פייסבוק חצתה את רף 300 מליון משתמשים, הופכת לרווחית ומשיקה שירות חדש

פייסבוק כבשה את הבמה בשלוש הכרזות משמעותיות היום ב – techcrunch50. החברה מבססת את מעמדה כרשת החברתית הגדולה בעולם עם 300 מליון משתמשים, הופכת לראשונה לחברה רווחית, ומשיקה את שירות האפליקציות Ptototypes להתאמה עצמית של השירות למשתמשים.

facebookהיום ב- Techcrunch50 שלוש הכרזות גדולות סיפקה פייסבוק וכבשה את הבמה. ההכרזה הראשונה והמשמעותית היתה שהחברה עברה את רף 300 מליון משתמשים ובכך מבססת את מעמדה שאינו ניתן לערעור כרשת החברתית הגדולה בעולם. להזכירכם, רק ביולי האחרון המספר היה 250 מליון.

פייסבוק רווחית

ההכרזה השניה, והמשמחת מאוד לחברה, היא שסוף סוף פייסבוק הופכת לחברה ריווחית. זה אמנם היה רק עניין של זמן לפני שמכונת הכסף תתחיל לעבוד לטובת החברה, אבל עכשיו זה רשמי. פייסבוק סיימה עם מאזן חיובי.

פייסבוק משיקה את facebook prototypes

השקה חשובה נוספת זוקפת לזכותה החברה היום ומודיעה על facebook prototypes, המהווה את המקבילה ל – google labs ומכילה אפליקציות נסיוניות שונות אשר פותחו על ידי מהנדסי החברה כפרוייקטים צדדיים. ניתן יהיה להוריד את האפליקציות הללו מאיזור מיוחד באתר. מדובר במגוון רחב של אפליקציות מסוגים שונים’בשלבים שונים של פיתוח, החל ממשחקים, דרך חיפוש על פי תיוג, וסינון הודעות.

עוד בנושא פייסבוק :

פייסבוק – המדריך לשמירה על הפרטיות – חלק א’
פייסבוק lite – טוויטר like ?
גם לי Farmvile לקח את החיים

מורן בר

מייסדת ומנהלת החברה, יזמית בעלת נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בתחום האחסון והתקשורת ובעולם המדיה החברתית. היתה שותפה למיזמי אינטרנט גדולים וביניהם אתר 2eat הישראלי. בוגרת ממר"מ ועו"ד העוסקת בתחום דיני הפרטיות וטכנולוגיה.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: