13 ישראליות נבחרו לתואר Cool Vendors על ידי גרטנר העולמית

13 ישראליות זכו השנה בתואר Cool Vendor שמעניקה גרטנר העולמית מדי שנה, לחברות הפועלות בתחומי טכנולוגיות מידע, תקשורת וענפי הייטק נוספים.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

גרטנר העולמית הודיעה על רשימת החברות שזכו בתואר Cool Vendor לשנת 2013, כאשר ברשימה ניתן למצוא ייצוג מרשים של לא פחות מ-13 חברות ישראליות. את הבחירה עורכת גרטנר מתוך חברות הפועלות בתחומי טכנולוגיות מידע, תקשורת וענפי הייטק נוספים, כאשר התואר מוענק לחברות קטנות המציעות טכנולוגיה "פורצת דרך" או פתרון חדשני, המאפשרים למשתמשים לבצע פעולות שלא יכלו לבצע עד היום.

הטכנולוגיה יכולה להיות כזו המסוגלת להשאיר חותם על השוק, התנהגות הצרכנים ומציעה השפעה עסקית, ולא רק טכנולוגיה לשמה. רגע לפני שהישראליות מוצגות בכנס שתקיים גרטנר בחודש מאי בישראל, אנו מציגים לכם את רשימת החברות המלאה.

הכירו את החברות

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

Cyvera

החברה מציעה מערכת לאבטחת נקודות קצה בארגונים, החוסמת מתקפות שלא היו מוכרות קודם לכן, ומספקת מידע בנוגע לאיומים נוספים על מנת לשפר מערכות אבטחה אחרות בארגון. המערכת של החברה מנטרלת את הנסיונות של הגורמים המזיקים להשתיל נוזקות שישמשו בעתיד כנקודות הפריצה של התוקפים, ויסכנו את נקודות הקצה.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

SundaySky

הטכנולוגיה של החברה מאפשרת למותגים לייצר בזמן אמת ולפי דרישה סרטון וידאו אישי על פי פרופיל הצופה, המכיל תוכן והצעות הרלוונטיים לו, ומגדיל את מעורבותו עם המותג. סרטוני וידאו אלה יעילים כיוון שהם נוצרים על בסיס המידע העדכני ביותר ביחס לצופה, תוך שימוש בתכנים הרלוונטיים לו ביותר.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

GreenSQL

החברה מספקת טכנולוגיית אבטחה למסדי נתונים, כאשר היא משלבת בפלטפורמה יחידה מיסוך מידע דינמי, ניטור אקטיבי של מסד הנתונים, מניעת פריצה, Firewall והגנה מפני הזרקת SQL למסדי נתונים המאוחסנים מקומית ובענן. שילוב של מספר אמצעי הגנה במוצר אחד, וקלות ההתקנה וההטמעה, הופכות את המוצר למתאים מאוד לצרכי ודרישות חברות קטנות ובינוניות.

MobileSpaces

ms

מקור: יח"צ

המוצר של MobileSpaces מאפשר למעשה להשתמש בסמארטפון האישי לשימוש עסקי באמצעות הפרדה וירטואלית שיודעת להגן ולאבטח את המידע העסקי ולהפריד אותו באופן מוחלט מיתר השימושים שמציע מכשיר הסמארטפון. בשלב שהמשתמש יהיה מעוניין לגשת למידע העסקי במכשיר הסמארטפון שלו, הוא יתבקש להקליד סיסמא באמצעותה תתאפשר לו הגישה. כל המידע שיוריד או ישתמש בו מאותו רגע מנוטר ומאובטח ונשמר למעשה בסביבה העסקית של המכשיר. אם יניח למכשיר מספר דקות, תחסם הגישה והסיסמא תתבקש שוב. שימוש מקביל בכל אחת מהאפליקציות הפרטיות של המשתמש זמינה בכל שלב ומנגד – האפליקציות העסקיות נקבעות ומנוהלות על ידי הארגון.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

Evolven

החברה משלבת אנליטיקה של תהליכי IT והגדרת וניהול שינויים (Configuration and Change Management) לצורך זיהוי בעיות מוקדם וניבוי התנהגות עתידית של המערכת. הטכנולוגיה של החברה נוטלת אלגוריתמים סטטיסטים של זיהוי המשוייכים בדרך כלל עם תחום הביצועים והזמינות, ומיישמת אותם לתחום הגדרת וניהול השינויים. ניתוח שכזה עשוי לסייע לצוותי ה-IT לדעת מראש על הסיכונים וההשפעות שיגרמו שינויים במערכת.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

Perfecto Mobile

הטכנולוגיה של החברה מאפשרת לארגונים לבחון ישומים ניידים לפני השקתם ללקוחות או עובדים על מגוון רחב של מכשירים, באמצעות ביצוע סימולציה של סביבת העבודה של מאות טלפונים וטאבלטים. השירות, הניתן בתצורת ענן, משמש כתחליף זול משמעותית לרכישת כל מגוון המכשירים לצורך ביצוע הבדיקות, והחברה אף מספקת שירות ניטור ביצועים במסגרת הבדיקות.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

WalkMe

החברה מציעה מערכת מבוססת ענן המציגה מעין "מסלול מודרך" לעובדים, שותפים ולקוחות הארגון העושה בה שימוש, על מנת לסייע להם לבצע תהליכים כגון ביצוע הזמנה, מילוי טפסים וכדומה. המערכת אינה מתערבת בתהליכים העסקיים עצמם, אלא מציבה שכבה נוספת בדמות אובייקטים המכילים עצות והסברים מעל שכבת הפעילות שבאתר. שכבה זו עשויה לקצר משמעותית את תקופת ההדרכה של עובדים, ולהקל על פעילות לקוחות ושותפים באתר החברה.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

Ctera Networks

המוצרים של החברה מחברים את מרכזי הנתונים של הארגון ושלוחותיו לתשתית אחסון ענן פרטית או ציבורית. הפתרונות, המאפשרים סינכרון, שיתוף, גיבוי ושילוח מידע, מיועדים לעסקים בכל הגדלים, כמו גם ספקי שירות ואינטגרטורים. לחברה שיתופי פעולה עם יצרני ציוד תקשורת ואחסון כסיסקו, EMC, IBM, היטאצ'י דאטה סיסטמס, דל ועוד, והיא משתלבת בשוק ה-Cloud Storage Integration הצומח.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

SeatID

החברה פיתחה פלטפורמת "הושבה חברתית" (Social Seating), המחברת, בהסכמת המשתמש, מידע מרשתות חברתיות עם אתרים העוסקים בהזמנת מקומות לאירועים ונסיעות, ובכך מאפשרת למשתמשים לבחור במיקום גם על סמך זהות היושבים סביבם, או בהתאם להגדרות שונות (תחומי ענין משותפים, למשל). השירות מוצע לחברות תעופה, אצטדיונים, אתרי מכירת כרטיסי קולנוע ותאטרון, מלונות ורכבות.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

Mobideo Technologies

הפלטפורמה של מובידאו משלבת יכולות ניהול מדוייק של משימות וניטור בזמן אמת של תהליכים, עם תיעוד אוטומטי למחצה של הגדרות התהליכים. פלטפורמה זו משמשת חברות העוסקות בתהליכים מתמשכים החוזרים על עצמם, כדוגמת מערכי הטענת רכבים חשמליים, מגדלי שידור סלולריים וכדומה.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

BioCatch

הטכנולוגיה של החברה מאפשרת לאמת את זהות המשתמש במחשב או מכשיר נייד באמצעים ביומטריים מתקדמים יותר מהנהוגים כיום, כדוגמת תבניות הקלדה על המקשים, תנועות העכבר וכדומה. כתחליף, המערכת מאתגרת את המשתמש לבצע פעולות באמצעות העכבר על מנת "להוכיח" את זהותו, אך הוא אינו מודע לכך שפעולות אלו מתוזמנות בידי המערכת. כך בונה החברה פרופיל קוגניטיבי-התנהגותי של המשתמש מתוך תגובותיו ופעולותיו, וכך יכולה לאתר בעתיד תבניות שאינן תואמות לפרופיל זה ולהסיק כי מדובר במשתמש אחר.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

Garantia Data

החברה מספקת in-memory NoSQL cloud DBMS. המוצר מסופק כשירות אלסטי הניתן לשדרוג, תוך שימוש בשירותי הענן של אמזון ומיקרוסופט, בין השאר, והיא הראשונה המציעה שירות שכזה כשירות  ענן – תכונה האמורה לעניין מנהלי תשתיות אפליקציות וגורמים בתעשייה המבקשים ליישם מסדי נתונים בתצורת "פלטפורמה כשירות" (PaaS). החברה פועלת בתחום הלא מוכר אך צומח של Redis open source NoSQL DBMS, והיא משרתת מאות לקוחות משלמים.

מקור: יח"צ

מקור: יח"צ

Landa Digital Printing

הדיו שפיתחה החברה מכיל חלקיקים פיגמנטיים שגודלם עשרות ננומטרים, ותהליך ההדפסה הדיגיטלי שלה, Nanography, משלב מספר טכנולוגיות הדפסה וכך מאפשר להדפיס למעשה על כל נייר או פילם. המודל העסקי של החברה מבוסס על מכירת מדפסות ומתן רשיונות לשימוש בטכנולוגיה לחברות אחרות.

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

1 תגובה על "13 ישראליות נבחרו לתואר Cool Vendors על ידי גרטנר העולמית"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
שמעון חיררי
Guest

למה לא ציינתם את מובידאו?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: