רוצים להיכנס לעולם ה-DevOps? למה שלא תתחילו עם הבוט-קאמפ הזה?

בוטקמפ ה-DevOps של חברת develeap נועד לתת הזדמנות לכל מי שיודעים לכתוב קוד, בלי קשר לניסיון או תואר אקדמי. הוא כולל הרצאות יומיות, ביצוע משימות מעשיות, בדיקות ופידבק מאנשי DevOps מנוסים – וההרשמה בעיצומה

מומחי ה-DevOps נמצאים במקום השני ברשימת שיאני השכר (צילום: Pexels)

תחום ה-DevOps זוכה לפופולריות אדירה בשנים האחרונות. הוא נשען מצד אחד על עקרונות פיתוח ותיקים, ומצד שני כולל בתוכו תחומים חדשים לחלוטין וקצב שינויים מסחרר. השילוב הזה הופך כל ניסיון להגדיר DevOps בצורה ברורה לאתגר לא פשוט. אם בכל זאת ננסה, ניתן לומר כי DevOps היא תרבות פיתוח שמאפשרת לצוותים לעבוד ביחד על תכנון, פיתוח, בדיקות, הפצה ותפעול תוכנה.

התחום הזה נחשב לאחד החמים בהייטק, וסקרי השכר של 2020 מציבים את מומחי ה-DevOps במקום השני ברשימת שיאני השכר של ענף ההייטק הישראלי. המשמעות: זהו אחד המקצועות הנדרשים בענף, ואם אתם שוקלים להרחיב את ההתמחות שלכם או מתלבטים היכן להתחיל – זה הימור די בטוח.

יודעים לכתוב קוד? התקבלתם

בוטקמפ ה-DevOps של חברת develeap, המתמחה ב-DevOps וטכנולוגיות ענן ומעניקה שירותי ייעוץ לעשרות חברות מהמובילות ההייטק הישראלי, פותח את המחזור ה-11 שיתקיים הפעם באופן מקוון וייפתח ב-17 באוקטובר. במשך 13 שבועות – חמישה ימים בשבוע, כתשע שעות כל יום – יקבלו המשתתפים הכנה לקבלת הסמכות מקצועיות כגון AWS Certified Solutions Architect ו-Certified Kubernetes Administrator (CKA).

הקורס פתוח לכל מי שירצה להשתתף ומותנה רק בניסיון בכתיבת קוד או סקריפטים, לא משנה איך ואיפה למדתם. ההשתתפות בחינם ובסוף הקורס ישנה התחייבות לעבודה ב-develeap במשך שנתיים בשכר המותאם לשוק ועם תוכנית העלאת שכר למשך תקופה זו. מי שלא יתקבלו לחברה יקבלו סיוע במציאת עבודה רלוונטית, ורק מי שימצא עבודה בשכר של יותר מ-14 אלף שקלים יתחיל להחזיר את דמי הקורס במשך שנתיים.

הקורס המקיף, שיתפרש על פני כ-780 שעות, כולל הרצאות יומיות, ביצוע משימות מעשיות, בדיקות ופידבק ממומחי DevOps מנוסים. בין הנושאים שיילמדו: כתיבת סקריפט אפקטיבי ב-Bash, שימוש ב-Git, פייתון, Docker, יסודות AWS, ג’נקינס, מערכת Kubernetes ועוד. בסוף הקורס יקבלו המשתתפים תעודה – CKA או AWS CSAA.

החברה מונה היום מעל 50 אנשים, רובם עברו את ההכשרה בבוטקמפ שלה. מטרת התוכנית היא לתת הזדמנות לכל מי שיש לו את הכישרון למקצוע, בלי קשר לניסיון קודם בפיתוח או לתואר אקדמי. תהליך ההרשמה כולל מבחן אונליין הדורש ידע בתכנות, משימת בית וריאיון עם מנכ"ל החברה ומנהלת משאבי אנוש.

ב-3 באוקטובר יתקיים מפגש היכרות מקוון בו תוכלו לשאול את כל השאלות. רוצים להשתתף? שלחו מייל לכתובת [email protected]

לפרטים נוספים והרשמה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: