המשרות הכי שוות בחברות ששומרות על הבריאות שלנו

פיתוחים טכנולוגיים מסייעים לעולם הרפואה להשתכלל ולהציל יותר אנשים ממחלות, אך כדי להמשיך לצעוד ולהתקדם יש צורך בבעלי מקצוע מיומנים שיתגייסו למטרה המבורכת הזו

מקור: UNSPLASH

בשנים האחרונות עולם הרפואה התקדם בצעדי ענק בזכות פיתוחים טכנולוגיים והצליח בדרך זו לשמור על בריאותם של אין-ספור אנשים מסביב לעולם מפני מחלות ובעיות רפואיות אחרות. אבל כדי להמשיך לצעוד במסלול המבורך הזה יש צורך לגייס בעלי מקצוע מיומנים ומוכשרים, שיעזרו לרפואה לעשות את הצעד הגדול הבא.

בתקופת הקורונה אנחנו חווים פריחה מואצת של פיתוחים בעולמות הרפואיים, ורואים מגמה לפיה עובדים צעירים נמשכים לתחומי אחריות חברתית ותרומה לאנושות, ופחות לתחומים של אדטק ומשחקים.

הנה 10 משרות בחברות רפואיות, שרוצות לשפר את איכות החיים של כולנו.


סטארטאפ בתחום הרפואי מחפש מנהל/ת פיתוח

חברה במגמת צמיחה שמפתחת פלטפורמה רפואית מגייסת מנהל/ת פיתוח שיעבוד/תעבוד בכפיפות למנכ”ל. מטרת הפלטפורמה: להנגיש מעקב רפואי עבור מדינות עולם שני על ידי רתימת כוח הבינה המלאכותית כדי לאפשר למיליונים של אנשים ונשים ברחבי העולם שירותי רפואה בסיסיים. הפלטפורמה כרגע בהרצה בכמה מדינות. החברה במגמת צמיחה ומדובר בפוזיציה שתנהל קבוצות פיתוח, מוצר ואלגוריתמים (סדר גודל של 25 אנשים).

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@gotfriends.co.il


מפתח/ת Frontend לסטארטאפ בחזית המאבק בקורונה

חברת סטארטאפ שמפתחת פלטפורמה בעולם הרפואי מגייסת מפתח/ת Frontend עם נטייה ל-Backend, ובעלי שליטה בטכנולוגיות: Angular – HTML5/ CSS3/jQuery/ AJAX/ JavaScript.

בימים כתיקונם הפלטפורמה שלנו מסייעת באבחון מרחוק של מחלות כרוניות, אבל כיום החברה מגויסת לטובת המאבק בקורונה, עם פרויקט מיוחד שמסייע לצוותים רפואיים באבחון מרחוק.

החברה רותמת את כוח הבינה המלאכותית וטכנולוגיות IoT כדי להתחבר באמצעות סנסורים לגוף החולה ולהציג מידע עדכני ומדויק על האפליקציה. היא ממוקמת באזור השרון, ממומנת היטב (גיוס של 70 מיליון דולר מקרנות מובילות) ונסחרת בנאסד”ק.

בימים אלה כולם עובדים במתכונת של עבודה מרחוק, ולאחר הקורונה במתכונת היברידית של עבודה מהבית ומהמשרד.

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@gotfriends.co.il


סטארטאפ בעולם הרפואי מגייס Algorithm Engineer

לסטארטאפ בעולם הרפואי דרוש/ה מהנדס/ת אלגוריתמים. מהות התפקיד היא פיתוח, מחקר ומימוש של אלגוריתמים בתחומי Signal Processing ו-Machine Learning, המימוש ב++C וב-Matlab. החברה נוסדה לפני כמה שנים על ידי יזמים בוגרי תלפיות עם רזומה מרשים בתעשייה ומפתחת מוצר בעולמות הקרדיולוגיה, שמאפשר אבחון בלתי פולשני של דום נשימה בשינה. כיום החברה נסחרת בנאסד”ק ומונה 110 עובדים, 50 מהם בחו”ל.

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@gotfriends.co.il


Automation Lead בחברת סטארטאפ בתחום הרפואי

לסטארטאפ שמפתח מוצר שמסייע לחולי סרטן דרוש/ה Automation Lead. המוצר מסייע לחולי סרטן למצוא פתרונות מימון. מסייעים במתן אופטימיזציה בכל מה שנוגע לכיסוי הביטוחי עבור חולים. סיימו לא מזמן סבב גיוס של 2 מיליון דולר מקרנות מובילות., עובדים מול השוק האמריקאי ובמגמת התרחבות. מחפשים מומחה אוטומציה שיהיה אוטוריטה מקצועית, יבנה/תבנה את מחלקת האוטומציה ויוביל/תוביל את הצוות בעתיד. העבודה כוללת פיתוח אוטומציה מקצה לקצה גם לצד הבקאנד וגם לצד הפרונט. נשמח לפגוש מומחה אוטומציה בעל 5 שנות אוטומציה מנוסה ב-Python/ Bash.

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@gotfriends.co.il


מפתח/ת C++ בחברת סטארטאפ עם מוצר בעולם הרפואי

חברת סטארטאפ המפתחת פלטפורמה שמסייעת לאנשים עם ליקוי דיבור קשה מגייסת מפתח/ת  C++. המוצר הוא למעשה אפליקציה שמתממשקת לבית חכם (באמצעות אלקסה או סירי). הפלטפורמה רותמת את כוח הבינה המלאכותית כדי להבין דיבור של אנשים עם פגיעות מוחיות וכך מסייעת להם באמצעות העוזרת האישית לבצע מלאכות שונות. ממומנים היטב. גייסו מעל 10 מיליון דולר מקרנות מובילות. נשמח לפגוש מפתח/ת C++ עם זיקה לתחום האלגוריתמים. ניסיון בעבודה מעל Linux, הכרות עם אלגוריתמים של Machine Learning  יתרון!

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@gotfriends.co.il


מפתח/ת פולסטאק לסטארטאפ בעולם המדיקל

דרוש מפתח/ת פולסטאק עם אוריינטציה חזקה לפיתוח Backend מנוסה בטכנולוגיות Node.JS ו-React. החברה בונה פלטפורמה שמאפשרת למוסדות רפואיים להחליף מידע בצורה יעילה ומהירה, בייחוד בעולם הקרדיולוגיה. החברה מספקת מוצרים ופלטפורמות לבתי חולים ומוסדות רפואיים ברחבי העולם ומונה 140 עובדים. מדובר בסטרטאפ שמשמש מעבדת חדשנות של חברה רפואית גלובלית רווחית ומצליחה. עובדים כמובן מול ה-Cloud.

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@gotfriends.co.il


Senior Devops עבור חברת סטארטאפ בעולם ה-Digital Health

חברת סטארטאפ שמפתחת פלטפורמה בעולם ה-Digital Health מחפשת Devops בעל/ת 4 שנות ניסיון בעבודה מעל Linux ובעלי הכרות עם AWS Docker / Kubernetes.

המוצר שלה מאפשר בדיקה של סימנים חיוניים באמצעות Facial Recognition, והיא עובדת על מודלים אלגוריתמים בעולם ה-Computer Vision וה-Deep Learning. כך היא יודעת לספק לצוותים רפואיים מידע רפואי מדויק בזמן אמת וברמת דיוק גבוהה. כיום החברה נרתמה לטובת המלחמה בקורונה והיא עובדת על כמה פרויקטים. החברה ממומנת היטב (20 מיליון דולר), עם הכנסות מלקוחות. ממוקמת ברמת גן באזור הבורסה.

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@gotfriends.co.il


Devops עבור סטארטאפ בתחום הביוטק

חברת סטארטאפ שמייצרת DNA סינתטי, המסייע למעבדות מחקר ברחבי העולם בפיתוח חיסון נגד קורונה, מחפשת Devops עם 5-6 שנות ניסיון ובעלי היכרות עם Kubernetes – Docker, מנוסה עם טכנולוגיות ענן (AWS עדיף) ורקע בפיתוח – יתרון משמעותי. החברה ממומנת היטב ויציבה מאוד. מדובר בתפקיד משמעותי בחברה – one (won)man’s show.

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@gotfriends.co.il

הכתבה בחסות Gotfriends

בואו לעבוד בסטארטפים המובילים בישראל ולעשות את האקזיט הבא שלכם.
Gotfriends הינה חברת ההשמה הגדולה בישראל בגיוס לסטארטאפים וחברות הייטק חדשניות.
אנו מחוברים למרבית המשרות הטכנולוגיות שקיימות בשוק בתחומים הכי חמים: Cyber, Medical, אלגוריתמים ועוד (בעיקר לאלו שנמצאות מתחת לרדאר).
צוות מקצועני הגיוס שלנו ידע להתאים לכם את המשרה המדויקת עבורכם ויסייע לכם לחסוך זמן יקר על חיפוש קדחתני בלוחות דרושים הייטק. בנוסף הצוות יסייע לכם במשא ומתן על השכר, על האופציות ועל התנאים הנלווים – אנחנו שמים את המועמדים שלנו במרכז תוך כדי שקיפות, דיסקרטיות וליווי אישי לכל אורך התהליך. אנחנו מסייעים לאלפי מועמדים מידי שנה להתקדם בקריירה (בתפקיד, בתנאים) ועושים זאת במקצוענות ובעיקר עם חיוך.

שירי וקס Gotfriends

שירי וקס – מנכלית חברת ההשמה גוטפרנדס - חיה ונושמת את התחום של גיוס טכנולוגי כבר עשרים שנים. מאמינה גדולה בתחום הגיוס כמקצוע ובזכות שלנו ללוות אנשים בצומת משמעותית בחייהם. מסייעת בהצלחה למאות סטארטאפים המחפשים לגייס את הטאלנטים המוכשרים בשוק. מנהלת קהילות חדשנות, יצירתית בפיתוח מקורות גיוס וסורסינג, אלופה במיתוג מעסיק, מרצה באירועים וכנסים, אופטימית מושבעת.

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: