושטים על ימין ועל שמאל. מדו"חצות כספיים שמציגים שריפת מזומנים גבוהה במיוחד ועד לציונים נמוכים עד כדי קטילה למכונית הרנו פלואנס שאמורה להוביל את החברה בשלביה הראשונים. מצד שני, סיימה החברה את השנה עם גיוס של עוד 200 מיליון דולר לפי שווי כפול מהגיוס האחרון שלה ולפני כשבועיים בלבד הודיעה חברת הליסינג הגדולה בישראל, אלדן, על חוזרה לרכישת מכוניות חשמליות מבטר פלייס ב-61 מיליון שקלים. אז ההתמדה משתלמת, שי אגסי יודע את זה וכולנו יכולים ללמוד ממנו.

משחק ה-PC של 2011 וגם משחק הקונוסולות של 2011  – Call of Duty Modern Warfare 3

בדומה לשנה שעברה, גם השנה לקח משחק מסדרת Call of Duty את המקום הראשון בשתי הקטגוריות: משחק ה-PC של השנה ומשחק הקונסולות של השנה. השנה מי שהעמיד לו קרב צמוד היה Battlefield 3 בשתי הקטגוריות וגם Batman Arkham Asilum הצליח לעשות רעשים של טוען לכתר.

בדומה לקודמיו בסדרה, גם Modern Warfare 3 ניפץ מחדש את שיא ההכנסות (שקבע המשחק הקודם בסדרה בשנה שעברה), אך הפעם הצליח המשחק לצאת מגבולות עולם המשחקים ולשבור את שיאי ההכנסות של כל תחומי הבידור. הוא הכניס יותר מהאביר האפל בסוף השבוע הראשון שלו, הוא הכניס יותר מהארי פוטר ואוצרות המוות (הספר) בהשקתו, ועכשיו הוא שבר שיא נוסף, מרשים אפילו יותר. שישה עשר ימים לאחר השקתו, המשחק האחרון בסדרה, Modern Warfare 3, חצה את קו מיליארד הדולר בהכנסות. מוצר הבידור הקודם שהצליח להגיע להישג דומה הוא שובר הקופות הגדול בכל הזמנים, אווטאר, שחצה גם הוא את קו מיליארד הדולר במעט יותר משבועיים, אלא שלאווטאר לקח שבעה עשר ימים להגיע לשם – יום אחד יותר.

משחק הסלולר של 2011 – Angry Birds

צילומסך

גם השנה, כמו בשנה שעברה, ממשיך המשחק והמותג Angry Birds להיות הדומיננטי והפופולארי מבין המשחקים לסלולר ומכאן גם בחירתכם  אחוז גבוה הצביע למשחק הסלולר שזכה במקום הראשון ולמיליוני הורדות מחנויות האפליקציות של מכשירי האייפון והאנדרואיד הסיפור מאחורי פיתוח המשחק היה כאשר המפתחים של Rovio החליטו ליצור משהו, שפיטר ווסטרבק, אחד המפתחים הבכירים בחברה, קרא לו "המשחק המושלם לאייפון". מטרתם היתה לנצל בצורה מירבית את מסך המגע, ליצור דמויות שימצאו חן בעיני אנשים בני כל הגילאים, ולפתח משחק שיספק תמורה אמיתית על הכסף ששולם עבורו. אחת המטרות המרכזיות בעיצוב המוצר היתה שהמשתמש ירגיש שהוא מקבל את ההחזר המקסימלי על כסף שהשקיע בקניה.

אפילו Rovio עצמה לא הצליחה להאמין להצלחה ההיסטרית של המשחק וכמו כל דבר פופולארי ומוצלח, הם זכו אפילו לפארק שעשועים בשם המותג , לסרט ולסרטונים ללא סוף ברשת. עוד אפשר היה ללמוד השנה על הצלחת החברה רוביו, כאשר סירבה במהלך הקיץ האחרון להצעת רכישה, אשר העריכה את שווי החברה בכ-2.25 מיליארד דולרים.

המשחק החברתי של 2011 – Zynga Holde'm Poker

פוקר הולדם הוא המשחק הפופולארי ביותר בפייסבוק ומשחקים בו מאות אלפי שחקנים מכל העולם. כמובן שמדובר במשחק למי שיש הרבה מאוד זמן פנוי כי ברגע שמתחילים לשחק בו, כמו כל משחק אחר בפייסבוק, אי אפשר להפסיק. זהו משחק הפוקר הפופולרי ביותר בעולם עם עשרות מליונים של מעריצים בו המשתתפים יושבים סביב שולחנות וירטואליים,תוך ניסיון להרוויח את מירב הנקודות האפשרי מהיריבים ולנצח בפוקר.

בעוד פארמוויל, סיטיוויל וכל שאר הווילים ממשיכים לאבד משתמשים בקצב סיטונאי, משחק אחד מבית היוצר של זינגה מצליח לשמר את כמות המשתמשים שלו ואף להגדיל אותה במשך השנתיים מאז שפתחה פייסבוק לראשונה את הפלטפורמה שלה למשחקים. אין ספק כי הפופולאריות של Texas Hold’em Poker של Zynga נובעת לא במעט מהפופולאריות של משחקי הפוקר בכלל ומשחקי הפוקר המקוון בפרט בשנתיים האחרונות. ועם עשרות מיליוני שחקנים, ה- Hold’em Poker של זינגה הוא חדר משחקי הפוקר הכי גדול באינטרנט, אז פלא שהוא גם הזוכה שלכם השנה בקטגוריית המשחק החברתי?

אפליקציית ה-Desktop: דפדפן כרום  (במרווח של 2 קולות בלבד מ-DropBox)

בקטגוריית אפליקצית ה-Desktop ציפינו למלחמה קצת יותר קרובה, אך נראה שמה שגוגל אומרים הוא נכון. "אם אתם כבר משתמשים באפליקציה המותקנת מקומית על המחשב, זה כנראה דפדפן וכדאי שזה יהיה הדפדפן שלנו". לפי תוצאות ההצבעה, מעל ל-60% מהגולשים חושבים שדפדפן ה-Chrome של גוגל הוא אפליקציית ה-Desktop הטובה ביותר של השנה.

דפדפן כרום המפותח על ידי גוגל הגיח אל אויר העולם בספטמבר 2008 ונחשב לצעיר מבין הדפדפנים המובילים בשוק. בתחילת השנה הנוכחית היתה זו הפעם הראשונה שהדיח כרום את ספארי הותיק של אפל כשהוא נוטל ממנו את המקום השלישי והמכובד ברשימת הדפדפנים המובילים בעולם. מאז ולמשך השנה הנוכחית המשיך כרום לטפס במהירות כשהוא מתרחב אל מספר פלטפורמות נוספות במספר גרסאות שהופצו לאורך השנה.

אפליקציית ה-Web של 2011 – Facebook

העובדה כי פייסבוק היא הזוכה בקטגוריית אפליקציית ה-Web אינה מפתיעה. הרשת החברתית הצליחה להשתלט לחלוטין על חיינו, בין אם מדובר על המישור האישי או במישור העסקי. כיום, פייסבוק הוא כלי לכל דבר העוזר לנו לשמור על קשר עם חברינו, להתעדכן אודות אירועים שונים, לצפות בתמונות מכל רחבי העולם וכמובן לעדכן בעצמו כל פרט קטן בחיינו. מעבר לכך, פייסבוק ביצעה קפיצה משמעותית ומשמשת כיום ככלי עבודה לכל דבר, העוזר לנו להפיץ תכנים, ליצור באזז ולמשוך אוהדים וסקרנים לקרוא אודותינו.

עם 800 מיליון משתמשים מכל רחבי העולם וחוסר בתחרות משמעותית, אנו צופים שלפחות בתחילת 2012 פייסבוק תשאר במגמת עלייה, במסגרתה תמשוך אליה יותר משתמשים ועסקים ותעזור לנו לשמור על קשר עם כל מי שרק נרצה. אנו מקווים כי הרשת החברתית תבין שלמרות שאנו איננו יכולים בלעדיה, עדיין צריכה לדאוג לפרטיות משתמשים ותציע לנו מגוון שדרוגים ושיפורים שיהפכו את זמן הגלישה שלנו לכיפי, נעים ואולי אפילו יעיל יותר.

המכשיר הסלולרי של 2011 – iPhone 4S (במרחק 2 קולות בלבד מ-Samsung Galaxy S II)

החלטתה של אפל לדחות השנה את הכרזתו של האייפון החדש הובילה לאינספור שמועות שהעלו את רף הציפיות מהדגם העתידי. בפועל המוצר היה מהפכני הרבה פחות ובעיקר נטל את היכולות הקיימות של המכשיר ופשוט הציע להם גרסה מתקדמת יותר. עם זאת, את האכזבה של הקהילה הטכנולוגית החליפה ההתלהבות של הקהילה הצרכנית שאימצה את המכשיר במהירות והפכה אותו לאחד המוצרים הנמכרים ביותר של אפל.

לארץ הוא הגיע באיחור קל יחסית ונחת לאחר חודשיים מהשקתו הרשמית בארה"ב. במטרה לפצות על העיצוב הזהה והשינוי הקל בין הדגם הקודם לנוכחי, השתדלה אפל למתג את אחד הפיצ'רים שמציע האייפון 4S באופן אגרסיבי הרבה יותר. "סירי", עוזרת אישית מבוססת על שליטה קולית הצליחה לעורר לא מעט עניין בקהילה הטכנולוגית בזמן שהציעה למשתמשים לשוחח עם הסמארטפון ולדרוש ממנו לבצע פעולות שונות ללא כל צורך אפילו במגע. בשלב זה הפיצ'ר החדש עדיין לא זמין לקהל דובר העברית, אך מספר דיווחים ברשת מעידים על כך שהחברה בהחלט עובדת על התאמתו גם לשפת הקודש.

הכרזתו של האייפון 4S השנה עמדה מנגד מול אינספור מכשירי אנדרואיד חדשים שלפחות חלק מהם הצליחו לעורר לא מעט עניין והגבירו את התחרות הגוברת בין אפל לבין סמסונג שחשפה שני מכשירי דגל חדשים שנועדו להתחרות ישירות בסמארטפון הפופולארי של אפל. הגלקסי II S, והגלקסי נקסוס, שניהם זכו לסיקור נרחב במיוחד בעולם הטכנולוגי ואליהם ניתן לצרף גם את מכשיר הדגל של מוטורולה שעשה קמבק למותג הרייזור הפופולארי והותיק שלה. מוטורולה וסמסונג לא היו היחידות, ברקע היתה זו גוגל שהשיקה את גרסת אנדרואיד 4.0, שהציעה עדכונים נרחבים לקהל המשתמשים וגם פה עמדה בתחרות מול גרסת iOS 5.0 שחשפה אפל וכללה למעלה מ-200 עדכוני מערכת למשתמשי ה-iDevices.

מערכת ההפעלה הסלולרית של 2011 – אנדרואיד

מקור: flickr cc-by abulhussain

מערכת ההפעלה אנדרואיד היא הזוכה הגדולה בתואר "מערכת ההפעלה של שנת 2011", שכן הייתה זאת שנה משמעותית עבור פלטפורמה זאת, במהלכה יותר ויותר יצרניות סלולריות בחרו בה, מה שגרם לכמות המכשירים מבוססי אנדרואיד לצמוח ולכבוש את השוק. אנדרואיד עשתה דרך משמעותית מאז שנה שעברה, בין אם מדובר בהתפרשות שלה על גבי השוק או עדכונים משמעותים בתוך התוכנה עצמה. למרות שרק ברבעון האחרון של השנה הציגה גוגל את גרסת 4.0, הידועה גם בשם Ice Cream Sandwich – היה זה מספיק זמן כדי לגרום למשתמשים להתלהב מהיכולות החדשות של מערכת ההפעלה, שסוף סוף מהווה תחרות משמעותית לעיצוב ומהירות הפעולה של מערכת iOS.

בשנה הבאה אנו מצפים לראות כיצד אנדרואיד 4.0 תכבוש את השוק, כמו גם לליין חדש של מכשירי סמארטפון מתקדמים המסוגלים לנצל את היכולות האמיתיות של מערכת ההפעלה. כמו כן, אנו מקווים לראות גם מכשירי טאבלט מהירים ומרשימים מתמיד בעלי גרסת אנדרואיד 4.0 ואולי אפילו שדרוג לגרסת אנדרואיד הנוכחית.

הגאדג'ט של 2011 – iPad 2

מקור: יח"צ

השנה הוא כבר לא צמוד לקינקט של מיקרוסופט והדור השני של האייפאד לקח את הקטגוריה שלו כמעט בלי להתאמץ בהפרש של קרוב ל-100% מהמקום השני. הדור השני של האייפאד הצליח למכור פי שתיים יחידות מאשר הדור הראשון של המכשיר, וזאת בחצי מהזמן שלקח לדור הראשון. אף על פי שהחידושים באייפאד 2 לא היו מרחיקי לכת, נראה שהעיצוב החדש, המעבד המהיר יותר והמצלמה הקדמית הצליחו בכל זאת לכבוש את לב ההמונים.

ואם לרגע היה נדמה לכם שהמתחרות מתחילות לצמצם את הפער ושלמישהו עוד נשאר סיכוי לאיים את המלכה הבלתי מעורערת של עולם הטאבלטים, כל מה שצריך לעשות זה להסתכל על נתוני המכירות של מכשירי הטאבלט ברחבי העולם, שמציגים תמונה שלא משתמעת לשתי פנים.

הזוכים הגדולים

כמו שהבטחנו, בין המצביעים יחולקו פרסים שווים במיוחד מתנת פנסוניק בהתאם לתקנות שפרסמנו בדף התחרות. הגולשים שהציעו או בחרו את מספר המועמדים הזוכים הגדול ביותר, הם אלו שזכו בפרסים.

  1. הזוכה במקום הראשון עם 22 נקודות (10 הצבעות נכונות + 6 הצעות נכונות) הוא עופר ולד אשר זוכה במסך 42 אינץ' מתנת יורוקום-פנסוניק.
  2. למקום השני הגיע אוהד כהן, עם 21 נקודות בלבד (9 הצבעות נכונות + 6 הצעות נכונות) והוא זוכה במערכת קולנוע ביתי מתנת יורוקום-פנסוניק.
  3. למקום השלישי הגיע לירן דורון, עם 19 נקודות (11 הצבעות נוכנות + 4 הצעות נכונות) והוא זוכה במערכת שמע ניידת מתנת יורוקום-פנסוניק.

הזוכים יקבלו הודעה מסודרת בדואר אלקטרוני במהלך הימים הקרובים שתבשר להם על הפרס שבו זכו וכיצד  לאסוף אותו.

שתהיה לכולנו שנה אזרחית טובה, מלאת סטארטאפים חדשים, אקזיטים ענקיים, גאדג'טים וחדשנות!

לזוכי תחרות Geek Awards 2010


תחרות Geek Awards 2011 נערכת בחסות יורוקום-פנסוניק


יורוקום תקשורת דיגיטלית עוסקת ביבוא, שיווק, הפצה ושירות של מוצרים ופתרונות אינטגרטיביים בתחומי התקשורת והאלקטרוניקה בידורית ללקוחות הביתיים והעסקיים.
יורוקום הינה הנציגה הרשמית בישראל של המותג פנסוניק ענק האלקטרוניקה מיפן ושל מותגים נוספים.

יורוקום תקשורת דיגיטלית היא חברה בעלת חוסן מותגי ומנעד מוצרים רחב המציעה יכולות אינטגרטיביות בעולם התקשורת, האודיו/וידאו, דבר המאפשר סך פתרונות המשלימים זה את זה. וכן מתן שירות ברמה מקצועית, איכותית ומיידית לאורך כל הדרך.

ליורוקום פנסוניק עמוד פייסבוק העוסק בתחום האלקטרוניקה הבידורית כבר למעלה משנתיים, ודואג לעדכן אתכם בחדשות הכי חמות, פעילויות מאתגרות ופרסים יוקרתיים מבית המותג. נשמח לראות גם אתכם בפייסבוק שלנו.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

2 תגובות על "Geek Awards 2011 – הזוכים"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
ענת
Guest

אכן סיכום שנה "סטרטאפיסטית"… היתה שנה פורה במיוחד במיוחד בתחום האפליקציות ולמכורי האנגריברד (כמוני, שכל יום בודקת אם יש עדכונים נוספים למשחק…) (-: אני בטוחה ש- 2012 תפתיע לא פחות…

טל
Guest

שנה לא רעה בכלל לסטארטפים בישראל…

אגב, יש טעות כתיב – "שי אגסי נחשב כאחד מילדי הפלא של ההיי-טק הישראלי, אחרי שהקים ומחר את TopTier ל-SAP הגרמנית".

wpDiscuz

תגיות לכתבה: