קידס טק: חברות הייטק דואגות גם לילדי העובדים באוגוסט

"משעמם לי" במהירות 2.0: איך עוברים את חודש אוגוסט עם מינימום באגים במערכת הגינ'גול של ההורים העובדים? בדקנו אילו חברות הייטק לא נלחצות מאחוזי הלחות ומה הן מציעות כדי להעביר את אוגוסט במינימום מאמץ

(צילום: Pexels)

טיסה מספר GT314 לחודש אוגוסט יוצאת לדרך והטרמינל המטאפורי עמוס במיוחד עבור אותם הורים שהחליטו לוותר על חופשה עם הילדים בחו"ל, ועובדים כרגיל. איזון פנאי-עבודה בא לעזרתם של אותם הורים שצריכים להרכיב מערכת שעות הכוללת בייביסיטרים, אטרקציות ואולי גם צמצום זמן מסכים – והכל במקביל לספרינטים ומשימות בעבודה. כחיזוק למערכה חברות ההייטק נרתמות לסייע עם פתרונות יצירתיים.

שבוע עבודה מקוצר ופעילויות קיץ במשרדים

כמה פעמים יוצא לנו לחשוב שאם רק היו עוד 24 שעות פנויות בשבוע, המצב היה יכול להיות פשוט יותר? עובדי ועובדות Tenable נהנים באופן קבוע בחודש אוגוסט ובשבוע הראשון לחודש ספטמבר משבוע עבודה מקוצר של ארבעה ימי עבודה בלבד. זה פינוק קיץ שמשאיר להם עוד יממה להתרווח, לטייל ולבלות עם המשפחה.

חברות נוספות פותחות את דלתן בימי הקיץ בפני הילדים והילדות של ההורים העובדים, כדי שאלו יוכלו להגיע עם הילדודס ולא להחמיץ זמן חשוב למשימות מקצועיות. מה יעשו הילדים במשרדים המפנקים? כנראה שנראה אותם נהנים בסדנאות יצירה, דוחקים את המפתחים החוצה מההפסקה שלהם בחדר המשחקים ומשתלטים על מכונת הגלידה במטבח.

בחברת Overwolf הילדים ייהנו מקייטנה של יומיים בתחומי המשרד, בה הם יוכלו לפגוש את היוטיובר מר שיבולת, בנוסף לפעילויות ילדים אחרות. גם בחברת Rewire נערכים לבואם של ילדי העובדים ומתגברים את הפטל במטבח, מעדנים, שוקו ונשנושים, משחקי קופסה וציוד יצירה. בכל יום תתקיים בחברה אטרקציה אחרת לילדים כדי למקסם את שעות הכיף שלהם ואת הדממה שאלו יספקו להורים. כן, גם דממה לשעה וחצי זה נחשב.

(צילום: Pexels)

ילדי Palo Alto Networks שיגיעו למשרדים עם ההורים באוגוסט יוכלו ליהנות מחדר המשחקים שבו שולחנות פינג פונג, כדורגל שולחן, ערכת VR וכמובן פלייסטיישן, וכן מפינוקים במטבחים וחדר אמנות מאובזר. נוסף לכך, העובדים נעזרו בתכנית Flex Benefits כדי להיערך לחודש אוגוסט ויכלו לבחור להשתמש בתקציב השנתי כדי לדאוג לפעילויות הקיץ.

בפאלו אלטו נטוורקס הילדים ישתלטו על חדר המשחקים

קייטנות מטיילות

מפגשים עם חיות, סדנאות יצירה, חדרי בריחה ויום נינג'ה – אלו רק חלק מהאטרקציות שמחכות לילדים והילדות בקייטנות שיזמו חברות ההייטק. מעבר לכיף ולאפשרות שהילדים יחזרו עייפים, מחייכים ובשלים למקלחת ושינה, זאת הזדמנות לחיבור בין המשפחות. ככל הנראה מהקייטנות האלו ירקמו ה-Play Dates הבאים שימלאו עוד קצת לו"ז, לא רק בחודש אוגוסט.

ב-Applied Materials, העובדים יכולים לרשום את ילדיהם לקייטנה מטיילת שתשלב טיולים בטבע, פעילויות אינטראקטיביות, סרטים וחדרי בריחה. Riskified משיקה שני מסלולי קייטנות לטף ולגילאי 6 ומעלה. בזמן שהטף יגיעו למשרד ויהיו בקייטנה עם גננים מקצועיים, ארוחות בוקר והפעלות, במסלול הבוגר יותר הילדים יטיילו בין אטרקציות כמו מוזיאון הילדים בחולון, פעילות כלבים בעמותת אימוץ כלבים ויום נינג'ה. ביום האחרון לקייטנה יתקיים Happy Hour משותף להורים, לילדים ולשאר העובדים. בפאלו אלטו נטוורקס קייטנת הילדים מתרחשת במשרדים וכוללת פעילויות כמו סדנאות מדעיות, פעילות עם קוסם, סדנת חיות ועוד.

(צילום: Pexels)

זמן פנוי נטול מסכים הוא ברכה לא רק לילדים הקטנים, אלא במיוחד כשמדברים על פעילויות הקיץ לבני ובנות הנוער. ב-HP Indigo ילדי העובדים בגילאי נוער מוזמנים למסע של שלושה ימים בטבע הכולל גם בילוי באוהלים אינדיאנים, פארק חבלים ועוד. החברה מעניקה גם תשומת לב לילדים צעירים יותר שיכולים להצטרף לקייטנה של שבוע בכפר נוער. בתנאים האלו, השוקו והלחמנייה והשירים באוטובוס מפנקים עוד יותר.

Geektime Insider

קבלו הצצה מבפנים לחברות המובילות בהיי-טק הישראלי. רוצים גם אתם להופיע בגיקטיים אינסיידר? שלחו לנו מייל ונשתף איתכם פרטים נוספים

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: