Destiny: האם המשחק היקר בהיסטוריה מקיים את ההבטחה? [סקירה]

הם הבטיחו שההשקעה העצומה והתקציב הענק יובילו למהפכה בעולם המשחקים – האם המשחק היקר בהיסטוריה עומד בהבטחה?

des

חודש וחצי לאחר השקת המשחק המתוקצב ביותר בהיסטוריה (500 מליון דולר !) ניתן לומר שההימור של אקטיביז’ן (Activision) ובאנג’י (Bungie) על שושלת המשחקים החדשה Destiny הצליח. כ-3.2 מיליון אנשים בממוצע משחקים ומנסים ‘לגרש את החושך’ בכל יום, ומכירות המשחק כיסו את ההשקעה חסרת התקדים כבר ביום ההשקה הראשון. לאחרונה פרסמה סוני נתונים המראים שהמשחק דחף את מכירות קונסולת הדור הבא שלהם, ה-PS4, לשיאים חדשים בחודש ספטמבר האחרון בו הושק המשחק. הרבה גבות הורמו כאשר החליטו באולפני באנג’י לנטוש את סדרת המשחקים המופלאה HALO שהיא יצרה בבלעדיות לקונסולה המתחרה בסוני ה-Xbox, ולצאת לדרך חדשה. כעת הם משתפים פעולה עם חברת אקטיבז’ן (שמביאה לנו בין יתר הכותרים, את סדרת Call of Duty המופתית) שאחראית בעיקר על מימון ושיווק המשחק. בינתיים השילוב בין החברות הצליח לייצר משחק שפשוט קשה להפסיק לשחק בו. וזה אומר הרבה.

הביקורות בעולם לעומת זאת, מעורבות, ולא העניקו הרבה ימי חסד למשחק המצופה. העובדה שהציון הממוצע של המשחק בכל האתרים הגדולים, נע סביב הציון 8.0 נובע בעיקר “מהייפ” הגדול שהביא איתו מסע השיווק חסר התקדים של המשחק. ההבטחה הייתה גרנדיוזית – להכיר לנו צורת משחק שמעולם לא ראינו, ורמת שיתופיות בין שחקנים ששייכת באמת לדור הבא של עולם משחקי הוידאו. למען האמת, דסטני לא ממש מצליח לעשות זאת אבל הוא כן מביא איתו הרבה דברים אחרים לגיימרים בעולם. אז אחרי שבדקתי את כל אפשרויות המשחק, טסתי לגלקסיה וגירשתי את החושך, הנה הסקירה שלי ל-Destiny.

בתחילת המשחק אנו יכולים לבחור בין 3 סוגי גיבורים ״מגן״ Guardian – איתו הם ירצו להציל את הגלקסיה ולהפוך “לאגדה”:

1. צייד Hunter

2. מכשף Warlock

3. ענק Titan

titan

בכל מקרה אחר, ראוי היה להרחיב על האפשרויות השונות וההבדלים בין סוגי הדמויות, אבל במקרה הנוכחי מדובר בשינוי קוסמטי ותו לא. באנג’י לא הצליחו לייצר סט תכונות ויכולות ורסטילי מספיק עבור כל דמות, ובשורה התחתונה מדובר בחוויית משחק כמעט זהה. ניתן לבחור כל דמות ולנסות את המשחק דרך עיניו של כל אחד מהגיבורים, אבל האמת היא שאין ממש הבדל משמעותי בין 3 הדמויות. כולן יודעות לבצע את אותן פעולות עם שינויים מינוריים ביכולות.

כלי הנשק דומים עד זהים בכולם, וגם היכולות המיוחדות לא מצליחות לייצר זהות מספיק שונה עבור כל דמות כדי שתרצו להחליף ביניהן באופן תדיר ולשחק את המשחק עם כל אחת משלושתן (זה נחמד למשל לזרוק רימון עם אפקט פיצוץ אחר, אבל אין באמת שינויים מהותיים שמצדיקים החלפת דמות) .אז אל תשברו את הראש יותר מדי ותבחרו את הדמות שהכי נראית לכם. כך או כך תמיד תוכלו לנסות ולשחק עם הדמויות האחרות.

המסך הראשי

game2

הסיפור של דסטני לוקח את השחקן למסע הצלה מרתק ברחבי הגלקסיה. המשחק מתחיל בחלק שנותר מכדור הארץ, הנמצא ברוסיה הישנה שנקרא Cosmodrome ובהמשך תוכלו לבקר בירח, בוונוס, בריף ובמאדים.

שימו לב בצד שמאל של המסך, שם תוכלו למצוא משימות שבועיות ויומיות מיוחדות שכוללת שלל בונוסים שונים. למרות שמדובר במשימות שכבר ביצעתם עם דרגת קושי שונה, בהחלט שווה להשלים אותן.

game3

לכל כוכב לכת גרפיקה עוצרת נשימה משל עצמו ויצורים מוזרים בדרגות כוח שונות, בהם תוכלו לירות ללא אבחנה. בכל כוכב לכת תתקלו בסופו של דבר ביצור האימתני ביותר הקיים בו, תביסו אותו ותמשיכו הלאה בהצלת הגלקסיה. עם התקדמות המשחק תוכלו לשדרג את השריון וכלי הנשק שלכם, ולרכוש כמה סוגי רחפות שיעזרו לכם לטייל במהירות ובהנאה ברחבי העולם הפתוח של המשחק.

טיפ: התאמנו על יכולות הרחיפה שלכם באמצעות לחיצות כפולות ברווחים שונים על כפתור ה-X. במידה ותשלטו מהרגע הראשון ביכולת הזו תוכלו לשדרג את יכולות ההתחמקות והתקיפה שלכם ותחזיקו ביתרון משמעותי גם על פני היצורים שתפגשו וגם על פני שחקנים אחרים באפשרות ריבוי המשתתפים.

המגדל THE TOWER

game4

בסיס האם שלכם ומקום המפגש החברתי של דסטני, בו תוכלו, בין היתר להיפגש עם חברים) ואפילו לרקוד אתם על יד לחיצה במקש החצים השמאלי) ,להוסיף חברים ולקחת על עצמכם משימות ״פרס״ Bounties.

זה המקום לפדות את “השלל” שאספתם במהלך המשימות, לקבל דואר רלוונטי לכם, להחליף נשקים, לקנות פריטים ״אגדיים״ (שריון ונשק) ובעצם לשנות לשדרג כל חלק בדמות שלכם.

חשוב – שימו לב לאורחים מיוחדים שמגיעים למגדל ומביאים איתם סחורה ייחודית. בסופי שבוע למשל (שישי עד ראשון) תוכלו לרכוש פריטים ושדרוגים “אגדים” מדמות בשם XUR. בכל שבוע הוא יופיע במיקום אחר במגדל, אבל אל דאגה זה לא בעיה גדולה למצוא אותו.

game5

אפשרויות המשחק

1. מה הסיפור? Story Mode

כאן תשלימו משימות ברחבי הגלקסיה ותגלו אט אט את העולם המופלא של דסטני, אבל אין ספק שמדובר בעקב אכילס של המשחק. באנג׳י לא הצליחו לייצר סיפור עם נרטיב ברור ומושך מספיק, ובוודאי שאי אפשר להשוות את הסיפור של דסטני לסיפורי משחק אחרים בהם אקטיביז׳ן מעורבת כמו סדרת Cod שלה, בה הסיפור המרכזי סוחף ומושך אותך מהרגע הראשון. מבלי לבלבל אתכם יותר מדי, הסיפור מתרכז בך, ״הנוסע״ ,שאמור להביס במסעו את ״החושך״ The Darkness. אבל חוץ מזה הסיפור לא ממש ברור. אתם תשמעו על The Fallen אבל גם אחרי חודש וחצי של משחק (שבו כמובן סיימתי כמה פעמים את הסיפור), לא ברור לי בדיוק מי הם ואיך הם קשורים למסע שלי. ובכלל אתם תתקלו בהמון דמויות ושמות במהלך הסיפור, אבל העלילה לא בהירה מספיק בכדי ליצור קו סיפור ברור ומעניין. למזלם של באנג׳י ואקטיבז׳ן המשחק מספק כל כך הרבה מעבר שאתה מצליח בסופו של דבר לסלוח להם על הסיפור הצולע.

טיפ: בכל כוכב לכת מצויים ״תיבות אוצר״ הכוללות שלל Loot מבוקש. שימו לב שאתם ממצים את כל התיבות בכל אחד מהכוכבים. בדרך הזו תוכלו לשדרג במהירות יחסית את שלבי הדמות שלכם. הנה סרטון המסכם את מיקום כל התיבות בכל אחד מהכוכבי הלכת:

2. סיור Patrol Mode

בכל כוכב תוכלו לצאת למשימות” סיור ” ברחבי הכדור, לתור ולגלות את כל המקומות הסודיים והמעניינים שלא הספקתם לראות בזמן ששיחקתם את הסיפור. חפשו את האור המהבהב בירוק. האפשרות הזו תיתן לכם חופש פעולה לחקור את העולם הפתוח, להלחם ביצורים בכל מקום ,והכי חשוב לזכות ״בשלל״ Loot הכה חשוב להתקדמות של הדמות שלכם מעבר לשלב 20 (הרחבה מיוחדת בהמשך הכתבה). גם באפשרות הזו אתם מחוברים אונליין תמיד, ואם תבחרו ,תוכלו לבצע משימות סיור עם עוד חברים שלכם.

במהלך השיוט תתקלו בוודאי במה שנקרא ״אירוע מיוחד״ special event (המסך מחשיך ואתם מקבלים את מיקום המטרה) שמטרתו בעצם לעזוב לרגע את מה שעשיתם וללכת לחסל יצור מיוחד בקרבת מקום. האירועים האלו מבטיחים שלל איכותי, במיוחד אם חברתם אחד לשני מהר וחיסלתם אותו ביעילות יחסית (יש זמן מוגבל למשימה). מדובר בהחלט בתוספת מפתיעה מתגמלת ומרעננת לאפשרות הסיור.

טיפ: סיירו הרבה בעולמות השונים, כך גם תמצאו פינות נסתרות ומדהימות בכוכבים השונים וגם תגלו אוצרות שיקפיצו אתכם קדימה במשחק. ובכל מקרה אל תוותרו על כל ״אירוע מיוחד״ שנקרה בדרככם, הם מאוד משתלמים ובדרגת קושי סבירה מאוד.

3. התקפה MODE Strike

משימות אונליין מיוחדות של עד 3 שחקנים ,בהם תצטרכו להביס ״בוס״ אכזרי בסוף המשימה. אפשרות המשחק הזאת תזכה אתכם בדרך כלל בשלל רב והיא בהחלט אחת האפשרויות האהובות על שחקני דסטני ברחבי העולם )אני השגתי את השלל הטוב ביותר בMODE הזה). כאן תשתפו פעולה במשימה עם קצב יריות רצחני שדורש שיתוף פעולה הדוק בניכם ובין השותפים שלכם למשימה. ניתן ״להחיות״ שחקנים והמטרה היא תמיד לשמור על אחד החברים חי בכדי שהוא יוכל להחיות אתכם וכך תוכלו להתקדם הלאה. במידה וכולכם תפסלו, אתם תמשיכו מחדש מאותה נקודה בה נפסלתם .זוהי דרך מצוינת למצוא חברים עם סט יכולות דומה לשלכם ולשתף איתם פעולה איתם גם באפשרויות המשחק האחרות.

טיפ: שימו לב היטב לשלל שנופל מהיצורים שאתם מחסלים. אל תפספסו את השלל האיכותי (זוהרים בכחול וירוק ) או את התחמושת האיכותית שאתם זקוקים לה (נשק כבד-סגול, נשק מיוחד-ירוק). המשימה תחכה, אז אל תתעצלו, התקרבו לאזור בו התרחש הקרב וחפשו את השלל.

pic10

4. מולטי-פלייר Crucible

המשחק מציג בגרסת הבסיס שלו (לפני חבילת ההרחבה dlc שתצא בחודשים הקרובים) 11 סוגי מפות בהן תבקרו בצורה רנדומאלית:

Anomaly / Asylum/ Bastion Map/ Blind Watch/ Burning Shrine/ Exodus Blue/ Firebase Delphi/ First Light/ Rusted Lands/ Shores of Time/ Twilight Gap

אפשרויות האונליין

Control שליטה

6 נגד, 6 כאשר המטרה היא לנטרל ולהשתלט על 3 בסיסים ברחבי המפות. הצוות שיחזיק ביותר בסיסים (A,B,C) יותר זמן ינצח במשחקון.

התנגשות Clash

6 נגד 6 במוד מוכר ואהוב ממשחקים אחרים שבדרך כלל נקרא Team Deathmatch. . פשוט מאוד- קבוצה נגד קבוצה,מי שהורג יותר מנצח.

תגרה Rumble

די זהה לאפשרות הקודמת, רק כאן אתם אדונים לעצמכם. מי שהורג הכי הרבה-מנצח. זהה לאפשרות ה-Deathmatch הקלאסית ממשחקים אחרים.

קטטה Skirmish

שוב אפשרות 3 נגד 3 אבל הפעם עם האפשרות להחיותREVIVE את החברים שלכם.

כל אפשרויות האונליין יזכו אתכם בנקודות ושלל איתו תוכלו לשדרג את כלי הנשק והשריון שלכם וכך להתקדם בשלבי השחקן. בכל האפשרויות מוצנח כמה פעמים בכל משחקון ״נשק כבד״ Heavy Ammo (בצבע סגול) אותו תוכלו לאסוף ולהשתמש נגד הקבוצה השנייה. שימו לב- תוכלו לזכות ב100 נקודות מולטי-פלייר ייעודיות בלבד בכל שבוע של משחק (מתאפס כל יום שני). מדי שבוע נוספת אפשרות חדשה למשחקי המולטי פלייר אבל עד כה מדובר בשמות חדשים למשחקונים קיימים כך שאין צורך כרגע להרחיב על האפשרויות הנוספות (כמו Combined Arms שפשוט מכווין אתכם למשחקי אונליין במפות בהם ניתן להשתמש ברכבי חלל). בהחלט יש מקום להוסיף אפשרויות מולטי פלייר נוספות

טיפ: בלו זמן רב במולטי פלייר! מדובר בהנאה גדולה ובאנג׳י עושים עד כה עבודה מדהימה עם שרתי המשחק. המשחקים עולים במהירות יחסית והם יציבים מאוד. מעבר להנאה שבמפות המושקעות תוכלו להשתמש בנקודות שאתם צוברים בכדי לשדרג את הציוד ואת נקודות האור שלכם במהירות וביעילות.

game7

5. ״פשיטה״ Raid – משימה מיוחדת Vault of Glass -(וונוס)

משימה מיוחדת בה תוכלו לחבור ל 5- חברים נוספים ולבצע את “משימת כל המשימות” של המשחק. אבל זה לא הולך להיות פשוט. הצוות הראשון שהצליח לסיים את המשימה עשה זאת ב10 שעות! מאז הצוותים התמקצעו אבל מדובר במשימה, שבמידה והצוות שלכם הוא מקצוען כמוכם, שתקח לכם מספר שעות מכובד בכדי לסיים. זוהי בעצם הבשורה גדולה של באנג׳י בכל הקשור למשחקים שיתופיים ולאפשרויות האונליין שהכרנו עד היום. הם אמנם ספגו ביקורת קשה על כך שניתן לשחק כאן אך ורק עם חברים שלך ולא עם כל שחקן אונליין אחר, אבל עד כה כמעט 2 מליון איש השלימו את” הפשיטה”, כך שייתכן שההתעקשות של באנג׳י על החוקים החדשים מצליחה בסופו של דבר. מאז שהושקה האפשרות, יצאו סרטוני משחק רבים המסבירים מהי הדרך הטובה והמהירה ביותר לסיים את המשימה, כמו הסרטון הזה שמדגים כיצד ניתן לבצע את הפשיטה ב-37 דקות.

עם הזמן מבטיחים בבאנג׳י יצוצו עוד משימות” פשיטה” מיוחדות שיאתגרו את מיליוני השחקנים בעולם.

מסך השחקן

במסך השחקן הראשי תוכלו להחליף ולשפר את כלי הנשק שלכם, כך גם לגבי השריון שיעניק לכם יכולות רחיפה משופרות ותוספת עוצמה לכוח השחקן שלכם. כמו כן ,תוכלו להחליף את צבע השריון, את הספינה או את ערכת הנושא הגראפית של שם המשתמש שלכם.

game9

כלי נשק – יצירתיות מהעבר בעולם עתידני

דסטני הבטיח לייצר חווית משחק עתידני שלא נתקלנו בה עד כה, ובחלק מן האספקטים המשחק הוא בהחלט מתקרב לכך (יכולות הרחיפה של הדמות שינו לגמרי את הדרך בה שחקנים נלחמים זה בזה והעניקו מימד מורכב ועשיר יותר לחווית המשחק והעולם הפתוח). אבל צר לי לאכזב אתכם, בנושא כלי הנשק זה ממש לא הסיפור. יש מגוון סוגי כלי נשק אבל את כולם כבר פגשנו במשחקי עבר- נשק אוטומטי, Fusion, Pulse, Shotgun, צלפים, סיירים, נשק כבד (מכונת ירייה ומשגר טילים ( ו-Hand cannon .
המשחק בהחלט מייצר אווירה עתידנית מלאה ביצורים מוזרים, וגראפיקת חלל עוצרת נשימה, אבל הנשק מרגיש כמו משהו ששייך לעבר ולא לעתיד.

כלי הנשק מתחלקים ל-נשק ראשי, נשק מיוחד ונשק כבד.

בכל אחד מהאפשרויות תוכלו להחזיק ארסנל שלם של כלים להנאתכם. עם זאת, זכרו שעדיף להפטר מהפריטים בהם אתם לא עושים שימוש, וכך לפשט את מסך השחקן שלכם, וגם לזכות בנקודות זכות לרכישה של פריטים אחרים.

למרות הביקורת, חשוב להדגיש שחווית הירייה מדויקת, מהנה ואם אתם שחקני FPS קלאסיים, אז דסטני הוא משחק שתוכלו לירות בו הרבה, וליהנות מכל רגע.

טיפ: הרכיבו קומבינציית נשקים יעילה ובחרו את הנשקים איתם אתם מרגישים הכי בנוח לשחק. נשק סיירים, בשילוב עם נשק צלפים ומכונת ירייה יכול להיות שילוב מנצח. אבל אין קומבינציה אחת מושלמת והדבר משתנה משחקן לשחקן. השתמשו ברימונים! קל לשכוח אבל מדובר באחד הנשקים הכי יעילים במשחק. בסופו של דבר, שימו לב שאתם מחזיקים בנשק הכי נכון עבורכם בכל קטגוריה וכך תמקסמו את יכולות התקיפה שלכם.

שלב 20

התחלת המשחק או סופו? כיצד משיגים ״אור״ ומתקדמים עד שלב 30

כשהמשחק היה בחיתוליו ,לא היה ברור אם שלב 20 הוא ההתחלה או הסוף שלו. בגדול ברגע שאתם מתקדמים במשחק ורוכשים ציוד ונקודות המביא אתכם עד לשלב 20 המטרה שלכם משתנה וכעת עליכם להשיג פרטי שריון נדירים הכוללים בתוכם כמה שיותר מרכיבי ״אור״. כך שלמעשה אתם נשארים בשלב 20 ורק שלבי “האור” שלכם עולים עד למקסימום של שלב 30.

ככל שתצברו יותר נקודות “אור”, כך תוכלו להתקדם מהר יותר. שימו לב, נקודות ״האור״ מתייחסות רק לפרטי השריון, אז חפשו את החלקים עם נקודות האור המרביות ואל תנטרלו פרטים עם ״אור״ במסך השחקן שלכם. כעת החלק הקשה הוא להשיג את הפרטים הנדרשים בכדי להתקדם בשלבי האור- עשו זאת על ידי שילוב משימות- משימות פטרול (אספו פריטים וצמחים נדירים) סיפור, התקפה או מולטי פלייר. אל תזנחו אף אחד מהאפשרויות, כל סוג משחק מגיע עם היתרונות והשלל המיוחד שלו. לכל כוכב צמחיה ואוצרות טבע נדירים וייחודיים אותם תצטרכו בכדי לשדרג את נקודות האור שלכם.

טיפ: השלימו כמה שיותר ״פרסים״ Bounties״ וסיימו את המשימות היומיות והשבועיות המיוחדות שיזכו אתכם בשלל איכותי ומגוון במיוחד.

סיימו את משימת הפשיטה!Raid היא תזכה אתכם בשלל שיקפיץ אתכם מהר מעבר לשלב שלכם.

הנה סרטון שמסביר בהרחבה כיצד להתקדם מעבר לשלב 20

 

בשורה התחתונה

דסטני כבר הספיק בחודש וחצי האחרון להפוך לאחד המשחקים המוצלחים ביותר בכל הזמנים. הגרפיקה מדהימה, חווית המשחק אינטואיטיבית ומדובר במשחק שנותן פורקן לכל אלה מאיתנו שאוהבים לירות ומשחקי FPS. אם אהבתם את HALO אז אתם ממש תיהנו עם דסטני. המוזיקה של המשחק מושקעת, משלימה את העולמות העתידניים, ומכניסה את השחקן לאווירה המיוחדת שבאנג׳י רצו. אפשרויות המולטי-פלייר מעטות אבל מספקות את הסחורה. למרות הנשקים הצפויים והסיפור הלא ברור, דסטני הוא סיפור הצלחה שקשה להפסיק לשחק בו. האם דסטני עתיד להפוך לשושלת שתלווה אותנו בשנים הקרובות ואולי אפילו תתפוס את מקומה של Cod אצל החברים מאקטביז׳ן? רק הזמן יענה, אבל יש למשחק את כל הפוטנציאל לעשות זאת. למרות הביקורות הפושרות שפורסמו עד כה באתרים המובילים, אם זוהי הסנונית הראשונה של הסדרה אז יש בהחלט סיבה להיות אופטימיים ולצפות בכיליון עיניים למשחקי ההמשך.

שי בן שושן

שי בן שושן, מנכ״ל ומייסד SBS שיווק דיגיטלי, מומחה מדיה חברתית, מדריך ומרצה וגיימר בנשמתו

הגב

9 תגובות על "Destiny: האם המשחק היקר בהיסטוריה מקיים את ההבטחה? [סקירה]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
גבי
Guest

כתב אורח או פרסום מסווה?
כל הביקורות שפורסמו על המשחק היו פושרות מאוד חלקן זועמות על כך שהמשחק היקר בהיסטוריה הוא מוצר חצי אפוי.
כתב אורח? לגיטימי רק שעדיין צריך לפרסם את שמו.גיקטיים מזה זמן רב אתם מאבדים אמינות.

שלום.
Guest

גבי לא ברור כל כך המרמור שלך, הכתבה כתובה בצורה מפורטת ומאוד עניינית וכאחד שגם רכש את המשחק אני מסכים עם כל מילה. אולי כדאי שתנסה לפני שאתה סתם מותח ביקורות.

יוני
Guest

השם שלו זה שי בן שושן, זה כתוב מתחת לתמונה הראשונה שמופיעה.

כל פעם אותו סיפור עם “כתב אורח”, תמיד יש מישו שמתלונן שלא כתוב מה שמו….

נ.ב: תודה רבה על הסקירה.

nir
Guest

אין בעיה עם תוכן פרסומי כל עוד מצויין שהוא כזה ואני מסכים עם גבי, זאת לא סקירת משחק, זאת פרסומת.
כל הפרסומת הזאת מדווחת על מצבי המשחק השונים ומה יש לעשות ואיך שהביקורת האמיתיות של המשחק ‘משקרות’ לנו ושהמשחק בעצם ממש שווה את הכסף.
לא שיחקתי במשחק, או בכל משחק FPS אחר בעשור האחרון, נכנסתי לכתבה כי אפילו אני שמעתי על המשחק ועניין אותי מה אומרים עליו פה – בגלל זה אני חושב שאני יכול להיות הוגן פה בדעה שלי בקשר לכתבה.

בני
Guest

שמע,
אתה חנון.
חשבתי שאנשים כמוך נעלמו מהעולם, אבל כנראה שלא.
בכל מקרה – תמשיך לשחק במשחקים האלה – מה שעושה לך טוב :)
כל אחד יש לו את תחומי ההתעניינות שלו – אז – בהצלחה :) כנראה שהמשחק הזה באמת מגניב.

אליקו
Guest

איזה שלוץ…

תומר
Guest

השרתים לא יציבים בכלל
כל הזמן שגיאה “בבון” אמאשלהם בבון
זורק אותי מהשרת
אבל משחק ממכר לגמרי
מת שיצא כבר משחק אנריל טורנמנט חדש

ארז
Guest

בתור גיימר כבד ששיחק כמעט בכל משחק בקטגוריה של דסטני, זה אחד המשחקים הכי מאכזבים שיצאו מעולם.
אני לא מבין לאיפה הלך כל הכסף שהשקיעו במשחק.
אפשר לסכם את המשחק דסטני ככה: תקנו HALO 5, המשחק מגיע גם עם עלילה…

Daniel054054
Guest

אף על פי שהסיפור לא משהו,המשחקיות מכפרת על הכל!
וגם הסיפור מעולנ בערכות ההרחבה

wpDiscuz

תגיות לכתבה: