סייברארק הישראלית רוכשת את Conjur האמריקאית ב-42 מיליון דולר

הפתרון של החברה הנרכשת עונה על הצורך הדחוף של ארגונים להגנה אחידה ועקבית של חשבונות פריבילגים והרשאות עבור כל סביבות ה-IT בין אם ברשת הארגונית ובין אם בענן

חברת האבטחה הישראלית CyberArk (סייברארק) הודיעה היום (א’) על רכישת ​Conjur האמריקאית ב-42 מיליון דולר במטרה להרחיב את פעילותה ולהגן על הרשאות גישה/סיקרטס בסביבות DevOps. פתרונותיה של סייברארק, הנסחרת כיום בנאסד”ק לפי שווי שוק של קרוב ל-2 מיליארד דולר, מאפשרים להגן על ארגונים מפני מתקפות סייבר שחדרו לתוך הרשת הארגונית ומשתמשות לרעה בחשבונות פריבילגיים כדי לתקוף את נכסי המידע הרגישים ביותר של הארגון.

מרחיבה את היצע הפתרונות

ארגונים ברחבי העולם מאמצים ומטמיעים כלים ופתרונות של DevOps במטרה להאיץ השקת שירותים ופתרונות חדשים במוצר שלהם. רכישת Conjur אשר פיתחה טכנולוגיה לאבטחת אותן הרשאות בסביבת ענן ו-DevOps, מרחיבה את היצע הפתרונות של סייברארק ותאפשר ניהול ואבטחה אוטומטיים של חשבונות פריבילגים והרשאות גישה המשמשים כלי אוטומציה, יישומים ושירותים המאפיינים את סביבה זו. הפתרון עונה על הצורך הדחוף של ארגונים להגנה אחידה ועקבית של חשבונות פריבילגים והרשאות עבור כל סביבות ה-IT בין אם ברשת הארגונית ובין אם בענן.

אודי מוקדי, מנכ”ל ויו”ר סייברארק התייחס לרכישה ואמר: “בעוד שתהליכי ה-DevOps מאפשרים לארגונים יעילות ומהירות גבוהים יותר, הם גם מגדילים באופן דרמטי ומשמעותי את הסיכון להתקפות סייבר לאורך ולרוחב הארגון. הרכישה של Conjur מחזקת את מעמדה של סייברארק כמובילה בתחום אבטחת המידע. בשילוב הטכנולוגיה שלה, לקוחות סייברארק וארגונים ברחבי העולם יכולים לאמץ בבטחה שיטות פיתוח ותפעול חדשניות ללא התפשרות על אבטחת המידע”.

זו היא ממש לא הרכישה הראשונה (ובוודאי לא האחרונה) של סייברארק; רכישות מעניינות נוספות של החברה הן של Agata הישראלית שפיתחה פתרון אבטחה מקיף המשלב בתוכו זיהוי של איומים חדשים, ניתוח של אירועים המתרחשים בזמן אמת וטיפול באותם סיכונים על ידי שימוש באלגוריתמים של למידה חישובית, במטרה למנוע תקיפות סייבר שביכולתן כמובן להסב נזק רק לארגונים. לפני כשנה וחצי הייתה זו Viewfinity הישראלית גם כן שנרכשה תמורת 30.5 מיליון דולר. המוצר שהיא פיתחה מאפשר לארגונים להגן על הרשתות שלהם מפני מתקפות אפס ימים מתוחכמות, תוכנות זדוניות ואיומים מתמשכים.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

2 Comments on "סייברארק הישראלית רוכשת את Conjur האמריקאית ב-42 מיליון דולר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
מר ציפן
Guest

נשמע כמו רצף של מילים אקראיות.
לא מאמין שהיא מבינה את מה שכתבה

James Crow
Guest

למה לזלזל ולא להביא פשוט ביקורת בונה?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: