אקזיט: Fireglass הישראלית נרכשת על ידי Symantec

מוצר האבטחה של Fireglass יוצר שכבת בידוד שמגנה על ארגונים ומשתמשים מפני מתקפות ונוזקות מכל הסוגים, מבלי שאלו יצטרכו לשנות את אופן הגלישה והשימוש שלהם

מקור: Fireglass

חברת אבטחת המידע Symantec (סימנטק) מהמובילות בעולם הודיעה היום (ה’) על חתימת הסכם לרכישת הסטארטאפ הישראלי Fireglass. סכום הרכישה לא פורסם, והעסקה צפויה להיסגר סופית ברבעון השלישי של 2017. פתרון האבטחה של החברה הנרכשת בעצם מבודד רשתות ארגוניות או נקודות קצה של משתמשים במטרה להגן על אלו מתוכנות זדוניות, התחזויות ותוכנות כופר למיניהן. בעקבות הרכישה, סימנטק תחזק את פלטפורמת הסייבר המשולבת שלה ותרחיב באופן משמעותי את הפתרונות שלה לגלישה בטוחה ברשת, לצד הגנה על תיבות דואר אלקטרוני.

שכבת בידוד

הפתרון של Fireglass מבודד את הדפדפן וכך מאפשר להקטין את שטח ההתקפה, לחזק את רמות האבטחה של הארגון ולהקטין באופן משמעותי את הנטל על מערך האבטחה של החברה ומחלקת ה-IT. במילים קצת יותר פשוטות: בעזרתו משתמשים יכולים “להקליק בביטחון” על כל לינק מכל מכשיר, מבלי להיחשף לתוכנות זדוניות ונסיונות פישינג. כך מובטח כי המשתמשים נשארים מוגנים, ללא תלות בקישורים שעליהם הם לחצו או על אתרי אינטרנט לא מאובטחים שבהם הם גלשו, מאחר שכל אתרי האינטרנט המזיקים ותכני הדוא”ל והקבצים המצורפים להם מבוצעים בתוך סביבה מבודדת ונפרדת לחלוטין.

גיא גוזנר, מייסד שותף ומנכ”ל החברה הוסיף ואמר שטכנולוגית הבידוד שלהם מסייעת ללקוחות להתמודד עם מתקפות יום אפס ופגיעות חמורות אחרות, מה שהופך את המוצר למרכיב חיוני להגנה על דואר אלקטרוני, התכתבויות וגלישה באינטרנט. כמו כן, המוצר משתלב בקלות עם פתרונות אבטחה קיימים ב-Windows, macOS, iOS ו-Android, כמו גם בהתקני IoT מבוססי דפדפן.

החברה הוקמה ב-2014 על ידי גיא גוזנר, שמשמש כמנכ”ל החברה ודן אמיגה, שמשמש כמנהל הטכנולוגיות הראשי שלה – שניהם בעלי ניסיון רב בתחום בחברות צ’ק-פוינט ושניידר אלקטריק וביחידות מודיעין בצה”ל. בינואר 2016 גייסה Fireglass כ-20 מיליון דולר בהובלת קרן Norwest Venture Partners ביחד עם קרן Lightspeed Venture Partners, קרן Innov8 של Singtel, ענקית הטלקום הסינגפורית ו-2 משקיעים פרטיים: מיקי בודאי וראקש לונקר.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

1 תגובה on "אקזיט: Fireglass הישראלית נרכשת על ידי Symantec"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
רפי
Guest

מזכיר סיטריקס של פעם עם מוד סימלס
מה הקטע?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: