גוגל מציגה: פרסומת ראשונה לנקסוס 7 [סרטון יומי מומלץ]

מחשב הלוח החדש של גוגל אזל מהמלאי ימים אחדים לאחר שהושק, והרבה לפני שגוגל פתחה במסע שיווקי מאסיבי עבורו. הנה הפרסומת הראשונה, והיא דווקא מתמקדת באחד החסרונות הבולטים של המכשיר

תמונה: צילומסך

האמירה המפורסמת של ג’ובס המתייחסת לגודל האידיאלי של מחשבי הלוח (“10 אינץ’ הוא האידיאלי והיצרניות האחרות ילמדו זאת עם הזמן”), עומדת בסתירה מול רף מכירות גבוה במיוחד של מכשיר הנקסוס 7 שמיד לאחר שהושק אזז לחלוטין מהמלאי.

למעשה, הטעות היחידה של גוגל מתמקדת בהנחת היסוד שהצרכנים יחטפו את דגם ה-8GB של מכשיר הנקסוס, כשבפועל הדרישה הגבוהה לתצורת ה-16GB הפתיעה אפילו את ענקית החיפוש.

אתמול החליטה גוגל להפסיק לקבל הזמנות למכשיר הנקסוס (תצורת ה-16GB) מאחר ואינה מצליחה לעמוד בביקוש. במקביל גם המשווקות הקמעונאיות איתן עובדת גוגל בשיתוף פעולה הכריזו כי מלאי המכשירים שברשותן אזל.

בסרטון פרסומת שהעלתה גוגל לאוויר בימים האחרונים מציגה ענקית החיפוש את יכולותיו של הנקסוס במהלך קמפינג שמבצעים אב ובנו סמוך לביתם. על אף שהסרטון עשוי טוב, ספק אם מדובר בדרך הטובה ביותר לפרסם את הנקסוס (במקום פתוח) כשאחד מחסרונתיו המהותיים בשלב זה הוא העדר תמיכה בקישוריות סלולרית ותלות מוחלטת בחיבור WiFi.

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

3 Comments on "גוגל מציגה: פרסומת ראשונה לנקסוס 7 [סרטון יומי מומלץ]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
שושו השועל
Guest

הם ליד הבית אז יש להם קליטת Wifi מעולה… בכל מקרה תמיד אפשר להפוך את הטלפון לנק’ חמה.

אודי
Guest

גוגל נלחמים

אני
Guest

נכון אבל למעשה זה ליד הבית ששם יש רשת אלחוטית :)

wpDiscuz

תגיות לכתבה: