בוטקאמפ בחינם והלוואה שהופכת למענק: הכשרת ה-DevOps פותחת מחזור חדש

הכשרת המפתחים של דבליפ חוזרת עם הטבה חדשה למשתתפות ולמשתתפים, במטרה לעזור להם לסיים את הקורס בהצלחה ולהשתלב בחברה כעובדים מן המניין. ההרשמה פתוחה

קליטה מהירה כעובדים מן המניין בחברה (צילום: דבליפ)

מי שבחרו בקריירה בהייטק, או שחושבים לעשות הסבה אליה, יודעים שמדובר בעולם שבו דברים משתנים כל הזמן, טכנולוגיות חדשות מתפתחות וגישות מעודכנות מחליפות תהליכים מסורתיים. המשמעות היא שכדי להישאר רלוונטיים צריך לרכוש יכולות, ידע ומיומנויות חדשים באופן תמידי.

אחת הדרכים האפקטיביות להשיג את כל אלה היא באמצעות בוטקאמפים – תוכניות למידה מרוכזות, שלרוב נמשכות כמה שבועות ובסיומן מקבלים הכשרה חדשה שמכינה אתכם לתפקיד הבא.

זה נשמע פשוט, אבל גם כאן יש כמה אתגרים: תוכניות אלו עולות בממוצע כמה עשרות אלפי שקלים, הן דורשות את הזמן והקשב שלכם ולפעמים גם העניין הגיאוגרפי עלול להוות מכשול. אם אתם מברי המזל שהצליחו לסיים את הקורס בהצלחה, מגיע האתגר הבא: למצוא עבודה.

גם חסרי תואר או ניסיון מוזמנים

הבוטקאמפ של חברת דבליפ, חברת הייעוץ וה-DevOps הגדולה והמובילה בישראל, נבנה מתוך מחשבה על האתגרים הללו. הוא מציע מעטפת פתרונות שיסייעו למועמדות ולמועמדים לסיים אותו בהצלחה, לצד קליטה מהירה כעובדים מן המניין בחברה לאחר מכן.

תוכנית הכשרת המפתחים של החברה, בוטקאמפ דבאופס, מיועדת גם לחסרי תואר או ניסיון והיא תיפתח ב-6 ביוני. היא תימשך 13 שבועות, במהלכם המשתתפים ירכשו מגוון מיומנויות, בהן כיצד לכתוב סקריפט אפקטיבי ב-Bash, שימוש ב-Git, פייתון, Docker, יסודות AWS, ג'נקינס, מערכת Kubernetes ועוד. המסיימים יקבלו תעודה מקצועית – CKA או AWS CSAA.

מטרת התוכנית היא לתת הזדמנות שווה לכל מועמדת ומועמד להשתלב בתעשיית ההייטק. אם אתם לא גרים במרכז, כדאי לדעת כי רוב הקורסים יועברו באופן וירטואלי, ונפגשים בכיתה ברמת גן רק פעם בשבוע או שבועיים.

במטרה לפתח עובדות ועובדים ולבנות את הקריירה שלהם לאורך זמן, החברה מציעה פתרון כלכלי: מי שיתחייבו לעבוד בה במשך שנתיים מסיום הקורס לא יצטרכו לשלם על ההכשרה.

בהמשך לכך, החברה הכריזה על סיוע משמעותי נוסף: קרן דבליפ תעניק הלוואה של 13 אלף שקלים לכל משתתף שיחפוץ בכך, בשתי פעימות (הראשונה לאחר שישה שבועות והשנייה בסוף הקורס). חשוב לציין כי קבלת ההלוואה נתונה לבחירת המשתתפים, וניתן להחזיר אותה בכל זמן שתבחרו ללא ריבית. אם תעבדו בחברה במשך שלוש שנים מסיום הקורס, ההלוואה תהפוך למענק – ולא תצטרכו להחזיר אותה.

החברה מציעה מעטפת שכוללת ליווי גם ביום שאחרי הבוטקאמפ, ותקלוט את הבוגרים שיעברו את המבחנים לעבוד אצלה ולהיכנס למסלול התפתחות אישית ומקצועית. אחרי שנתיים בחברה תרוויחו לפחות 20 אלף שקלים (הרוב המוחלט ברמת הוותק הזאת מרוויח שכר שגבוה מ-24 אלף שקלים).

אז איך מתקבלים?

הקורס פתוח בפני כל מי שיש להם ניסיון בכתיבת קוד או סקריפטים, וכאמור לא נדרש ניסיון קודם בפיתוח או תואר אקדמי. ישנם ארבעה שלבי קבלה:

1. מבחן בית שיימשך עד חמש שעות, ויכלול כתיבת סקריפטים בכל שפת תוכנה שתבחרו (עדיפות תינתן לפייתון/Bash).
2. עבודת בית בשפת Bash.
3. ראיון לוח לבן.
4. ראיון עם המנכ"ל לצורך היכרות בלבד.

לפרטים נוספים והרשמה
ניתן ליצור קשר גם במייל [email protected]
ובטלפון 054-265-5424

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: