יש לנו 42 כרטיסים בהנחה מיוחדת ל-Geektime Code

יש לנו בדיוק 42 כרטיסים מוזלים ל-Geektime Code, כנס המפתחים הגדול בישראל. הכנס ייערך ב-9 ביוני בתל אביב ויכלול הרצאות בתחומים הכי חמים של 2022, אוכל טוב וכמובן סוואג מגניב

אנחנו ממש מקווים שכבר פיניתם את הלו"ז שלכם, כי כנס המפתחים הגדול בישראל חוזר עם הרצאות בתחומים הכי חמים של 2022, שני מסלולים חדשים, שתייה ואוכל טוב (וכמובן, מלא סוואג). האירוע יתקיים ב-9 ביוני (חמישי) במרכז הכנסים אקספו בתל אביב.

לאירוע כמו Geektime Code לא באים לבד, אז ארגנו לכם ולחברים 20% הנחה על הכרטיסים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להיכנס לערוץ הטלגרם של גיקטיים, להעתיק את הקוד שיופיע בהודעה הנעוצה – ואתם מוכנים. שימו לב: יש לנו 42  כרטיסים מוזלים, אז כדאי להזדרז.

באירוע צפויים להשתתף מאות מפתחות ומפתחים שיתעדכנו בכל מה שחדש בשפות תכנות, פריימוורקים, קוד, ספריות, באגים, מגמות ותופעות חדשות וכל מה שמעניין את אנשי קהילת הפיתוח. נצלול אל תחומי הפיתוח החמים ביותר בשוק, נעסוק בטכנולוגיות הפיתוח במדיות השונות, הפלטפורמות ואבטחת המידע; נדבר על פיתוח הקריירה של מפתחים; ונחשוף את המשתתפים לטכנולוגיות החדשות, לדרכי העבודה של מפתחים בחברות מובילות ולקולגות שמתמודדים עם בעיות דומות ביומיום.

כנס Geektime Code 2021 (צילום: מיכה לובטון)

בואו ללמוד מהשמות המובילים בהייטק הישראלי

הכנס ייפתח עם ההרצאה המרכזית – שעליה נכריז ממש בקרוב – ויימשך בשלושה מסלולים המותאמים במיוחד למפתחים בעלי ניסיון, ולמי שמעוניין לרכוש אותו. את ההרצאות יעבירו דוברות ודוברים בולטים מהחברות המצליחות בהייטק הישראלי.

1. מסלול Future of Things – הטכנולוגיות של העתיד והאתגרים החדשים של העולם – גם בתוכנה וגם בחוויית המשתמש. במסלול תלמדו על החברות, השירותים והמוצרים שמגשרים על הפער בין הטכנולוגיה לבינינו: מטאברס, Web 3.0, למידת מכונה, AI ,VR ,AR ,IoT, רכבים אוטונומיים ועוד.

2. מסלול Self Dev – מה שמעבר לתוכנה. נעסוק בהתפתחות עצמית למפתחים ונדון בכישורים הנלווים שכל מפתח ומפתחת צריכים. המסלול יכלול הרצאות למפתחים ממפתחים בתחומים של ניהול, התקדמות מקצועית-אישית ורכישת כישורים נלווים שיכולים להקפיץ את הקריירה.

3. מסלול Front to Back – יעסוק בתוכנה פרופר – כל השפות והטכנולוגיות על כל המכשירים, פריימוורקים חדשים בשוק וארכיטקטורות מעניינות. זהו מסלול טכני ופרקטי עם שיעורים שתוכלו לקחת הביתה בנושאי Backend ,Frontend, מובייל ,Functional programming ,No Code/Low Code Serverless ועוד.

כנס Geektime Code

4. מסלול Making a Manager – מסלול חדש שיוקדש לכישורים הנדרשים למנהלות ומנהלים, ויכלול הרצאות על האמנות העדינה של ניהול צוותי תוכנה. VPs ,CTOs ו-Team Leaders יספרו על הגישה שלהם לניהול, ותוכלו לשמוע סיפורים ממקור ראשון על מה עובד ואיך לזהות אתגרים. המסלול יכלול מתודולוגיות ניהול תוכנה, צורות חשיבה שיקפיצו אתכם מדרגה וטיפים לאיך להיות מנהלים טובים יותר.

5. מסלול In Scale – הכל על תוכנה בסקייל גבוה והאתגרים הטכנולוגיים שבטיפול בכמות מידע גדולה. זהו מסלול טכני לעבודה בענן הכולל שיעורים מהחברות המובילות בתחום על הפתרונות והארכיטקטורות שעובודת בתרחישים אמיתיים. נדבר על Serverless ,Scale ,Cloud Containers&Databases ו-Big Data.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים


תודה לשותפים שלנו:

GOLD PARTNERS


SILVER PARTNERSBRONZE PARTNERS

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: