חדש: שירות פריצה לפייסבוק תמורת 299 שקלים

שירות ישראלי מלבב, המתהדר באחד העמודים העילגים ביותר ברשת, מציע לפרוץ לכל חשבון פייסבוק בעבור תשלום "סמלי". מי עומד מאחוריו עדיין לא הובהר, אבל מה שבטוח זה שחוקי זה לא

מן הידועות היא שהרשת יכולה להיות מקום אכזרי מאוד, בעיקר עבור אלה שלא יודעים לעבוד אתה. לפעמים זה באמת לא באשמתכם. אתם בסך הכול נפרדתם מהחבר\ה, אתם לא אשמים בזה שאתם פשוט מתים לראות עם מי היא\הוא מצ'וטט\ת ועל מה. נכון שאתם יזמתם את הפרידה, אבל האם זה אומר שמותר לו\לה לרכל?

מקור: תמונת מסך, עיבוד תמונה

אם התרחיש שלעיל מזכיר לכם את המתרחש בסרט בורקס של המאה ה-21, אתם לא טועים במיוחד. אבל למרבה הצער, הדברים האלה קיימים, ולא פעם מישהו או מישהי יהיו מוכנים לעשות הכול כדי להיכנס לחשבון הפייסבוק של מישהו אחר. הסיבות, כמובן, מגוונות: זה יכול להיות על מנת לעצור אותו מללכלך, זה יכול להיות מסקרנות גרידא, זה גם יכול להיות מסיבות עסקיות ספאמריות כאלה ואחרות.

פרוץ לפייסבוק עכשיו, שאל אותי כיצד

בתוך אותו "מגזר עסקי" ישנם גם אלה שמעוניינים לסייע לאחיהם ואחיותיהם הסובלים, ולפרוץ עבורם לחשבון הפייסבוק של כל קורבן, לבחירתם. שירות כזה, שפועל ממש פה בארץ בעבור 299 שקלים, נחשף לאחרונה על-ידי "חורים ברשת". מה אומר ומה אגיד, ממעבר על ההצעה המפתה, מעולם לא התגעגעתי כל כך לסרט הערבי של שישי בצהריים.

לפני שניכנס לקרבי העמוד המוזר, בואו נציין כמה נקודות, שוודאי ידועות לקהל הקוראים, ובכל זאת:
א. זה לא חוקי לפרוץ לחשבון פייסבוק של אדם אחר.
ב. שירותי התשלום האלקטרוני המכבדים את עצמם, דוגמת פייפל, אוסרים שימוש בהם לטובת פעולה שכזו.
ג. באופן כללי, מומלץ לא לבטוח במיילים שמגיעים ממקומות לא ברורים, מכילים לינקים, ובשלב מסויים דורשים מכם לספק סיסמאות.

כך נראה עמוד הנחיתה של השירות. צילומסך

אחרי שסיימנו עם החלק הפורמלי, אפשר לעבור לטקסט השיווקי המופיע בעמוד עצמו (קחו בחשבון שביאליק זה לא), וכך הוא נפתח:

"מכירים את זה שאתם מחפשים איך לפרוץ לפייסבוק הופכים את האינטרנט ולא מוצאים כלום? אז זהו, שאתם כבר לא צריכים לעשות את זה יותר".

לא, אני לא אתמקד בחוסר בסימני פיסוק, האמת, גם לא ציפיתי. בואו ניצמד לעובדות. רוב בני האדם הנורמטיביים יודעים שהם לא אמורים לנסות להיכנס לפייסבוק של אחרים. אם במקרה אתם נמנים על אלה שכן רוצים לפרוץ לחשבון של אדם אחר (אפילו אם כוונותיכם באמת ידידותיות, ובאמת החבר שלכם פשוט לא זוכר את שם המשתמש, האימייל או הסיסמא שלו), ניתן למצוא שלל דרכים לעשות זאת באמצעות חיפוש פשוט בגוגל.

"עכשיו אפשר לפרוץ חשבון פייסבוק של האקס או האקסית שלכם או למישהו שכותב עליכם כל מיני דברים שאתם לא מעוניינים בהם ופשוט למחוק את מה שכתבו עליכם".

כן! זה כל כך פשוט! ממש כמו לפרוץ לבית של השכנה ממול ולגנוב את התמונה שהיא צילמה כשאתם והבן שלה הייתם בני שלוש ונכנסתם לבריכת הגומי שהוצבה בחצר! זה גם חוקי באותה מידה ממש, שלא לדבר על זה ששום דבר שבעולם לא יפריע לאותם "אקסים" ללכלך עליכם ככל העולה על רוחם גם לאחר שישנו את הסיסמה.

"הפייסבוק הפכה לרשת החברתית הפופולרית ביותר בארץ ובעולם והרבה משתמשים בה גם לדברים שליליים".

אכן, אתם דוגמא קלאסית לדבר.

"אחת הלקוחות שלנו פנתה אלינו בעקבות הוצאת דיבה עליה בפייסבוק, פרסמו עליה דברים בפייסבוק שהוציאו לה שם רע, עד כדי כך שאנשים ברחוב זיהו אותה וזה הגיע גם לידיעת המשפחה שלה, מצב מאוד לא נעים ואפילו מביך".

אתם אומנם כנראה מומחי פייסבוק גדולים, אבל בואו ואגלה לכם סוד קטן. יש שם כפתור עליו אפשר ללחוץ ולדווח על תוכן פוגעני. נסו את זה, זה באמת עובד.

"התופעה של שימוש לרעה בפייסבוק היא דבר שהולך ומחמיר ויכול לקרות לכל אחד, כיום כמעט לכולם יש חשבון פייסבוק בו הם משתפים את החיים האישיים שלהם. ניתן בקלות לרגל ולצוטט למידע, לכתוב דברים בשמו של בעל החשבון ללא ידיעתו, ובמיוחד לראות בשידור חי מה הוא כותב בצאט".

רגע, זה לא בדיוק השירות אותו אתם מציעים?

"אז איך אפשר לטפל בבעיה הזאת? ומה צריך לעשות מי שחייב לפרוץ חשבון פייסבוק אבל אין לו את הידע והכלים לעשות את זה? בשביל זה פיתחנו את "שירות פריצה לפייסבוק" ואנחנו נפענח את הסיסמא של אותו חשבון פייסבוק שמזיק לכם ונשלח לכם אותה בדואר האלקטרוני. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין פריצה לפייסבוק ואנחנו נעשה את השאר".

ואם אני רוצה לפרוץ דווקא כדי להזיק? האם אתם קודם כל בודקים שבעל החשבון הנפרץ אכן הזיק לי בצורה כזו או אחרת? ועוד שאלה, השירות המופלא הוא על בסיס סיסמה או על בסיס חשבון? למשל, אם פרצתם לחשבון של דוד שלי, אבל אחר כך הוא החליף את הסיסמה? האם אני צריכה לשלם שוב?

בשלב הזה מתפנים מפעילי האתר להסביר כיצד זה פועל, וכך הם מסבירים: "איך מזמינים פריצה לפייסבוק במטרה לחדור לפייסבוק של מישהו שחייבים לפרוץ לו? זה פשוט, תלחצו על הכפתור קנה עכשיו, אחרי הלחיצה אתם תגיעו לטופס מאובטח של חברת פייפל מלאו את הטופס עם הפרטים הרלוונטיים, ולסיום תלחצו על כפתור לאשר את ההזמנה. לאחר ההזמנה תועברו אוטומטית לדף שיבשר לכם שההזמנה התקבלה בהצלחה אנחנו ניצור איתכם קשר דרך האימייל ניקח ממכם את פרטי האיש הרע שאתם חייבים לפרוץ לחשבון הפייסבוק שלו נבצע את המשימה ונגיש לכם את האימייל והסיסמא שלו על מגש של כסף".

וידאו: הדגמה של "שירות הפריצות לפייסבוק"

פורץ שכיר ב-299 ש"ח

אם נחזור לרגע לנימה של רצינות, ואני מודה שזה קשה לאור האתר המלבב, מדובר פה ברעיון לא רע בכלל של אדם שאולי אינו מאור הגולה, אבל מבין דבר או שניים בפישינג, ועוד יותר מזה ברמתם של האנשים שעשויים להוות את קהל הלקוחות שלו, כמו גם אלה שלחשבונותיהם הם ככל הנראה רוצים לפרוץ.

השיטה עובדת בדומה לרוב שיטות הפישינג המוכרות. בעל השירות מקבל את התשלום ואת פרטי הפרופיל אליו אמורה להתבצע הפלישה. לאחר מכן מתבקש מזמין השירות לשלוח לבעלי אותו פרופיל אימייל שמכיל לינק כלשהו שנראה תמים. בהתבסס על ההיכרות של הנמען עם שולח ההודעה, מניחים מפעילי האתר שהקרבן אכן יבלע את הפיתיון. לאחר הלחיצה מועבר הקורבן לעמוד שנראה ממש כמו זה של פייסבוק, ומזין בתמימות את הסיסמה. אך העמוד אינו תמים כלל וכלל, הוא למעשה מכיל שדות אותם קוראים מפעיליו, וכך הם שולחים את פרטי הפרופיל אל מזמין השירות, והפריצה הוכתרה בהצלחה.

מה קורה עם בעלי הפרופיל החליטו להיזהר ולא ביצעו את המוטל עליהם? במדיניות ההחזרות של האתר כתוב כי אם המשימה לא עברה בשלום, תוכלו לדרוש את כספיכם בחזרה תוך 30 יום. הם גם מציינים כי זה מעולם לא נדרש. האמת? אני מאמינה להם. בהתחשב באוכלוסיית היעד אחוזי ההצלחה שלהם אמורים להיות מסחררים, וממילא אני לא רואה את הפונים מתחילים לפתוח פניות להחזר כספי בפייפל, סביר יותר להניח שהם יאתרו את בעלי האתר וימתינו בסבלנות מתחת לביתו עם חפץ חד כלשהו.

מצד שני, כדי לעשות זאת, הם יצטרכו לגלות מיהם מפעילי האתר והיכן הם נמצאים – לא שזאת משימה קשה במיוחד. בבדיקה קצרה גילינו שהדומיין שייך לבחור בשם אורן מקריית אתא וכתובת ה-Paypal אליה מועבר התשלומים היא כתובת מייל של יאהו. בנוסף, מפעילי האתר אף מאפשרים ליצור עימם קשר באמצעות סקייפ. בשיחה קצרה בסקייפ, ענתה לנו בחורה שסירבה להזדהות בשמה אך טענה בתוקף כי מדובר בפעילות חוקית שמבוצעת באישור ובתמיכת פייסבוק.

עם כל הפרטים האלה, לא דרוש הרבה מעבר על מנת לגשת למשטרה ולהגיש תלונה רשמית כנגד החברה ונגד האנשים שמפעילים אותה.

נועה זהבי רז

נועה רז, בת 30. חיה באינטרנט מאז 1999, חובבת ג'אדג'טים אך לא יודעת מה עושים איתם, וכותבת, בעיקר על כלום.

הגב

32 תגובות על "חדש: שירות פריצה לפייסבוק תמורת 299 שקלים"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
יוסי ב
Guest

צודקת לגבי הפן הפלילי
לגבי השאר: את עושה רושם כל כך יהיר, שאני מקבל את הרושם שדווקא תסתדרי עם "צוות לענין" כמו שתי קללות של ערס רחוב מצוי

יוני כץ
Guest

אני בתור איש קידום SEO הייתי בכיף מרים אתר כזה רק כדי לקבל חשיפה עצבנית ואיכות קישורים בצורה מטורפת – ואז לדומיין יש איכות למטרות אחרות

ראו ערך "גוגל קונה קישורים לכרום"

אחלה רעיון נתתם לי :)

יובל
Guest

פיתרון פשוט, להפעיל את פתרון ה- one time password של פייסבוק. https://www.facebook.com/blog/blog.php?post=436800707130

אלי
Guest

העצה שלך תקפה רק בארה"ב. תוכל לשלוח טקסט OTP ולקבל סיסמא חד פעמית. עד כה הם לא מציעים יותר מדי חוץ משני דברים (וזה בדף שהפנית אליו)-שירות שמתריע במייל על Login לפייסבוק שלך ממחשב אחר ושירות שמאפשר לך לנתק Session מרוחק..אני אקרא לשירות הזה מאובטח כשהם יכניסו כלי אימות כמו גוגל לאבטח את הסיסמא.. עד אז- גבינה שויצרית שכל דרדק יכול לפרוץ כשהוא מסתמך על טפשות או תמימות של משתמש.

Robbie Guy
Guest

מה שהכי מטומטם זה החלק בסוף הדף, שבו כאלה ש"קנו" מודים על השירות – זה מעלה כמה שאלות:
– איך אני אמור לדעת שהם באמת קנו? אולי פרצו להם לחשבון ורמשו את זה בשמם?
– קשה לי להאמין שיש כל כך הרבה מטומטמים שיזדהו בשם שלהם ויודו שהם השתמשו בשירות כלשהו כדי לפרוץ לפייסבוק של מישהו אחר…

Liran Tenne
Guest
עקב מחלוקת בלתי ניתנת לגישור, אחד המייסדים, פרש רגע לפני העלייה לאוויר, ולקח איתו את הזכויות על המשפט הבא, שתוכנן להתנוסס בראש הדף:"אני יודע שאתם שם. אני יכול להרגיש אתכם עכשיו. אני יודע שאתם מפחדים. אתם מפחדים מאיתנו. אתם מפחדים מהשינוי. אני לא יודע את העתיד. לא באתי לומר לכם איך זה יסתיים. באתי לומר לכם איך זה יתחיל. אני הולך לנתק את הטלפון, ואני הולך להראות לאנשים האלו את מה שאתם לא רוצים שהם יראו. אני הולך להראות להם את העולם בלעדיכם. אני הולך להראות להם עולם בלי חוקים ושליטה, בלי גבולות והגבלות. עולם שבו הכל אפשרי. לאן נלך… Read more »
עופר
Guest

השירות הזה יקר מדי בשוק שבו בנות מזמינות שירותי רצח מילדים בני 15 שירצחו את הביטצ'ית שליכלכה עליהם בפייסבוק במחיר של כמה עשרות אירו.רצח אפילו מבטיח שהביצ'ית לא תוכל לחזור וללכלך שוב, שלא כמו בשירות הקיקיוני המתואר כאן.
שוב נראה שהשירותים הניתנים בישראל מפגרים אחר השירותים שניתן לקבל באירופה וארה"ב.

אלי
Guest

יובל. העצה שלך תקפה רק בארה"ב. תוכל לשלוח טקסט OTP ולקבל סיסמא חד פעמית. עד כה הם לא מציעים יותר מדי חוץ משני דברים (וזה בדף שהפנית אליו)-שירות שמתריע במייל על Login לפייסבוק שלך ממחשב אחר ושירות שמאפשר לך לנתק Session מרוחק..אני אקרא לשירות הזה מאובטח כשהם יכניסו כלי אימות כמו גוגל לאבטח את הסיסמא.. עד אז- גבינה שויצרית שכל דרדק יכול לפרוץ כשהוא מסתמך על טפשות או תמימות של משתמש.

בר
Guest

חחחחח אחד הדברים המצחיקים שקראתי!!

תגידי הוא רציני?-

http://whois.domaintools.com/xn—–zldkdewcca5a6d6ae0azcdnx.co.il

Miriam Sofer
Guest

מקווה מאוד שעם כל הפרטים שאתם אומרים שיש לכם באמת התלוננתם במשטרה ובתקווה רבה ששם הבינו את נחיצות העניין ויטפלו בו ובחבורתו כיאות וכראוי להם בכל חומרת הדין!

חאלד
Guest

הייייייייייייי
השירות הנ"ל(פריצה לפייסבוק בתשלום)אינו קיים כבר, נסיתי.
שאלה : אין לי גישה לחשבון הפייסבוק שלי מכיוון ומישהו ניסה מספר פעמים להיכנס ולא הצליח, ואין לי גישה למייל, כי שכחי את תשובת שאלת האבטחה.
שלחתי מיילים ובקשתי עזרה לניכנס לחשבוני, אך קיבלתי תשובה שלילית מהם.
נתתי להם שמות החברים, הפעילות שלי בפייסבוק ולא עזר.
נשארה לי אפשרות אחת היא לפרוץ את החשבון שלי,- שירות פריצה לפייסבוק אינו פועל, מישהו יכול לתת לי כתובת לפריצה , כל התוכניות באינטרנט פול שיט.
צריך תוכנה שאוכל לעשות את זה , זה דחוף לי .
אנא עזרתכם.

אמיתי אלמה
Guest

עחצ

Amit Tizbi
Guest

אני קונה

almo
Guest

אני רוצה לפרוצ לפייס

מני
Guest
אין דבר כזה פריצה לפייסבוק ומי שיגיד לכם אז הוא זיין מוח .ואני יסביר למה שאתם מנסים לשחזיר סיסמה האתר של פייסבוק שולח לכם קישור לשחזר סיסמה והיא לא שולחת סיסמה שכבר שלכם יודעים למה כי האתר לא שומר במאגר את הסיסמה אז אל תבלבל במוח בוא תביא לי הוכחה שפרצתה אני נותן לך כסף על 3 חשבונות פייסבוק לפרוץ לי לא על 1 איך אני אבל אני רוצה הוכחה שפרצתה לא סרטון מפגר שאתה מראה כאילו פרצתה חתיחת ילד מפגר ומשעמם עם לאמא שלך אין כסף להאכיל אותך אז שתלך לעבוד אל תפרסם שטיות מקווה שלא נפלתם בעוקץ שלו
Yarin
Guest

אני מעוניין לדעת סיסמא של חשבון פייסבוק
איך ומה אני צריך לעשות ומאיפה מתחילים ??
האם הסיסמא הנוכחית תישאר אותה סיסמא ??
אני לא רוצה שהחשבון השני ידע שאני יודע את הסיסמא האם זה אפשרי ??

תודה

DigitalConil.com
Guest
oriel
Guest

חייבת עזרה דחוף בפריצת משתמש שהפייסבוק נעל לי :( מוכנה לשלם על זה…

נועם
Guest

אנחונו רוצים לרואות עם זה עובד

סהר
Guest

מי שיכול לפרוץ לוואצאפ שיחזור אליי לאימייל הפרטי [email protected] או שישלח לי את הטלפון ואני אתקשר , מוכן לשלם פי 3 מ299 ש"ח !
צריך את זה דחוף ורציני ביותר . תודה !

эрик фурманов
Guest
פרצו לי את הפייסבוק ואז הנדם שאני יודע את שמו כי הוא דיבר מי הפייסבוק המקורי שלו אם ידידה שדיברתי איתה לפני הפריצה הוא קילל אותה הוא בן 40 פלוס והיא בת 15 ואני מצוטט מה הוא רשם לה מי הפייסבוק שלי "אני רוצה להבין את הכוס שלך" סוף ציטוט ובאמת סליחה אל המילים שאני נאלץ לצוטט אבל הוא גם שלח לה 30 אנשים תמונות של אבר מינו והעלה פורנו ולא רק שיש לי 1000 חברים שהוא קילל מי השם שלי ששונאים אותי עכשיו יש לי גם את ההורים והמשפחה שלי ניסיתי לדבר אם משטרה כרגיל רק מהכזבים והדף שאני… Read more »
эрик фурманов
Guest
פרצו לי את הפייסבוק ואז הנדם שאני יודע את שמו כי הוא דיבר מי הפייסבוק המקורי שלו אם ידידה שדיברתי איתה לפני הפריצה הוא קילל אותה הוא בן 40 פלוס והיא בת 15 ואני מצוטט מה הוא רשם לה מי הפייסבוק שלי "אני רוצה להבין את הכוס שלך" סוף ציטוט ובאמת סליחה אל המילים שאני נאלץ לצוטט אבל הוא גם שלח לה 30 אנשים תמונות של אבר מינו והעלה פורנו ולא רק שיש לי 1000 חברים שהוא קילל מי השם שלי ששונאים אותי עכשיו יש לי גם את ההורים והמשפחה שלי ניסיתי לדבר אם משטרה כרגיל רק מהכזבים והדף שאני… Read more »
רוני
Guest

יש את האתר הזה שבאמת עובד.
זה אתר שחבר שלי הראה לי , תחפשו בגוגל http://www.facebookhack.xyz , זה אתר שמצליח לפרוץ כמעט כול חשבון פייסבוק שרוצים וזה בחינם!

שרון
Guest

יש דרך קלה לפרוץ לפייסבוק .

מי שרוצה זה אתר שחבר שלי הראה לי , תחפשו בגוגל http://www.wifihacking.net , זה אתר שמצליח לפרוץ כמעט כול חשבון פייסבוק שרוצים וזה בחינם!

Inbar
Guest

היי,יש לי פייסבוק ששכחתי את הסיסמה שלו ואני רוצה לסגור את הפייסבוק הזה אך אין לי את הסיסמה לדואר אלקטרוני או למספר פלאפון שהוחלף.הייתי רוצה בשירות הפריצה שלכם בהקדם האפשרי!

אמיל
Guest

שלום יש לי שאלה !!

אמיל
Guest

שלום ברצוני לשאול שאלה אולי תוכל לעזור לי

חיים עוזיאל
Guest

פרצו לחשבון הפייסבוק שינו את הסיסמה והאימייל שלי צריך עזרה לפרוץ לחשבון שלי ולהחזיר לי את הפייסבוק בחזרה האיימיל שלי
[email protected]

סופיה
Guest

סופיה איך אפשר ליצור קשר

משה זינו
Guest

שחכתי תסיסמא לפייסבוק שלי ואני לא מצליח להיכנס ואני רוצה שיפרצו לי לחשבון וישחזרו לי סיסמא 0547909126 משה

נופר
Guest

0532297626

רוני
Guest

0522260009 אני גם צריך תוכלו לחזור אלי

wpDiscuz

תגיות לכתבה: