חברת הסייבר DocAuthority גייסה 10 מיליון דולר

המוצר של DocAuthority מזהה קבצים רגישים שלא קיבלו את ההגנה שלה הם ראויים וכך מסייעת לארגונים למנוע מהמידע שלהם להגיע לידיים הלא נכונות

DocAuthority

מקור: DocAuthority

חברת הסייבר הישראלית DocAuthority מסייעת לארגונים למנוע ממסמכים רגישים שלא מאובטחים בצורה ראויה להגיע לידיהם של האקרים, באמצעות גילוי וזיהוי אוטומטי ומדויק של קבצים עם פוטנציאל שכזה. כעת, מודיעה החברה על סגירת סבב גיוס A בהיקף של 10 מיליון דולר בהובלת Raine Ventures ובהשתתפות Greycroft, ffVC, Differential VC, 2B Angels ו-Plus Ventures. החברה תשתמש במימון כדי להאיץ את צמיחתה לחדור לשווקים חדשים ולחבור לשותפות מרכזיות בתחום.

בינה מלאכותית לזיהוי מידע

DocAuthority מציעה לארגונים גדולים מערך אבטחה רחב תוך שהיא שומרת על ממשק ידידותי למשתמש. היא נעזרת בבינה מלאכותית על מנת למצוא ולזהות במדויק מסמכים רגישים לא מובנים ולא מוגנים, כדי למנוע מאלו ליפול לידיים הלא נכונות.

הטכנולגויה של החברה, BusinessID, נעזרת בבינה מלאכותית על מנת לפתור בעיה מרכזית בניהול ואבטחת המידע; ״בזכות אוטומציה מלאה ורמת דיוק של 1:10,000 ,המחלקות העסקיות בארגון ומחלקת אבטחת המידע יכולות להגיע למדיניות מוסכמת ומהימנה של סיווג המידע, ניהול הגישה, מניעת דליפת המידע, הצפנה ולא פחות חשוב מזה – מחזור החיים של המידע”. המוצר רלוונטי לארגונים במגוון רחב של מגזרים ותחומים, בהם רפואה, קמעונאות, המגזר הציבורי ופיננסים.

“זוהי אבן דרך חשובה ל-DocAuthority ,ואנחנו מאושרים על קבלת המימון והתמיכה האסטרטגית מקרנות ההשקעות הבכירות”, אמר מנכ”ל DocAuthority ,סטיב אבוט, והוסיף כי “DocAuthority מאפשרת לארגונים לנהל מידע על סמך שילוב בין פרופיל סיכון לערך עסקי, באופן היוצר שפה משותפת בארגון. היכולת להגדיר כללי מדיניות לניהול המידע, לפי קטגוריה עסקית, עוזרת להתאים בקלות בין מנגנוני האבטחה לשימוש העסקי במידע”.

DocAuthority הוקמה ב-2013 על ידי אריאל פלד ואיתי רבד ומחזיקה במשרדים ברעננה.

הילה חיימוביץ׳

גיקית, Deal With It

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: