עמוד ענן: המפתחים והמארחים – הרשימה המלאה [פוסט מתעדכן]

המצב הבטחוני ומבצע ”עמוד ענן” הובילו מפתחים רבים ליצור אפליקציות אשר מטרתן היא לעזור למצוא מקום מוגן, לספק מידע אודות מקלטים גם בתל אביב ולעזור בהסברה. בנוסף, חברות רבות מציעות לסטארטאפים שצריכים מקום מוגן משרדים לעבודה מהם – עד יעבור זעם.

מפת המקלטים באזור תל-אביב

עקב המצב הבטחוני, מפתחים רבים החליטו לרתום את כשרונם וזמנם על מנת לספק כלים לציבור ולהסברה. בין הפיתוחים השונים אפשר למצוא מפות המותאמות לסמארטפונים אשר יעזרו לכם למצוא מקלט קרוב, אפליקציית “צבע אדום” שתתריע על אזעקות, וגם ספירת הטילים הנורים לכיוון ישראל, כחלק מצעד הסברתי עולמי.

אזעקות והתראות (אפליקציה)

אפליקציית “צבע אדום” פותחה על מנת להתריע על אזעקות והודעות חשובות. תוכלו להוריד אותה לאייפון בלבד בקישור הבא : “צבע אדום”

מקלט קרוב (אפליקציות)

ליאור שיאון, יצר מפה מותאמת המבוססת מיקום למובייל שמסמנת למשתמשים היכן נמצא המקלט הקרוב ביותר, כך, בכל מקום שתהיו, תוכלו באמצעות המפה לדעת היכן המקום הקרוב ביותר אליו תצטרכו להגיע כדי למצוא מחסה בזמן אזעקה. את המפה תוכלו להוריד בכתובת הבאה:

https://dl.dropbox.com/u/1768633/index.html

מורד שטרן פיתח מפת מקלטים בסיסים לתושבי תל-אביב שמבוססת על נתונים שמצא במאגר המידע הפתוח של עיריית תל-אביב ושירות המפות BatchGeo. מידע נוסף תוכלו למצוא כאן:

http://www.usabilitytalking.com/?p=4001

אפלקציה נוספת שמאפשרת לתל-אביבים לקבל מידע על המקלט הקרוב ביותר עם הנחיות ופרטים על המקלט

מקלט-לי תל-אביב בטא

חיים תחת אש

בן לאנג פיתח קאונטר פשוט הממחיש את הזמן שיש לתושבים להגיע למקום מקלט. מדובר ב-15 שניות בלבד כדי למצוא מחסה. שעון העצר הסימלי מראה את הזמן הקצר שיש על מנת להצליח להתגונן במקומות שונים בארץ.

lifeunderfire.com

קבוצת “האקטון החוסן הלאומי” אוספת מפתחים ורעיונות לאפליקציות ואתרים נוספים שאפשר יהיה לפתח על מנת לסייע, אם יש לכם רעיון או שאתם יודעים לפתח או לעצב, הצטרפו ותרמו גם אתם:

האקטון החוסן הלאומי

פיתחתם גם אתם כלים ואפליקציות נוספות? עדכנו אותנו באמצעות מייל או דרך טופס הצור קשר באתר

רשימת חברות המוכנות לספק שטח משרד לסטארטאפים לזמן מבצע “עמוד ענן”

סטארטאפים לא תמיד יכולים לבחור במיקום או משרדים אשר יש בהם מרחבים מוגנים, ולכן, בעקבות המצב הנוכחי, חברות מציעות מקום מוגן לחברות ויזמים מהדרום או לכל מי שצריך מקום לעבוד ממנו:

 • חברת Outbrain הממוקמת בנתניה, תשמח לארח במשרדיה חברות סטארט אפ מהדרום. ניתן לפנות לפרטים נוספים דפנה 054-4466963
 • חברת RankAbove הממוקמת בתל אביב מזמינה אליה סטארטאפים למבנה עם מקלט ומקום לעבודה. לפרטים: 03-771-1301
 • חממת דהטיים תארח סטארטאפים ויזמים ברמת החייל – אינטרנט כיסאות שולחנות, מרחב מוגן, וכל מה שצריך כדי לעבוד. לפרטים נוספים נא להתקשר 03-6475788
 • חברת הסטאטראפ Pops תשמח לארח במשרדי ביגאל אלון שבתל-אביב, 4-5 אנשים. לפרטים נוספים פנו לירון אורנשטיין.
 • לחברת הסטארטאפ Uppsite הממוקמת בפתח תקוה יש 2 משרדים פנויים לארח בהם 4-5 אנשים. יש ממ”ד צמוד. לפרטים פנו לגל (מייל) טל: 03-5416677
 • Xplace עם ארגון Co-Working באיזור התעשיה ברעננה יארחו את תושבי הדרום במשרדים עם אינטרנט, כיסא ושולחן, קפה ככל שירצו, שקט ופרטיות. לפרטים נוספים XPlace 09-7740880
 • מתחם העבודה המשותף “המפעל” הממוקם ברחוב בר-יוחאי (דרום ת”א), מציע לתושבי הדרום בין 15 ל-20 מקומות. ניתן ליצור קשר דרך האתר או דרך הדף בפייסבוק.
 • חברת RestartIT מציעה מקומות ל-3-4 יזמים במשרד בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם יוסי מלמד.
 • חברת RightAD מציעה מקומות ל-4 אנשים במשרדי החברה באורנית (ליד פארק אפק בראש העין). לפרטים נוספים ניתן לפנות לאוהד יצחקיאן.
 • חברת הסטאטראפ הצעירה homedine.in עדיין עובדת מהבית, אבל כבר מציעה מקומות לאירוח יזמים מהדרום. לפרטים נוספים ניתן לפנות לשגיב אופק
 • חברת Aniways מציעה לארח 2-3 אנשים במשרדיה ברעננה. לפרטים נוספים ניתן לפנות ליואב דגני.
 • חברת הסטארטאפ SETiT, מעמידה לרשות יזמים מהדרום 2 משרדי נוחים ונעימים ברח’ סוקולוב שבהרצליה. יש לציין שרק אחד מהם מרוהט, אך יש אינטרנט,חשמל,מזגן,קפה וכו’. לפרטים נוספים ניתן לפנות לסער גבע במייל או בטלפון 054-5217035.
 • מתחם העבודה המשותף ההאב, ישמח לארח תושבי הדרום שמגיעים לתל אביב ואין להם מקום לעבוד בו. לצערנו אין מרחב מוגן, אבל יש קפה, אינטרנט ומסתדרים עם חדר המדרגות ויש גם מקלט מסודר במרחק 7 קומות. לפרטים נוספים אפשר לפנות לבועז במייל או בטלפון: 054-2277173
 • חברת סרגטה מוכנה לארח עד 5-6 אנשים (שולחנות/חשמל/קפה) במתחם העסקים של בני-ברק (מול קניון איילון). לפרטים נוספים ניתן לפנות לדניאל אמיתי במייל או בטלפון 0772103003.
 • קרן ההון סיכון Initial Capital ישמחו לארח 4-5 יזמים במשרדיהם בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות לרועי קרתי.
 • קרן ההון סיכון פיטנגו מציעה מספר משרדים לאירוח 6 יזמים מאזור הדרום במשרדיהם בהרצליה פיתוח. לפרטים נוספים ניתן לפנות לשרון ארדה
 • חברת הסטארטאפ YotPo יכולה לארח 2-4 יזמים במשרדי החברה ברמת החייל. לפרטים נוספים ניתן לפנות לנופר בטלפון 03-6036295.
 • מתחם העבודה המשותף “הספריה” ישמח לארח את תושבי הדרום שמגיעים לתל-אביב ואין להם מקום לעבוד בו. לפרטים נוספים ניתן לפנות ליעל נוי במייל או בטלפון 050-9669650.
 • קרן ההון סיכון ג’מני תשמח לפתוח את משרדיה בהרצליה פיתוח בפני 4-5 יזמים מאזור הדרום. לפרטים נוספים ניתן לפנות לטליה רפאלי במייל או בטלפון: 09-9719111
 • חברת Liveperson הממוקמת ברעננה, תשמח לארח חברות מהדרום הזקוקות למרחב עבודה נעים ובטוח. לפרטים ניתן ליצור קשר עם חגית. במייל או בטלפון: 054-6595202
 • האקסלרטור IDC Elevator ישמח לארח חברות ויזמים מהדרום. פרטים נוספים במייל.
 • חברת המשחקים Come2Play הממוקמת בחיפה יכולה לארח 2-4 יזמים במשרדי החברה. לפרטים נוספים נא לפנות במייל.
 • חברת הסטאטרפ Fiverr תשמח לארח עד 15 יזמים במשרדיה החברה שבבינימינה. לפרטים נוספים ניתן לפנות לעינת במייל או בטלפון 04-858-2814
 • מכון היצוא מעמיד לרשות יצואני הדרום חדרי ישיבות במשרדיו בתל אביב, וערוך לתת כל סוג שירות ו/או סיוע ליצואני הדרום. ניתן ליצור קשר עם המכון בטלפון: 03-5142806
 • Easy Social Shop  תשמח לארח 3-4 יזמים מהדרום במשרדיהם ברוטשילד. מידע נוסף במייל
 • חברת Vubooo תשמח לארח 2-3 יזמים במשרדי החברה בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות לאלון במייל
 • חברת VMWare תשמח לארח 4-5 יזמים במשרדי החברה בנתניה. לפרטים נוספים ניתן לפנות לתמי חזקי מאירי במייל או בטלפון 0528322440.
 • חברת MTOVA תשמח לארח 3 יזמים במשרדי החברה בירושלים. לפרטים נוספים ניתן לפנות ליוסי במייל או בטלפון 0506765377.


נשמח אם תעדכנו אותנו במייל או כאן בתגובות מי מוכן לספק מקום לעבודה לסאטארטאפים מהדרום או לכל מי שאין להם מרחבים מוגנים בבניין. אנחנו נדאג לעדכן את הפוסט בצורה שוטפת.

מורן בר

מייסדת ומנהלת החברה, יזמית בעלת נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בתחום האחסון והתקשורת ובעולם המדיה החברתית. היתה שותפה למיזמי אינטרנט גדולים וביניהם אתר 2eat הישראלי. בוגרת ממר"מ ועו"ד העוסקת בתחום דיני הפרטיות וטכנולוגיה.

הגב

7 תגובות על "עמוד ענן: המפתחים והמארחים – הרשימה המלאה [פוסט מתעדכן]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
Alon Levi
Guest

רשימת המקלטים של תל אביב בגישה מהסמארטפון
http://safe-tlv.celloapp.com/

או להורדה באנדרואיד
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.celloapp.app.sheltertlv

Liron Sher
Guest

רשימת המקלטים לאנדרואיד בלבד עם הכוונה למקלט הקרוב ביותר על המפה
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tytoapps.tlvShelter

Yana Rozenbaum
Guest
Orel Zion
Guest

מה עם shelter לאנדרואיד? אפליקציה המספקת מידע על מפה בכמה ערים בארץ כולל תל אביב, אשוד, אשקלון באר שבע ועוד https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rotem.shelter&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yb3RlbS5zaGVsdGVyIl0.

GreenShpits
Guest

מוזמנים לקבל חדשות ועדכונים מתפרצים לאייפון – רוטר.נט
http://www.newsgeek.co.il/full-list-of-apps-and-hosts-for-war/

GreenShpits
Guest
David Amselem
Guest

TVTAK – We are based in OMER Industrial Park near BeerSheva. We invite any entrepreneur from Tel Aviv or other areas to come have a coffee with us . We have a nice Mamad in the office :-)

wpDiscuz

תגיות לכתבה: