קריאה אחרונה לשחקני "קאונטר סטרייק": ליגת הגיימינג למקומות עבודה חוזרת לסיבוב שני

אחרי פלייאוף ראשון מוצלח במיוחד, ליגת הגיימינג של ההייטק חוזרת ביוני הקרוב – וזה הזמן שלכם לזרוח. ההרשמה פתוחה

הפלייאוף הראשון של ליגת הגיימינג למקומות עבודה (צילום: NOVOS.GG)

פעם תהיתם לעצמכם למה מעולם לא הייתה בישראל ליגת גיימינג לקהל בוגר? הביקוש הרי קיים, ויש מאות גיימרים וגיימריות שהיו שמחים לתת בראש כשסוף סוף יש מי שיריע להם.

אז יש לנו חדשות טובות: החברים ב-NOVOS.GG, שמפתחת פלטפורמה לאימון גיימרים, חשבו על זה בדיוק. הם הרימו את הכפפה עם אירוע פלייאוף שני בתוך שלושה חודשים – והכריזו על "ליגת גיימינג למקומות עבודה" – תחרות הגיימינג הגדולה של ההייטק בשיתוף גיקטיים, שנותנת לכם הזדמנות לקטוף עוד תואר נחשק עבור מקום העבודה שלכם.

הפלייאוף הראשון של ליגת הגיימינג למקומות עבודה (צילום: NOVOS.GG)

אז איך זה עובד?

למחזור הראשון של הליגה נרשמו לא פחות מ-200 חברות, והנה היא חוזרת במתכונת מורחבת כדי לענות על הביקוש. הפלייאוף הקרוב יתקיים במתכונת בתים בתאריכים 7-8 ביוני (18:00-22:00) במידטאון תל אביב. גם מספר הקבוצות הוכפל, והפעם ישתתפו בתחרות 16 קבוצות.

אז מה עושים? מרכיבים קבוצה של חמישה שחקנים ושחקניות מהמשרד שלכם, נרשמים לתחרות בחינם ובאים להתחרות על התואר, וכמובן על הגביע.

קבוצות השחקנים והשחקניות שיגיעו להתחרות ישחקו ב"קאונטר סטרייק" – משחק הפעולה והיריות בגוף ראשון שפותח ב-1999 כמוד למשחק Half-Life. את הבחירה בין קבוצת הטרוריסטים לקבוצת לוחמי הטרור נשאיר כבר לכם.

התחרות תתקיים בפורמט פלייאוף – שמינית גמר, רבע גמר, חצי גמר וגמר. הקבוצה המנצחת תוכתר כאלופת ה"קאונטר סטרייק" בליגת מקומות העבודה לגיימינג ותזכה בגביע (ספוילר: תצטרכו יותר מאדם אחד כדי לסחוב אותו למשרד).

המנצחת בפלייאוף הראשון של ליגת הגיימינג – קבוצת Palo Alto (צילום: NOVOS.GG)

מרגישים FOMO על הפלייאוף הראשון? הנה תקציר האירועים: החברה המנצחת הייתה Palo Alto Networks, שגברה על Varonis במוקדמות. בחצי הגמר פגשה פאלו אלטו את מיקרוסופט, ולאחר קרב מותח שהגיע להארכה, חברת הסייבר ניצחה גם את ענקית התוכנה. בגמר פגשה פאלו אלטו את מליו, אותה הביסה בנוקאאוט מרשים.

נו, עשינו לכם חשק?

לפרטים נוספים והרשמה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: