חילן טק מסכמת רבעון ראשון: עלייה של 3.4% בהכנסות וגידול של 10.1% ברווח הנקי ל- 13.5 מיליון ש"ח

ברבעון הראשון רושמת חילן טק תוצאות שיא במדדי ההכנסות והרווחיות. הכנסות החברה עלו ב- 3.4% והגיעו ל- 62.7 מיליון ₪, הרווח התפעולי צמח ב- 17.6% והגיע ל- 17 מיליון ₪ והרווח הנקי צמח ב- 10.1% ל- 13.5 מיליון ₪.

 ברבעון הראשון רושמת חילן טק תוצאות שיא במדדי ההכנסות והרווחיות. הכנסות החברה עלו  ב- 3.4% והגיעו ל- 62.7 מיליון ₪, הרווח התפעולי צמח ב- 17.6% והגיע ל- 17 מיליון ₪ והרווח הנקי צמח ב- 10.1% ל- 13.5 מיליון ₪. הגידול ברווח הנקי בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד בולט במיוחד לנוכח ירידה בהכנסות המימון ונובע מגידול ברווח כתוצאה מהגידול בפעילות הריאלית של החברה. 

מנכ”ל חילן טק, אבי באום: “אנו מסכמים את הרבעון הראשון של שנת 2010 עם צמיחה בכל מדדי ההכנסה והרווחיות. העלייה בהכנסות, ברווח הגולמי, הרווח התפעולי והרווח הנקי מעידים על המשך ישיר למגמת הצמיחה שמציגה החברה בשש השנים האחרונות שנובעת הן מצמיחה אורגנית של פעילות הליבה של החברה והן כתוצאה  ממיזוגים ורכישות שנעשו בתקופה.

“אנו שמחים כי פתיחת 2010 מביאה עימה סממני התאוששות כאשר אנו נהנים מהצטרפות לקוחות חדשים והרחבת השימוש במערכות שלנו. ברבעון הראשון השגנו גידול של 12.1% בהכנסות מגזר השכר ושל 18.5% ברווח התפעולי. בתחום שיווק ומכירת מוצרי IT, השגנו גידול של כ- 7% ברווח התפעולי, למרות קיטון קל בהכנסות, בעקבות תהליך של ייעול ומיקוד עסקי המבוצע בחברת הבת We!“.

 האיתנות הפיננסית של החברה ממשיכה לגדול. תזרים המזומנים הפרמננטי ( ה-FFO ) הסתכמו ב- 15.3 מיליון ₪.לעומת 11.5 מיליון ₪ בתקופה המקבילה  אשתקד.
 ההון העצמי של החברה הגיע ל- 98.8 מיליון ₪. מקור הגידול בהון הוא ברווח הנקי של החברה ברבעון. 

“אנו ממשיכים באסטרטגית המיזוגים והרכישות כחלק מהמשך התרחבות הצמיחה של החברה בשנים הבאות. במסגרת אסטרטגיה זו רכשנו 60% מפעילותה של חברת אס.פי., נציגת  QlikView בישראל, עם אופציה לרכישת יתרת האחזקות. אס. פי מפיצה את מערכת הבינה העסקית QlikView בישראל עם בסיס לקוחות קיים של מאות לקוחות הנהנים מאחד הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום.  מהלך זה מחזק את פעילותנו במגזר שיווק ומכירת טכנולוגיות מידע (IT). לחברה הכנסות של 15.8 מיליון ₪ בשנת 2009 ורווח גולמי של 5.7 מיליון ₪”.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: