אנשי Backend? אספנו לכם 13 הצעות עבודה חמות

אתם מבוקשים, וזה אומר שממש אין צורך להתפשר על דרישות: תנאים, אתגר מקצועי, איזון עבודה-בית וכל מה שתוכלו לחשוב עליו. הנה כמה משרות מעולות – רק תבחרו

זה בדיוק הזמן לרענן, ואתם יודעים את זה (צילום: dreamstime)

אתם כנראה כבר רגילים להיות מבוקשים, ולשמחתכם נראה שהמצב הזה לא הולך להשתנות בעתיד הנראה לעין. כידוע, עם הביקוש מגיעים גם התנאים המפתים – וזה אומר שאתם לא צריכים להתפשר על הדרישות שלכם. מה אם היינו אומרים לכם שבחוץ מחכות לכם משרות שיש בהן הכל? תנאים כלכליים, עניין ואתגר מקצועי, איזון עבודה-בית, אפשרויות קידום והתפתחות והרשימה ממשיכה. נכון, לא תמיד קל למצוא אותן, אבל בשביל זה אנחנו פה: אספנו עבורכם 13 משרות מצוינות שיענו על כל הדרישות שלכם, ואתם רק צריכים לבחור.


סטארטאפ ותיק בעולם ה-Big Data מגייס מפתח/ת Java

אנחנו מפתחים טכנולוגיה שמאפשרת לעסקים להגיע בצורה קלה ומהירה ללידים, והחברה שלנו רווחית מהיום הראשון. גייסנו 40 מיליון דולר, יש לנו לקוחות משלמים ואנחנו במומנטום של צמיחה מאסיבית.

החברה שלנו עובדת במודל היברידי ומחלקת אופציות לעובדים, ועכשיו אנחנו מחפשים מפתח/ת Java מנוסה בעבודה עם ענן.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חד קרן מגייס מפתח/ת Python

החברה שלנו מפתחת פלטפורמה בעולם אבטחת המידע. יש לנו 120 עובדים ברחבי העולם, וצוות הפיתוח בארץ מונה 30 אנשים. יזמי החברה מוכרים ובוגרי רשימת 30JUnder 30 של פורבס.

כל מפתח/ת בצוות אחראי/ת על תהליכי פיתוח קצה לקצה, ועובדים ישירות מול מחלקת המוצר. אנחנו מחפשים מפתח/ת פייתון שירצה/תרצה להעמיק בפיתוח ולקבל תחומי אחריות רחבים. הם צריכים להיות מנוסים בעבודה מעל Linux AWS Docker, ושירות ביחידה טכנולוגית הוא יתרון משמעותי.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברת פינטק מצליחה מגייסת מפתח/ת Java

המוצר שלנו מסייע בניתוח וניטור סיכוני אשראי עבור גופים גדולים, במטרה להאיץ קבלת החלטות בתחום. אנחנו נמצאים לאחר גיוס של 80 מיליון דולר ועובדים עם אמריקן אקספרס, בנק RBS הסקוטי, Paypal, בנקים וחברות ביטוח. זכינו בתחרות חדשנות בבריטניה וקיבלנו מענק של 2.5 מיליון פאונד.

אנחנו מחפשים מפתח/ת Java שי/תצטרף לצוות שלנו. חובה ניסיון של 5-6 שנים בפיתוח, היכרות עם Microservices היא יתרון גדול והיכרות עם Docker היא יתרון.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ בעולם התלת ממד מגייס מפתח/ת ++C

המוצר שלנו מאפשר שילוב פרסומות בצורה אינטראקטיבית במשחקים, בעיקר בפלטפורמות של iOS ואנדרואיד, והוא מציב פרסומות במקומות לא שגרתיים ובאופן שלא מפריע לחוויית המשתמש. בחברה מושקעות חברות מובילות כגון סוני פלייסטיישן ו-WPP. אנחנו עובדים במודל היברידי.

אנחנו מחפשים מפתח/ת ++C שיצטרפו לצוות שלנו. סטאק טכנולוגי: C++ ,LINUX ,JS REACT NODE ,DirectX ,OpenGL ,OpenGLES ו-Unity.

חובה רקע בגרפיקה/תלת ממד – 3D Computer Graphics Computer Vision or Digital Signal Processing, DirectX, OpenGL, OpenGLES, and Metal.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ חדשני בעולם ה-Healthcare מגייס מפתח/ת Node

הפלטפורמה שלנו מסייעת בתהליך קביעת תורים, הוצאת מרשמים וכדומה. המערכת מבוססת אלגוריתמים שיוצרים התאמה מרבית בין המשתמשים במערכת לבין השירות שהם זקוקים לו. אנחנו עובדים בסקייל עצום: המערכת משרתת 10 מיליון פרופילים של מטופלים ויותר מ-150 אלף ספקים של שירותי בריאות שונים.

החברה מונה 40 איש, מתוכם 25 ב-R&D, ועובדים היברידית.

אנחנו מחפשים מפתח/ת Node, ניסיון ב-AWS הוא יתרון משמעותי.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ מצליח שמפתח פלטפורמת SaaS מבוססת בינה מלאכותית לעולם השליחויות מגייס מפתח/ת Backend

הפלטפורמה מאפשרת לעסקים קטנים ולחברות גדולות לנהל משלוחים בצורה מדויקת, ומאפשרת מעקב בזמן אמת אחר משלוחים. גייסנו עד כה 90 מיליון דולר ואנחנו עובדים במודל היברידי.

נשמח לפגוש מפתח/ת Python מנוסה בפיתוח תשתיות שיצטרפו לצוות ה-Core של החברה ויעבדו על ליבת המוצר ועל מוצרי POC.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חד קרן מגייס מפתח/ת Node.JS

הפלטפורמה שלנו מסייעת לחברות תקשורת להגדיל את קיבולת הרשתות שלהן בעלויות נמוכות ולהתמודד עם השחיקה בשולי הרווח. אנחנו עובדים במודל היברידי.

נשמח לפגוש מפתח/ת פולסטק עם ידע מעמיק ב-NodeJS שיצטרף/תצטרף לצוות ההקמה שלנו.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ בעולמות הבינה המלאכותית מגייס מפתח/ת NodeJS

אנחנו מפתחים טכנולוגיה לזיהוי פנים שמאפשרת זיהוי פנים בתוך קהל גדול, המבוססת אלגוריתמים של עיבוד תמונה. עובדים מול לקוחות גדולים כגון שדות תעופה, בנקים וקזינו.

החברה מונה 120 עובדים, מתוכם 70 בארץ, ועובדים במודל היברידי.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


יוניקורן בתחום תשתיות ה-Big Data מגייס מפתח/ת Java

הפלטפורמה מייעלת וממקסמת את הביצועים של תשתיות Data, והמוצר נמכר ליותר מ-8,500 חברות. החברה מונה 500 עובדים בעולם ו-150 בארץ, ואנחנו עובדים במודל היברידי.

נשמח לפגוש מפתח/ת Java Spring Boot בעלי עד 5 שנות ניסיון ורקע בעבודה עם בסיסי נתונים רלציונים. ניסיון עם מיקרוסרביסים הוא יתרון.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ ממומן היטב מגייס מפתח/ת Scala/Kotlin

אנחנו מפתחים מוצר Analytics המציע למשתמשים גישה חדשה למאגרי מידע, ומנגישים עבודה עם Data לקהל רחב יותר. החברה שלנו עובדת ב-Scale עצום ומובלת על ידי יזמים בולטים עם רקורד של אקזיטים.

כל אחד ממפתחי הצוות מוביל עבודה מקצה לקצה על הפיצ'רים. נשמח לפגוש מפתחים/ות מנוסים ב-Scala/Kotlin עם ניסיון בעבודה מול ענן וניסיון בעבודה עם Microservices ו-AWS.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברת סטארטאפ בעולם הרפואי מגייסת Tech Lead Java/Kotlin

אנחנו מפתחים מוצר שמודד מטבוליזם בזמן אמת, ומייצרים למשתמשים המלצות תזונה מותאמות אישית המאפשרות למשתמשים למנוע מחלות ולשמור על אורח חיים בריא. המשרדים ממוקמים בשרונה תל אביב והחברה מונה 50 עובדים.

נשמח לפגוש Tech Lead שירצה/תרצה להיות האוטוריטה הטכנולוגית בחברה (כולל הרצאות בכנסים). חובה היכרות עם Spring ,AWS ,Elasticsearch ,Docker ,GraphQL ו-Kotlin.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ לאחר רכישה מגייס מפתח/ת Java

אנחנו מפתחים מנוע המלצות על מוצרים שמבוסס על ניתוח ביקורת מהרשת. המערכת מבוססת אלגוריתמים של NLP ומשרתת אתרי e-commerce. החברה מונה אלפי עובדים בעולם, מתוכם 15 בישראל, ממוקמת בשרונה ועובדת במודל היברידי.

נשמח לפגוש מפתח/ת Java עם רקע בעבודה מול ענן. הסטאק הטכנולוגי שלנו הוא SPARK ,MSSQL Kassandra ,CI-CD ,Docker ,Kubernetes ,Jenkins ,Kafka ו-JAVA.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ בעולם הסייבר סקיוריטי מגייס מפתח/ת Python

הפלטפורמה של החברה מאפשרת הכנסת אלמנטים של Security במהלך הפיתוח ואבטחת המוצר בשלב מוקדם, והיא השלימה גיוס Seed משמעותי מקרנות. החברה ממוקמת בתל אביב, ומונה 10 עובדים במודל היברידי.

סטאק טכנולוגי: Python ,AWS ,Docker ,Serverless, קצת React ו-Node.JS.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]

הכתבה בחסות Gotfriends

בואו לעבוד בסטארטפים המובילים בישראל ולעשות את האקזיט הבא שלכם.
Gotfriends הינה חברת ההשמה הגדולה בישראל בגיוס לסטארטאפים וחברות הייטק חדשניות.
אנו מחוברים למרבית המשרות הטכנולוגיות שקיימות בשוק בתחומים הכי חמים: Cyber, Medical, אלגוריתמים ועוד (בעיקר לאלו שנמצאות מתחת לרדאר).
צוות מקצועני הגיוס שלנו ידע להתאים לכם את המשרה המדויקת עבורכם ויסייע לכם לחסוך זמן יקר על חיפוש קדחתני בלוחות דרושים הייטק. בנוסף הצוות יסייע לכם במשא ומתן על השכר, על האופציות ועל התנאים הנלווים – אנחנו שמים את המועמדים שלנו במרכז תוך כדי שקיפות, דיסקרטיות וליווי אישי לכל אורך התהליך. אנחנו מסייעים לאלפי מועמדים מידי שנה להתקדם בקריירה (בתפקיד, בתנאים) ועושים זאת במקצוענות ובעיקר עם חיוך.

שירי וקס Gotfriends

שירי וקס – מנכלית חברת ההשמה גוטפרנדס - חיה ונושמת את התחום של גיוס טכנולוגי כבר עשרים שנים. מאמינה גדולה בתחום הגיוס כמקצוע ובזכות שלנו ללוות אנשים בצומת משמעותית בחייהם. מסייעת בהצלחה למאות סטארטאפים המחפשים לגייס את הטאלנטים המוכשרים בשוק. מנהלת קהילות חדשנות, יצירתית בפיתוח מקורות גיוס וסורסינג, אלופה במיתוג מעסיק, מרצה באירועים וכנסים, אופטימית מושבעת.

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: