גרסה חדשה של Acronis Backup&Recovery

אקרוניס הכריזה השבוע על גירסה חדשה של Acronis Backup&Recovery. בין השינויים המרכזיים בגרסה החדשה: תמיכה בגיבוי ושחזור של Hyper-V ושימוש בוירטואליזציה של מכונות על-מנת להפחית את זמן ההתאוששות ושחזור הנתונים.

acronisbr10חברת אקרוניס, המוכרת לכולנו מתוכנת האימג’ים המפורסמת שלה, השיקה שבוע את גרסה 10 של פתרון הגיבוי Acronis Backup&Recovery. עיקר השינוי בגרסה החדשה הוא התמיכה בפתרונות וירטואליזציה המאפשר גיבוי ושחזור במקרה קריסה או אסון בתוך שניות בודדות במקום דקות ארוכות. הגרסה החדשה שמה דגש מיוחד על השילוב של וירטואלזציה בארגון במטרה להאיץ משמעותית את שחזור המידע ולהפוך את משימות הגיבוי לאוטומטיות.

הטכנולוגיה שעומדת מאחורי ה-B&R של אקרוניס מעמידה מכונה וירטואלית מוכנה מראש במצב “סטנד-ביי” אותה ניתן להפעיל באופן מיידי בצורה ידנית או אוטומטית במידה ומכונה פיזית או וירטואלית אחר קורסת, כאשר המכונה הוירטואלית החלופית מספקת שירות למשתמשים בזמן שהמכונה המקורית נמצאת בטיפול או תיקון. הגרסה האחרונה של B&R אף הוסיפה תמיכה בפלטפורמת ה-Hyper-V של מיקרוסופט וכעת ניתן לעבוד איתה גם על הפלטפורמות המיקרוסופטיות וגם בפלטפורמת ה-ESX/ESXi של VMWare.

אילן פרוימוביץ, מנכ”ל טכני של פאוור תקשורת, מציגת אקרוניס בישראל. אף מדגיש כי היכולות החדשות של B&R 10 המאפשרות ניהול פשוט ומהיר יותר באמצעות אינטרגרציה הדוקה יותר עם VMware vCenter Server. הרעיון שעומד מאחורי הדברים הוא שצוות מערכות המידע יוכל לנהל מכונות וירטואליות בלי לשנות ממשקים ובו בזמן להנות מיכולות הדיווח המרכזי שמציאה הפלטפורמה של אקרוניס המאפשרות ניתוח מעמיק יותר על פעילות הגיבוי.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: