ביוגיק: אולג’ובס- רוויטל הנדלר

לפני פחות מ-5 שנים עזבה רוויטל הנדלר את מקום עבודתה והחלה לחפש מקום עבודה חדש. בחיפושיה היא הגיעה למסקנה שמחפשי העבודה עובדים קשה מדי ועוברים על הרבה מאוד לוחות עבודה עד שהם מגיעים למשרה המיוחלת. עקב כך, הנדלר פתחה את אתר Alljobs, אשר אוסף עבור משתמשיו את כלל המשרות המפורסמות היום בכל מקום אפשרי בארץ לתוך אתר אחד, היום הגדול ביותר בארץ בתחום.

biogeek-alljobsלפני פחות מ-5 שנים עזבה רוויטל הנדלר את מקום עבודתה והחלה לחפש מקום עבודה חדש. בחיפושיה היא הגיעה למסקנה שמחפשי העבודה עובדים קשה מדי ועוברים על הרבה מאוד לוחות עבודה עד שהם מגיעים למשרה המיוחלת. עקב כך, הנדלר פתחה את אתר Alljobs, אשר אוסף  עבור משתמשיו את כלל המשרות המפורסמות היום בכל מקום אפשרי בארץ לתוך אתר אחד, היום הגדול ביותר בארץ בתחום. עדיין לא ברור כיצד דווקא אתר המספק שירותי Premium בתשלום, הצליח לגדול ולהגיע למעמד המכובד שהוא הגיע אז יצאנו לנתניה, לפגוש את הנדלר ולשמוע ממנה על התהליך שאיתו היא עברה יחד עם האתר, על ההבדל בין הגישה של Alljobs מול אתרים אחרים ומול חברות השמה וכיצד האתר מיישם את כלי ה-Web 2.0 השונים על-מנת להגדיל את מחזור ההכנסות שלו מחד ולהחזיר לקהילה מאידך.

.

יניב פלדמן

צ'יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

1 תגובה on "ביוגיק: אולג’ובס- רוויטל הנדלר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
שחר ה
Guest

אחלה ראיון. ורעיון.
חבל שלא שאלת על נושא החוקיות. הם ניהלו משפטים נגד הלוחות מהם הם גוזרים את המידע ויש סוגיית בעלות על המודעות.
זה באמת מסוג שירותי הפרימיום שמשלמים עליהם ואני לא מופתע בכלל שהם מצליחים.
שחר

wpDiscuz

תגיות לכתבה: