מפתחי אלגוריתמים? יש פה כמה יוניקורנים וחברות מעניינות שרוצים אתכם

פיתוח אלגוריתמים הפך לאחד התחומים המבוקשים בשוק הטק העולמי, מה שיצר מחסור משמעותי בכמה תפקידים בענף. הנה 7 משרות פתוחות שיכולות להיות השלב הבא בקריירה שלכם

הביקוש למפתחי אלגוריתמים נמצא בעלייה חדה (צילום: Dreamstime)

הגידול המתמשך בכמויות הדאטה והצורך לנהל ולנתח אותן מייצר ביקוש רב למפתחי אלגוריתמים, והופך את המקצוע לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק ההייטק העולמי. בשנים האחרונות נמצא הביקוש למשרות בתחום זה במגמת עלייה משמעותית, וקיים מחסור משמעותי במומחי Computer Vision ,Deep Learning ,Data Science ועוד.

התחום המאתגר והמרתק הזה מייצר אפשרויות רבות להתמקצע בו ולצבור ניסיון, ופותח בפני מי שמשתלבים בו אפשרויות קידום רבות. אספנו עבורכם כמה משרות בתחום המתאימות לדרגות שונות של ותק, ולכם רק נשאר לעדכן את קורות החיים.

מחפשים עבודה בתחומים נוספים? כדאי לכם לבדוק כאן


דרוש/ה Machine Learning&Big Data Team Manager – הזדמנות לנהל ללא צורך בניסיון ניהולי

מדובר בחברת אינטרנט שפיתחה פלטפורמה למדידת התנהגות מקוונת וחיזוי לעולם הדיגיטלי, והכלים שלה משמשים בין היתר מנהלי מותג בחברות גדולות לניתוח התנהגות לקוחות והשוואה לביצועי המתחרים. החברה גייסה עד היום 240 מיליון דולר והיא ממוקמת במתחם שרונה בתל אביב.

מי שיתאימו לתפקיד ישתלבו בקבוצה פנימית בחברה שהוקמה לפני כשנה וחצי, וינהלו צוות מחקר בתחום ה-Mobile Apps. התפקיד כולל פיתוח של מוצר, הובלת תהליכים מחקריים ו-Engineering וניהול צוות היברידי שמורכב מ-Data Scientists ,Data Engineers ו-Data Analysts. התפקיד כולל גם גיוס עובדים, הכשרה והובלת הצוות.

בחברה עובדים כיום במודל היברידי גמיש, ובהמשך יעברו למודל של יומיים עבודה מהבית.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


דרוש/ה Computer Vision ליוניקורן בעולם המובייל

יוניקורן חיפאי בתנופת צמיחה מחפש Computer Vision למרכז פיתוח חדש המצוי בשלבי הקמה. החברה מיישמת מודל עבודה היברידי של יומיים בשבוע מהמשרד, הכולל שעות עבודה גמישות.

החברה מובילת שוק בתחום פיתוח כלים קריאטיביים לעריכה ולעיצוב תמונות וסרטונים במובייל ומשתמשת בטכנולוגיות Computer Vision ו-Image Processing.

התפקיד הוא חלק מצוות העוסק במחקר ופיתוח מודלים בתחומי Computer Vision ,Scene parsing, מיקומי אובייקטים בתמונה, תנועה, Monocular Depth Estimation Dense Person ו-Panoptic Segmentation.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ בתחום הרפואה מגייס Algorithms Team Leader

החברה המבטיחה פיתחה אפליקציה מבוססת אלגוריתמים למובייל המסייעת לחולים במחלות כרוניות שונות לעקוב אחר מחלתם ומעודדת אותם לאמץ אורח חיים בריא. עד היום גייסה החברה 35 מיליון דולר, והיא נמצאת לקראת סבב גיוס משמעותי נוסף. לחברה יש לקוחות בארץ ובחו"ל.

התפקיד כולל ניהול צוות של שני מפתחים, המפתח אלגוריתמים של Machine Learning ו-Deep Learning. בנוסף, הצוות עובד עם Reinforcement Learning ובסביבה עתירת Data.

החברה, הממוקמת קרוב לרכבת בתל אביב, מיישמת מודל עבודה היברידי של עד שלושה ימי עבודה מהבית.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


דרוש/ה Algorithm Developer לפיתוח מוצר פורץ דרך

מדובר בחברה בתחום הרפואי שפיתחה מוצר המאפשר ביצוע בדיקת ספירת דם מלאה (Complete Blood Count) באופן מהיר, תוך שימוש בכמות מזערית של דם, על ידי שימוש בטכנולוגיה מבוססת Computer Vision ו-Machine Learning. החברה יציבה וגייסה עד היום 124 מיליון דולר מקרנות מובילות.

מי שיתאימו לתפקיד יהיו חלק מצוות שיעסוק בעבודת Research to Production בתחום של Computer Vision. הצוות יעסוק בפיתוח אלגוריתמים של Clinical diagnosis ,Classification ,Regression ו-Noise-robust Machine learning. זו הזדמנות להשתלב בעבודה על מוצר חדש מ-Proof-of-concept stage to Clinical validation.

החברה, הממוקמת בתל אביב, מעסיקה כ-200 עובדים, מהם כ-170 בארץ, ומיישמת מודל היברידי גמיש של יומיים עבודה מהבית.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]

(צילום: Pexels)


חברה בתחום ה-AgTech מחפשת Computer Vision Researcher

החברה, שנמכרה לחברה אמריקאית, מאפשרת לחקלאים ברחבי העולם לאסוף נתונים ולקבל תובנות שימושיות המסייעות להם לשפר את תפוקתם.

התפקיד ייעשה לצד 12 חוקרים מובילים מהתעשייה, והוא מתמקד בעבודת Research to Production, כולל עבודת Computer Vision ,Deep Learning ו-AI מעמיקה. מדובר בעבודה עם דאטה ויזואלי מאתגר ובסקיילים גדולים, והיא מתבצעת עם ספריות Tensorflow ,GANs ו-Pytorch.

החברה יושבת בתל אביב על קו הרכבת, ומעסיקה כ-100 עובדים בישראל. החברה מיישמת מודל עבודה היברידי המשלב יומיים עבודה מהבית, ומציעה תנאים תחרותיים.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


דרוש/ה Computer Vision/Machine Learning Algorithms Expert

מדובר בסטארטאפ בתחום החלל המפתח מוצר SaaS – Insight to the service. החברה ממוקמת ביפו ויש לה 18 עובדים.

לתפקיד יש פוטנציאל להתקדמות לתפקידים ניהוליים, והוא כולל עבודה כחלק מצוות העוסק בעבודת Data Science מגוונת, עבודת ML/DL מעמיקה, פיתוח אלגוריתמים גם בתחומי Computer Vision ו-Deep Learning, ייעודי למטרות Space Revolution. עובדים עם Pytorch ,Tensorflow ,CNN ,Machine Vision ,Image Processing GIS ,Satellite ו-Keras.

החברה מיישמת מודל עבודה היברידי הכולל יומיים בשבוע מהמשרדים.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברה מובילה בתחום הפורנזיקה הדיגיטלית מחפשת Applied Data Scientist

החברה היא מובילה עולמית בפיתוח פתרונות כוללים לעולם המידע הסלולרי, והיא פועלת בשתי חטיבות עסקיות – טלקום ומידע ראייתי (פורנזיק). חטיבת המידע הראייתי מספקת פתרונות לשוק אכיפת החוק ברחבי העולם.

החברה ממוקמת בפתח תקווה, מעסיקה בארץ כ-400 עובדים ומיישמת מודל עבודה היברידי.

התפקיד הוא חלק מצוות המוביל את תחום ה-AI/DL ופועל גם בתחומי האלגוריתמיקה הקלאסית של Data Science ו-Machine Learning. מרבית העבודה מוקדשת ל-Research אפליקטיבי שכולל אימון ושיפור מודלים, מודולים שעובדים עם דאטה ועוד, וחלק נוסף הוא עבודה ב-Production.

החברה עובדת עם טכנולוגיות Tensorflow / PyTorch ,Sklearn ,Pandas ,Big Data Analysis Graph/Signal Processing, ועוסקת גם ב-Evaluating Algorithm Performance ו-Investigating Data.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]

הכתבה בחסות Gotfriends

בואו לעבוד בסטארטפים המובילים בישראל ולעשות את האקזיט הבא שלכם.
Gotfriends הינה חברת ההשמה הגדולה בישראל בגיוס לסטארטאפים וחברות הייטק חדשניות.
אנו מחוברים למרבית המשרות הטכנולוגיות שקיימות בשוק בתחומים הכי חמים: Cyber, Medical, אלגוריתמים ועוד (בעיקר לאלו שנמצאות מתחת לרדאר).
צוות מקצועני הגיוס שלנו ידע להתאים לכם את המשרה המדויקת עבורכם ויסייע לכם לחסוך זמן יקר על חיפוש קדחתני בלוחות דרושים הייטק. בנוסף הצוות יסייע לכם במשא ומתן על השכר, על האופציות ועל התנאים הנלווים – אנחנו שמים את המועמדים שלנו במרכז תוך כדי שקיפות, דיסקרטיות וליווי אישי לכל אורך התהליך. אנחנו מסייעים לאלפי מועמדים מידי שנה להתקדם בקריירה (בתפקיד, בתנאים) ועושים זאת במקצוענות ובעיקר עם חיוך.

שירי וקס Gotfriends

שירי וקס – מנכלית חברת ההשמה גוטפרנדס - חיה ונושמת את התחום של גיוס טכנולוגי כבר עשרים שנים. מאמינה גדולה בתחום הגיוס כמקצוע ובזכות שלנו ללוות אנשים בצומת משמעותית בחייהם. מסייעת בהצלחה למאות סטארטאפים המחפשים לגייס את הטאלנטים המוכשרים בשוק. מנהלת קהילות חדשנות, יצירתית בפיתוח מקורות גיוס וסורסינג, אלופה במיתוג מעסיק, מרצה באירועים וכנסים, אופטימית מושבעת.

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: