לצייץ באנונימיות

מי מאיתנו לא רצה לצייץ פעם בלי שידעו שזה הוא? עכשיו כבר אפשר : שני שירותים חדשים מאפשרים לצייץ בטוויטר באנונימיות. האחד מפרגן, והשני משמיץ.

abovetweetfrombelowשני שירותים חדשים צצו לעזרתם של אלו המעוניינים לחוות דעה בטוויטר לא בכינוי המפורסם שלהם. השירות הראשון, Tweet from above נועד לאלו שרוצים לפרגן, לשלוח הודעה רומנטית אולי, ואינם רוצים להזדהות. השירות השני, Tweet from below ישמש אתכם היטב אם תרצו להשמיץ באנונימיות.

בעוד הדיון על חשיפת שמות מגיבים עדיין נמשך, וחוק הטוקבקים עדיין לא ידוע מה יעלה בגורלו, האתר מספק את יצריהם של המגיבים, אך כל זאת עם אזהרה מפורשת בתנאי השימוש. הם ממליצים לגולשים להנות אך לא להיות טפשים כיוון שהשירות אמנם מאפשר לשלוח הודעות באנונימיות, אך כתובת ה IP של הגולשים עדיין נשמרת במערכות, ובמידה השירות ינוצל לרעה כמו לצורך הטרדה, פורנוגרפיה, או כל פעילות לא חוקית, האתר לא יהסס לעשות שימוש בפרטי הגולש על מנת לחסום אותו,  לחשוף את זהותו ולהסגיר אותו לרשויות המתאימות.

מורן בר

מייסדת ומנהלת החברה, יזמית בעלת נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בתחום האחסון והתקשורת ובעולם המדיה החברתית. היתה שותפה למיזמי אינטרנט גדולים וביניהם אתר 2eat הישראלי. בוגרת ממר”מ ועו”ד העוסקת בתחום דיני הפרטיות וטכנולוגיה.

הגב

1 תגובה on "לצייץ באנונימיות"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
trackback

[…] לצייץ באנונימיות פייסבוק משחררת אפליקציה לטוויטר פייסבוק – הסרט מתויג כ: facbook, אפליקציות, פייסבוק, פרטיות blog comments powered by Disqus var disqus_url = ‘http://www.newsgeek.co.il/facebooks-4-big-privacy-fixes/ ‘; var disqus_container_id = ‘disqus_thread’; var facebookXdReceiverPath = ‘http://www.newsgeek.co.il/wp-content/plugins/disqus-comment-system/xd_receiver.htm’; var DsqLocal = { ‘trackbacks’: [ ], ‘trackback_url’: ‘http://www.newsgeek.co.il/facebooks-4-big-privacy-fixes/trackback/’ }; […]

wpDiscuz

תגיות לכתבה: