בשורה למשתמשי אפל בישראל בתיקון מכשירים החל מהיום

רשת המעבדות DCS נבחרה על ידי אפל להוביל את מערך התיקונים הרשמי שלה בישראל. כעת, ניתן יהיה להחליף מסך מקורי לאייפון במחיר הוגן יותר, תוך שמירה על אחריות היצרן ואפילו אם רכשתם את המכשיר בחו׳׳ל

מקור: Pixabay

מעבדת DCS שהוסמכה כמעבדת התיקונים הרשמית מטעם אפל בישראל פעילה בארץ כבר שלוש שנים. כעת נודע כי החל מהיום רשת המעבדות תספק שירות תיקונים שיכלול חלקי חילוף מקוריים בהם מסכים וכפתור הבית משולב ה-Touch ID. השירות החדש יהיה זמין לכל לקוחות ומשתמשי אפל בישראל, הן עבור מוצרים שנרכשו בארץ והן עבור מוצרים שנרכשו בחו״ל כל עוד הם עדיין נושאים אחריות בתוקף. כמו כן, תציע המעבדה שירותי תיקונים גם למוצרים שאינם במסגרת אחריות – בתשלום.

בין המדינות הראשונות בעולם בהן מוצע שירות כזה

התקלה השכיחה והמתסכלת ביותר בקרב סמארטפונים הינה מסך שבור. על פי מדיניות אפל, עד עתה, במקרה של שבר מסך במכשיר שנמצא מחוץ לאחריות היצרן, אפשרה אפל לרכוש אייפון חדש במחיר מוזל יותר של כ-2,500 ש״ח, אבל לא אפשרה תיקון של מסך האייפון במסך מקורי. לקוחות שביקשו בכל זאת להחליף רק את המסך, נאלצו לעשות זאת במעבדות פרטיות המשתמשות במסכים לא מקוריים או משומשים ועם תיקון שככל הנראה יבטל את אחריות היצרן, שלא לדבר על העלות הכספית הגבוהה שיכולה להגיע עד ל-2,000 ש״ח בדגמים חדשים.

הודות למהלך האחרון, לקוחות יוכלו לתקן ולהחליף מסכים מקוריים לאייפון במעבדה מורשית, ובמחירים שמבטיחים להיות אטרקטיביים בהשוואה למעבדות פרטיות. אלו שיבחרו לתקן את המכשיר ישירות במעבדות DCS צפויים לקבל מסך מקורי של אפל. מחיר החלפת מסך מקורי באייפון 5S/SE/6/6S יעמוד על 550 ש״ח, החלפת מסך באייפון 6+/6S Plus תעלה 650 ש״ח, אייפון 7- 670 ש״ח ובאייפון 7+ המחיר יעמוד על 750 ש״ח.

לצורך השוואה, ברשת iStore עלות החלפה מסך מקורי באייפון 6/6S תעלה כ-629 ש״ח, באייפון 7 כ-649 ש״ח, ובאייפון 7+ 739 ש״ח. ברשת iDigital תיקון אייפון 6/6S יעלה 550 ש״ח, החלפת מסך באייפון 7 תעלה כ-675 ש״ח ובאייפון 7+ המחיר יעמוד על 775 ש״ח. אגב, לקוחות שיבחרו לתקן את המכשיר ב-iDigital יקבלו גם מכשיר חלופי.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

8 Comments on "בשורה למשתמשי אפל בישראל בתיקון מכשירים החל מהיום"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
נדב
Guest

מה בנוגע למכשירים מארה”ב? (מודל שלא נמכר בארץ?

אור
Guest

״השירות החדש יהיה זמין לכל לקוחות ומשתמשי אפל בישראל, הן עבור מוצרים שנרכשו בארץ והן עבור מוצרים שנרכשו בחו״ל כל עוד הם עדיין נושאים אחריות בתוקף.״

נדב
Guest

חו”ל זה לא בהכרח כל מדינה. באירופה נמכר הדגם הישראלי ובארה”ב לא!

DUD
Guest

אין שירות למכשירים מארהב. התקשרתי אליהם לבדוק :-(

someone
Guest

מה עם מק? למה רק אייפון?

real deal
Guest

כתבה שנועדה לקדם מכירות של המעבדה שימו לב לביקורות אפילו 1 חיובית אין עליהם בגוגל! אז? אל תהיו בורים ולא פתיים ,החברה היא חברה פרטית בכלל שפשוט מכיוון שאין אפל אמיתית בארץ אז עושים התיקונים ,בנוסף הם גם עושים לhp ולאסוס …
כל הרשמיים יקרניים שירות נוראי סוג של מאפייה לפחות ״כמעט כל הרשמיים״

Shai
Guest

עדיף שתבדקו לפני שאתם רושמים שאלפי אנשים קוראים. התקשרתי אל מעבדות DCS לגבי מסך שבור של אייפון 7 פלוס ולאחר בדיקה הנציגה אמרה כי עדיין הם לא מספקים את השירות הזה.
אז זה ממש לא החל מהיום….

Dan
Guest

במעבדה פרטית המחירים יותר זולים בתיקונים ומאז שיצא האייפון 7 יש רק חלקים מקוריים

wpDiscuz

תגיות לכתבה: