כדי שלא תגיעו לבד: כרטיס שני בחצי מחיר לכנס המפתחים הגדול של גיקטיים

ביום שלישי, 29 ביוני, ייערך בפעם השביעית Geektime Code, כנס המפתחים השנתי הגדול בישראל, שיעסוק בכל מה שחשוב למפתחים ומפתחות. אתם לא באים לבד, נכון?

אנחנו ממש מקווים שכבר פיניתם לעצמכם את ה-29 ביוני, כי כנס המפתחים הגדול בישראל חוזר – ויש לנו הפתעה בשבילכם ובשבילכן. Geektime Code יתקיים השנה IRL בכפר המכבייה, ולאירוע משמח שכזה לא באים לבד – אז ארגנו לכם כרטיס שני ב-50% הנחה, ולכם רק נשאר לבחור עם מי להגיע.

בכנס תוכלו לקחת חלק בקהילת הפיתוח הישראלית ולפגוש את החברות הגדולות, את אנשי הפיתוח המובילים, את הטכנולוגיות החדשות שכבר כאן ואלו שעוד יגיעו. בין כל ההרצאות המקצועיות תמצאו הרבה שטחים פתוחים להפסקות של נטוורקינג, קפה טוב ואוכל כמובן.

בכנס צפויים להשתתף מאות מפתחים והוא יוקדש כולו לשפות, קוד, ספריות, באגים וכל מה שמעניין את אנשי קהילת הפיתוח. נצלול אל תחומי הפיתוח החמים ביותר בשוק, נעסוק בטכנולוגיות הפיתוח במדיות השונות, הפלטפורמות ואבטחת המידע; נדבר על פיתוח הקריירה של מפתחים; ונחשוף את המשתתפים לטכנולוגיות החדשות, לדרכי העבודה של מפתחים בחברות מובילות ולקולגות שמתמודדים עם בעיות דומות ביומיום.

הכנס ייפתח עם ההרצאה המרכזית וימשיך בשלושה מסלולים המותאמים במיוחד למפתחים בעלי ניסיון ולמי שמעוניין לרכוש אותו:

1. מסלול The Future of Things – יעסוק בכל הטכנולוגיות החדשות שמאתגרות את תחום הפיתוח וה-UX ויעצבו את חיינו בעתיד; החברות, השירותים והמוצרים שמחברים בין הטכנולוגיה, העולם ובינינו.

2. מסלול Developer Philosophies – יעסוק בכל מה שחשוב למפתחים ולא עוסק ישירות בטכנולוגיות: אורח החיים של המפתחים, התקדמות מקצועית ואישית והכישורים שיכולים להקפיץ את הקריירה. ההרצאות במסלול זה יועברו על ידי מפתחים ולמען מפתחים.

3. מסלול Full-stack World – יעסוק בטכנולוגיות, בכלים, בפלטפורמות ובגישות השונות שקשורות לפיתוח Front-End ו-Backend, בדגש על JavaScript.


לפרטים נוספים והרשמה

קוד לכרטיס שני ב-50%: geekcode_bringafriend


תודה לשותפים שלנו:


 

>>> יש לנו כבר הרבה דוברות ודוברים מעולים, אבל אם גם אתם רוצים להעביר הרצאה מקצועית ב-Geektime Code או מכירים מישהו מתאים – לחצו כאן <<< 

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: