תוכנית ההכשרה של Develeap מיועדת גם לחסרי ניסיון או תואר

תוכנית הכשרת המפתחים של חברת הייעוץ וה-DevOps פותחת את המחזור ה-12 ותימשך 13 שבועות, בהם ירכשו המשתתפים ידע ומיומנויות בפיתוח. ההרשמה פתוחה

אחד התפקידים הכי מבוקשים אצל חברות טק הוא DevOps (צילום: Dreamstime)

התנאים המפנקים, השכר הגבוה והמוניטין הטוב הם כנראה הסיבות העיקריות לכך שמרבית האנשים בישראל היו שמחים להחזיק במשרה בחברת הייטק מצליחה, לו הייתה להם האפשרות להתקבל לעבודה. ואכן מדובר בתקופה משגשגת של קטר המשק – סטארטאפים ישראליים גייסו השנה יותר מ-24 מיליארד דולר, לעומת כ-10 מיליארד דולר ב-2020.

הביקוש לעבודה בהייטק בשמיים, אבל התעשייה עדיין סובלת ממחסור חמור בעובדים. למרות העלייה בקצב הסטודנטים בישראל הלומדים במקצועות המדעים וההייטק (אחד מכל ארבעה סטודנטים בישראל לומד לתואר ראשון במקצוע טכנולוגי כגון הנדסה או מדעי המחשב), ייקח זמן עד שהבוגרים יוכלו להשתלב בשוק העבודה ויצברו מספיק ניסיון כדי להתקבל לעבודה בחברות ההייטק הישראליות.

איך בכל זאת אפשר לצבור ניסיון? אחד התפקידים הכי מבוקשים אצל חברות טק הוא DevOps, האחראי לכתוב ולייעל את תהליכי הפיתוח וההפצה בחברה. כלומר, לפתח את פס הייצור של התוכנה ולהעביר את הקוד שמפתחים ללקוחות.

היום, הביקוש ל-DevOps גדול כל כך עד כדי שסקרי השכר השונים מציבים את המקצוע במקום השני ברשימת השיאנים בענף ההייטק הישראלי. זהו אחד המקצועות הנדרשים והמבוקשים בענף והוא מתאים במיוחד לכאלו שאוהבים אתגרים ואינטגרציות טכנולוגיות.

כותבים קוד? כדאי שתנסו להתקבל

בימים אלה פותחת Develeap, חברת הייעוץ וה-DevOps, את המחזור ה-12 בתוכנית להכשרת מפתחים. מדובר בקורס מקיף ומקצועי שאורכו 13 שבועות – חמישה ימים בשבוע, כתשע שעות בכל יום.

הקורס, בוטקמפ דבאופס, ייפתח ב-16 בינואר 2022, ומפגש היכרות מקוון יתקיים ב-27 בדצמבר בשעה 17:00, בו תוכלו לשאול את כל השאלות. הקורס פתוח בפני כל מי שיש להם ניסיון בכתיבת קוד או סקריפטים, ולא נדרש ניסיון קודם בפיתוח או תואר אקדמי. תהליך ההרשמה כולל מבחן אונליין הדורש ידע בתכנות, משימת בית, פרזנטציה וריאיון עם מנכ"ל החברה.

המשתתפים בקורס ירכשו מגוון מיומנויות, בהן כיצד לכתוב סקריפט אפקטיבי ב-Bash, שימוש ב-Git, פייתון, Docker, יסודות AWS, ג'נקינס, מערכת Kubernetes ועוד. המסיימים יקבלו תעודה מקצועית – CKA או AWS CSAA.

ההשתתפות בקורס היא במודל מימון מבוסס הצלחה – אם לא מצאתם עבודה, או שתעבדו בשכר של פחות מ-14 אלף שקלים, לא תשלמו עליו (מי שיפרשו באמצע או ימצאו עבודה בשכר גבוה יותר יוכלו לפרוס את התשלומים למשך שנתיים). בנוסף, בוגרי הקורס שיתקבלו לעבודה ב-Develeap ויעבדו בה במשך שנתיים לא ישלמו על הקורס ויהיו זכאים לכל התנאים של עובדי החברה, כולל תוכנית שכר ותמלוגים.

להרשמה למפגש ההיכרות ניתן למלא את טופס ההרשמה או לשלוח מייל לכתובת [email protected]

למידע נוסף וסיפורים אישיים של בוגרי הקורסים השונים, מוזמנים לפודקאסט החדש שלנו

לפרטים נוספים והרשמה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: