אפל שחררה את הגרסה החדשה של אפליקציית פייסבוק לאייפון

גרסה 3.0 של Facebook iPhone app שוחררה ל – App store של אפל, לאחר שעברה אישור, אפליקציית הרשת החברתית הפופלרית ביותר זמינה להורדה בחינם.

facebook-iphone-1גרסה 3.0 של Facebook iPhone app שוחררה ל – App store של אפל. הגרסה מתהדרת בממשק חדש ואינטואיטיבי, והתכונות הרבות שהוספו על פי בקשת המשתמשים, כוללת גם את היכולת לסמן Like על עדכונים, להעלות תמונות ישירות לאלבומים ולשנות את דף הבית של האתר.

פייסבוק, גרמה למשתמשים רבים לחכות לשדרוג האפליקציה בכליון עיניים, בעוד חברת אפל התעכבה עם אישורה במשך עשרת הימים האחרונים. בנוסף לתכונות שהוזכרו מעלה, על פי בקשות המשתמשים, הוספו האופציות לאשר הגעה לאירועים (RSVP), ושופר גם ממשק העדכונים.

לעת עתה, פייסבוק נהנת מפידבקים חיוביים ברשת הודות לממשק המשתמש המצוין, מסך הבית המשופר והאינטואיטיביות בשימוש בגרסה החדשה. האפליקצה כמובן ניתנת להורדה בחינם.

מורן בר

מייסדת ומנהלת החברה, יזמית בעלת נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בתחום האחסון והתקשורת ובעולם המדיה החברתית. היתה שותפה למיזמי אינטרנט גדולים וביניהם אתר 2eat הישראלי. בוגרת ממר"מ ועו"ד העוסקת בתחום דיני הפרטיות וטכנולוגיה.

הגב

4 Comments on "אפל שחררה את הגרסה החדשה של אפליקציית פייסבוק לאייפון"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
trackback

[…] אפל שחררה את הגרסה החדשה של אפליקציית פייסבוק לאייפון בונים יישומים לאייפון בקלות עם Swebapps Google Adsense מגיע לאייפון מתויג כ: Apple, Exchange, iPhone, iPhone 3.1, Microsoft, Microsoft Exchange, אייפון, אייפון 3.1, אפל, מיקרוסופט, שרת דואר ארגוני blog comments powered by Disqus var disqus_url = ‘http://www.newsgeek.co.il/iphone-os-31-breaks-ms-exchange-on-older-iphones/ ‘; var disqus_container_id = ‘disqus_thread’; var facebookXdReceiverPath = ‘http://www.newsgeek.co.il/wp-content/plugins/disqus-comment-system/xd_receiver.htm’; var DsqLocal = { ‘trackbacks’: [ ], ‘trackback_url’: ‘http://www.newsgeek.co.il/iphone-os-31-breaks-ms-exchange-on-older-iphones/trackback/’ }; […]

Adi
Guest

אני מנסה להוריד את האפליקציה של הפייסבוק לאייפוד אבל זה לא נותן לי וכתוב לי שהאפליקציה דורשת ios 4.0.
מה זה אומר?!

Adi
Guest

אני מנסה להוריד את האפליקציה של הפייסבוק לאייפוד אבל זה לא נותן לי וכתוב לי שהאפליקציה דורשת ios 4.0.
מה זה אומר?!

יניב
Guest
wpDiscuz

תגיות לכתבה: