כיצד כלכלת האפליקציות משפיעה על הארגון שלכם? CA מזמינה אתכם ל-Application Economy

המנמ”רים נדרשים לאמץ את כלכלת האפליקציות, וכאשר הם יעשו זאת – הארגונים שלהם ירוויחו מכך באופן מיידי. כנס כלכלת האפליקציות של CA מתקיים ממש בקרוב ואתם יכולים להיות שם

מקור: cc-by-Jason Howie

מקור: cc-by-Jason Howie

מארק אנדרסון, מאבות הדפדפן Mosaic, ואחד מהיזמים ומשקיעי הון-הסיכון המובילים בעולם, כתב פעם ש’התוכנה “אוכלת” את העולם’. אנדרסון היטיב לתאר במשפט אחד, כיצד כל היבט בחיינו מושפע מהתוכנה, שדוחקת לאט לאט את החומרה.

ממחקר שערכה CA עולה כי מחצית מ-1,400 המנמ”רים שנסקרו השיבו שכלכלת האפליקציות משפיעה מהותית על המגזר בו הם פועלים ויותר מ-40 אחוזים מהם הוסיפו כי הדבר משפיע ישירות ומשמעותית על הארגון שלהם. כלכלת האפליקציות מניעה ארגונים להגדיל את השקעותיהם בתחום, להפוך את הפיתוח ליותר פנימי, “בבית”, ולהנפיק מדי שנה יותר יישומים מוכווני לקוח.

אך מה צריכים לעשות המנמ”רים כדי לשנות את המצב הנוכחי? כדי להתאים את הארגון שלהם?

חברת CA מזמינה אתכם לכנס מיוחד שידון בנושאים של אבטחת מידע, ניהול ממשקי תכנות יישומים (API), ניהול IT בארגון ו-DevOps. בין הדוברים בכנס ניתן למנות את עדיתה ישראלי סבג, אחראית אבטחה באל-על, בועז אלגת, מנהל ה-QA ב-Payoneer ובכירים רבים ב-CA, ביניהם: ג’ייקוב לאם, סגן נשיא לאסטרטגיה ופיתוח ארגוני, הילה גביר, מנהלת מוצר בכירה ומארק לייטן, יועץ בכיר ב-CA.

הכנס יתקיים ביום שני, 14.3.16, בשעות 08:00-13:30, ב-Lago, ראשון לציון

ההשתתפות בכנס היא ללא תשלום אולם מותנית בהרשמה מראש על בסיס כל הקודם זוכה.

לפרטים על הכנס ורשימת הדוברים המלאה

להרשמה לכנס

 

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: