רוצים להיכנס להייטק? קורס הסבה חדש לפולסטאק ייתן לכם מקצוע ביד

רוצים להכניס רגל בדלת של ההייטק? ההכשרה החדשה של המכללה הטכנולוגית SQLabs (מקבוצת SQLink) תהפוך אתכם למפתחים גם אם לא שירתם ב-8200

תנאי קבלה בסיסיים ודגש על לימודי Javascript (צילום: Dreamstime)

זה לא סוד שהביקוש לקורסים בהייטק הוא בשמיים: זוהי אחת התעשיות הכי סוערות היום, ויש בה הרבה תנועה – גם של עובדות ועובדים שרוצים להתפתח וגם של מי שבאים מבחוץ ורוצים לשים רגל בדלת. כל זה עדיין לא הכין את החברים באסקיולינק לביקוש הגדול שהביא קורס הפולסטאק שלהם, גם מצד מי שאין להם רקע מתאים ולא עונים על הדרישות.

אז הם החליטו להקשיב לכם, ועכשיו המכללה הטכנולוגית SQLabs (מקבוצת SQLink) הכריזה על קורס הסבה חדש לפולסטאק שמתאים לכולם וכולן – גם ללא תואר מתאים. הקורס יפתח ב-4 בספטמבר הקרוב. החשיפה שלו תתקיים באופן מקוון ב-13 ביולי, בוובינר שבו תוכלו לשמוע על תכני הקורס, להכיר את המרצה וגם לשאול שאלות.

ההכשרה תימשך כשבעה חודשים (526 שעות אקדמיות) של לימודי תיאוריה ופרקטיקה ויהיו בה בין שניים לשלושה מפגשים שבועיים (אחד פרונטלי והיתר בזום), בין השעות 17:00-21:00. המפגש הפרונטלי יתקיים במכללת SQLabs במנחם בגין 11, רמת גן (מתחם הבורסה, ליד הרכבת).

עלות ההכשרה היא 16,500 שקלים, ובסיומה הבוגרים והבוגרות יקבלו ליווי מקצועי ואישי עד למציאת עבודה. מי שיתחילו לעבוד דרך קבוצת SQLink יקבלו החזר של 50% על עלות הקורס.

חיבור לסטנדרטים המקובלים בתעשייה

פיתוח FullStack הוא בין המקצועות המבוקשים ביותר כיום בעולם ההייטק, והמבנה הייחודי שלו שם את המפתחים והמפתחות בעמדה מקצועית-טכנולוגית מהגבוהות בענף. צמד המילים Full Stack מתאר את כל התוכנה מכף רגל ועד ראש – כלומר, את כל שכבות התוכנה מצד השרת (Server) ועד צד הלקוח (Client). מפתחת FullStack היא מישהי שצברה ניסיון מעשי במגוון טכנולוגיות ושפות פיתוח, ברמה כזאת שהיא יכולה לתרום לפיתוח בצד השרת, בצד הלקוח ובכל מה שקורה ביניהם.

ההכשרה שמה דגש רב על לימודי Javascript – שפה המאפשרת לייצר ממשקי Frontend אינטראקטיביים. בנוסף, היא משמשת אותנו בפיתוח צד שרת – Backend בסביבת NET. שמאפשרת בניית שרתים בקלות יחסית וביסוס תקשורת זמן אמת עם הממשקים שתבנו. בהכשרה תלמדו גם להתממשק עם בסיסי נתונים ותגלו ספקטרום רחב של אפשרויות וטכנולוגיות.

ההכשרה תכוון אתכם לקריירה בתחום, והיא כוללת את הכלים העדכניים והחמים ביותר. בין היתר תלמדו מתודולוגיות עבודה בסטנדרטים המקובלים בתעשייה, יצירת ממשקים מותאמים לכל גודל מסך ברמה גבוהה, חיבור למקורות דאטה ובסיסי נתונים שונים, ייצור תהליכי אוטומציה מסוגים שונים ועוד.

את הקורס ואת ערב החשיפה תעביר עופרה אור – מהמדריכות הטכנולוגיות המובילות והמבוקשות בתחום הפיתוח. אור היא מפתחת בעלת ותק של 12 שנים בתפקידי פיתוח שונים בפרויקטים של iOS ,Android ופיתוח Fullstack ל-Web. היא הייתה בין עשרת המפתחים הראשונים בישראל שהעלו אפליקציות לחנות האפסטור, והיא מלמדת שנים רבות בקורסים באוניברסיטאות שונות בארץ, בהן הטכניון ואוניברסיטת חיפה.

אור ייסדה את שיטת ה-1-3, שבה התלמידים לומדים בכל יום חומר חדש בתחילת היום ומיד לאחר שלב הלמידה מקבלים תרגיל מעשי הדומה לפרויקטים שמפותחים בתעשיית התוכנה. העבודה על הפרויקט היא בקבוצות של שלושה תלמידים, תוך הנחיה והדרכה אישית של המרצה העוברת בין הקבוצות ומכוונת ליישום פתרון בסטנדרטים עליהם מקפידים בחברות ההייטק.

לפרטים נוספים והרשמה לוובינר

הכתבה בחסות Sqlink

קבוצת Sqlink מספקת קשת רחבה של פתרונות בעולם המחשוב וה-IT. אנו מתמחים במתן פתרונות ושירותים בטכנולוגיה ופיתוח, שירותי דאטה, דיגיטל והכשרות טכנולוגיות. כמו אנו מתמחים בגיוס עובדים לשלל תחומי ההייטק וברשותנו מאגר ענק של משרות טכנולוגיות המתחדש כל יום באתר החברה. אנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה ולעבוד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בתנאים מעולים ולהתקדם לתפקיד הבא! בקבוצת SQLink מועסקים כ-2,500 עובדים והיא כוללת מגוון חברות מובילות בתחומן כגון: GotFriends - חברת ההשמה להייטק הגדולה בישראל, חברת Opisoft וחברת  Genius המתמחות בעולמות הדאטה, Bi, Ai, אנליטיקה ועוד, חברת TVUNA - המתמחות בעולמות הדיגיטל, בניית אתרים ואפליקציות ועוד, וחברת BoarDirector – פיתחה מערכת יחידה מסוגה המאפשרת לנהל ישיבות ותהליכים בארגונים וחברות בצורה חכמה ויעילה מכל מכשיר קצה באופן מאובטח.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: