2 מיליארד הורדות מאפל-סטור

אפל הודיעה היום כי הגיעה ל-2 מיליארד הורדות ויותר. קצב ההורדות דרך החנות המכוונת ממשיך להאיץ ובשנה האחרונה אפל-סטור משמשת פלטפורמה להורדת יותר מ-2 מיליארד אפליקציות

מקור :appadvice.com

מקור :appadvice.com

אפל הודיעה היום כי הגיעה ל-2 מיליארד הורדות ויותר. קצב ההורדות דרך החנות המכוונת ממשיך להאיץ ובשנה האחרונה אפל-סטור משמשת פלטפורמה להורדת יותר מ-2 מיליארד אפליקציות, הכוללות יותר מחצי מיליארד אפליקציות ברבעון האחרון בלבד.

על פי הודעת החברה באירוע השקת דגמי ה-iPod החדשים בספטמבר האחרון, נמכרו יותר מ-50 מיליון מכשירים המסוגלים להשתמש באפליקציות הללו, מתוכם 30 מליון אייפונים ועוד 20 מליון מכשירי iPod Touch. החברה מוכרת יותר מ-85,000 אפליקציות ב-77 מדינות שונות בעולם.

סטיב ג’ובס, בתגובה למספרים המדהימים, הצהיר כי אפל-סטור המציאה מחדש את הדברים שניתן לעשות עם מכשירי כף יד, ומשתמשים אוהבים את זה.

רק באפריל האחרון הודיעה אפל כי הגיעו למיליארד הורדות, תשעה חודשים בלבד לאחר השקת החנות המקוונת. ביולי צוין כבר כי עברו את ה-1.5 מיליארד הורדות.

מורן בר

מייסדת ומנהלת החברה, יזמית בעלת נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בתחום האחסון והתקשורת ובעולם המדיה החברתית. היתה שותפה למיזמי אינטרנט גדולים וביניהם אתר 2eat הישראלי. בוגרת ממר”מ ועו”ד העוסקת בתחום דיני הפרטיות וטכנולוגיה.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: