׳האינטלגנציה המלאכותית תוביל למהפכה תעשייתית שנייה׳ [הרצאת השבוע]

עוד יש לכם סיכוי: ׳׳מוצר התבונה המלאכותית הפופולארי של עוד 20 שנה, זה שכולם ישתמשו בו, טרם הומצא׳׳

מקור: צילום מסך

צפייה בהרצאות ברשת הפכה לדבר שבשגרה בשנים האחרונות. אתרים כמו יוטיוב הפכו את המלאכה לפשוטה מאי פעם ואתרים רבים מעלים הרצאות והדרכות מעניינות לרווחת הגולשים. במקביל, לפעמים נדמה שאנחנו מוצפים בעודף מידע, ומנת יתר של הרצאות דווקא בימים שאין לכם יותר מידי זמן, עשויה להיות לא יעילה. את השילוב היעיל בין זמן, עניין ותועלת מבצעים יפה מאוד ב-TED ובמקומות אחרים.

אנחנו בגיקטיים עוברים על מגוון רחב של הרצאות והדרכות ברשת ומאחר וכך החלטנו להציע לכם הרצאה מעניינת שאיתרנו מידי שבוע. לפעמים היא תהיה הרצאה קצרה מ-TED, לפעמים ממקומות אחרים, ולפעמים היא תהיה הרצאה ארוכה יותר. מה שבטוח – זאת תהיה הרצאה מעניינת.

אם יש לכם כמה דקות פנויות במהלך סוף השבוע, אתם מוזמנים להצטרף אלינו להרצאה וללמוד משהו חדש ומעניין.

מהפכה תעשייתית שנייה

לדעתו של עתידן הטכנולוגיה הדיגיטלית קווין קלי בעוד 20 שנים נביט לאחור ונאמר ״בכלל לא הייתה כאן אינטלגנציה מלאכותית, אפילו לא אינטרנט״. לדבריו, אנו רק בראשית הדרך של התבונה המלאכותית וזו היא שעתה הראשונה של האינטרנט, של מה שעתיד לבוא. יתרה מכך – מוצר האינטלגנציה המלאכותית שיהיה הפופולארי ביותר בעוד 20 שנה, שכולנו נשתמש בו (ממש כמו הסמארטפון), טרם הומצא. המסקנה? אתם עדיין יכולים לקחת חלק במהפכה.

לצפייה בהרצאה – How AI can bring on a second Industrial Revolution

במסגרת פינת הרצאות השבוע הופיעו לאחרונה:

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

2 Comments on "׳האינטלגנציה המלאכותית תוביל למהפכה תעשייתית שנייה׳ [הרצאת השבוע]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
never
Guest

אני חולה על הרצאות TED ויש לי את האפליקציה מותקנת אבל זו הרצאה תת רמה שלא מגרדת אפילו את פני השטח של הנושא.

דני
Guest

ההרצאה טובה, לא עמוקה אבל בדיוק ב”תדר”ש ל טד להעביר את המסר בלי לחפור. כאחד שנוגע מעט בתחום, זה בדיוק המקום בו אתה אומר לעצמך, WALLA אני לא היחיד שחושב כך. הרצאה טובה, המסר נכון, פשוט, מדויק וחד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: