6 חברות שמגייסות בטירוף ומוכיחות שאפשר למצוא עבודה מחוץ לתל אביב

ריכזנו עבורכם 6 חברות מהלוחות שלנו עם כל הפרטים הרלוונטיים, והפעם הקדשנו את המדור עבור מי שלא יכול להגיע לשדרות רוטשילד באופניים. עכשיו נותר לכם רק לעבור, לבדוק ולפנות למעסיקים הפוטנציאליים

מקור: Pixabay

אחת המטרות שלשמן ייסדנו את גיקטיים הייתה לקדם את קהילת ההייטק בארץ. בפוסט הגיקג'וב השבועי אנחנו מפרסמים חלק מהמשרות המפורסמות בלוח משרות ההייטק החדש של גיקטיים. אם אתם מעוניינים למצוא משרות נוספות או לפרסם משרות שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות לוח המשרות החדש שלנו – Geeklist. שתפו את הפוסט והעבירו הלאה כדי לעזור לחברות להפיץ את המשרות ולגולשי גיקטיים למצוא את העבודה החדשה שהם מחפשים.


Nice (רעננה)

אנו גאים להיות חברת תוכנה ישראלית העומדת בחזית הטכנולוגיה והחדשנות, ומובילה בתחומי ה-Analytics, ה-Cloud וה-Big Data. מוצרי החברה מספקים פתרונות בתחומי ניהול ואופטימיזציה של מרכזי שירות לקוחות ובתחומי מעקב וניטור של תנועות הון חשודות והלבנות הון, ונמצאים בשימוש ביותר מ-25,000 ארגונים, במעל 150 מדינות (לרבות 80 מתוך 100 החברות הגדולות הנכללות ברשימת ה-Fortune 100).

ב-NICE, המציינת בימים אלה 30 שנה להקמתה, מועסקים מעל 5,000 עובדים בכל רחבי העולם, מתוכם כ-1,600 אנשי פיתוח, ומרכז הפיתוח הראשי של החברה נמצא בישראל.

על אף גודלה, האווירה במסדרונות ה-R&D היא אוירה של סטארטאפ – אנשים נלהבים מהעשייה, מרגישים משמעותיים וחושבים מחוץ לקופסה. אווירת הדינמיות והחדשנות מספקת הזדמנויות מגוונות להתפתחות אישית ומקצועית כאחד, תוך קידום יכולות חדשות ופיתוח פטנטים.

אנו מאמינים כי הצלחת העובדים וההצלחה העסקית הולכות יד ביד. השילוב המיוחד בין היתרונות של חברה גלובלית גדולה ויציבה עם משפחתיות ואווירת חדשנות, מאפשר לנו להמשיך ולפתח את הסביבה הגלובלית, לשמור על ההובלה הטכנולוגית, ולספק לעובדינו את היכולת לחלום, ליצור ולעבוד בצורה הטובה ביותר, ולהשפיע במישרין על הצלחת החברה.

לשליחת קורות חיים למשרות הפתוחות ב-NICE

Como (נס ציונה)

חברת Como היא מהחברות המובילות בעולם בפיתוח פתרונות לניהול מועדוני לקוחות ויצירת אפליקציות מובייל להגברת נאמנות לקוחות בקרב עסקים קטנים ובינוניים. לחברה יש משרדים בנס ציונה, ניו יורק ולונדון והיא מעסיקה כ-120 עובדים, ומבחינה זו היא נחשבת לאחת מחברות ההייטק הגדולות ביותר מחוץ לאזור תל אביב.

בעבר, תחת השם קונדואיט, היא הייתה חברת האינטרנט הישראלית הפרטית הגדולה ביותר, עד שהחליטה לפצל ולמכור חלק מעסקיה כדי להתמקד בתחומים רלבנטיים יותר. כפועל יוצא, רכשה לפני כשנה את הסטארט-אפ הישראלי Keeprz ב-50 מיליון דולר. בפתרונות של Como משתמשים מיליוני לקוחות ברחבי העולם שזוכים להטבות, מבצעים ושלל הצעות של מועדוני לקוחות משורה של רשתות ועסקים מוכרים, בהם ברגר קינג, ג'פניקה, קפה ג'ו, רשת מנטה, BBB, ריבר, פאפא ג'ונס, קוקה קולה ו-BMW.

לשליחת קורות חיים למשרות הפתוחות ב-Como

 


Matrix (פתח תקווה)

מטריקס, המעסיקה כ-7,750 מקצועני טכנולוגיה, מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי ה-IT בישראל זה למעלה מעשור. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100, ומחזור המכירות שלה במהלך שנת 2015 הגיע לכ- 2.3 מיליארד שקל.

מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות בסביבת אינטרנט ומובייל וכן מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, בדיקות תוכנה, הדרכה והטמעה. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מן המובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, הייטק, טלקום, ביטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.

הייחודיות של מטריקס באה לידי ביטוי ביישום טכנולוגיות התומכות ומעצימות את הפעילות העסקית, ביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, וביכולת לצפות קדימה אל הטכנולוגיות המבוקשות של העתיד. למטריקס התמחות ייחודית בפתרונות למגזר הפיננסי, וכיום כשליש מפעילות החברה היא במגזר זה בישראל ובארה"ב בתחומים כגון: מערכות ליבה בנקאיות, פתרונות דיגיטל, CRM, ניהול סיכונים פיננסים, פתרונות סייבר, מניעת הונאות, BI ומחסני נתונים ועוד. לצד פעילותה העניפה עם חברות וארגונים קטנים ועד ארגונים גדולים, הקימה מטריקס זרוע עסקית ייחודית תחת השם 8300 המספקת סל של שירותים ופתרונות עבור חברות סטארט אפ והייטק במודלים המתאימים גם לחברות צעירות.

לשליחת קורות חיים למשרות הפתוחות ב-Matrix

עובדי Matrix


General Motors – ג'נרל מוטורס (הרצליה)

General Motors היא אחת מחברות הרכב המובילות והגדולות בעולם. ג'נרל מוטורס בישראל עוסקת במחקר ופיתוח של טכנולוגיות בחזית הקדמה של עולם התחבורה והרכב. המרכז בישראל הוקם לפני 8 שנים מתוך הכרה של ג'נרל מוטורס העולמית בערך המוסף של ישראל בתחומים טכנולוגיים מתקדמים.

צוותי הפיתוח שלנו מובילים פיתוחים בטכנולוגיות מתקדמות לרכבים האוטונומים הכוללים, בין היתר, חיישנים מתקדמים,מערכת ראייה ממוחשבת, מערכות תקשורת, מערכת בידור ומידע לנהג, טכנולוגיות ענן, ממשק משתמש ואבטחת מידע.

מרכז המחקר והפיתוח ממוקם בהרצליה ומונה מעל 100 עובדים. בימים אלו אנחנו בתהליכי גדילה מואצים הכוללים הקמה של תחומים חדשים ופיתוחים בטכנולוגיות מתקדמות.

לשליחת קורות חיים למשרות הפתוחות ב-General Motors – ג'נרל מוטורס

Intel (קרית גת)

בשנים האחרונות הופכת אינטל לחברה המניעה את מרבית מרכזי הנתונים בעולם, מחברת מיליוני התקנים ניידים והתקני אינטרנט של הדברים ומספקת הגנה למערכות מידע ארגוניות וממשלתיות. בישראל מתרכזת פעילותנו סביב שני צירים מרכזיים: פיתוח וייצור. כאן בישראל נמצא מרכז הפיתוח המוביל של אינטל העולמית ותרומתו לפיתוחי החברה היא משמעותית. מפעל הייצור שלנו בישראל הוא מהמתקדמים והאיכותיים של אינטל בעולם. כאחת החברות הגדולות במשק הישראלי, אנחנו מחוייבים לתרום לפיתוח כלכלי מקומי.

אם את/ה סטודנט /ית, בוגר/ת או מנוסה המחפש/ת את האתר הבא, לנו יש את התפקיד הבא שלך,
בוא/י לגלות את האפשרויות הרבות העומדות בפניך ולהשתלב בעבודה מאתגרת ומעניינת כאחד.

לשליחת קורות חיים למשרות הפתוחות ב-Intel

מטה אינטל. מקור: Intel


IBM (באר שבע)

יבמ מעסיקה כ-430,000 עובדים ופעילה ב-170 מדינות ברחבי העולם. בתחום המחקר והפיתוח יבמ שומרת על הובלה של שוק הפטנטים כבר 22 שנים ברציפות עם כ-81,500 פטנטים רשומים, מתוכם 7,534 פטנטים שנרשמו רק בשנת 2014 המבטאים השקעה שנתית של כ-6 מיליארד דולר. אסטרטגיית הרכישות גם היא נמשכת ומתחילת שנת 2000 יבמ רכשה יותר מ-150 חברות בהשקעה של 42 מיליארד דולר, בהן 13 חברות ישראליות וחברות זרות שהיו להן מרכזי פיתוח בישראל.

בישראל, פועלת יבמ משנת 1949 והיא אחת החברות הבינלאומיות הראשונות שפתחו סניף במדינה.
מאז יבמ מעורה בפעילות בכל תחומי המשק והכלכלה בארץ ומציעה פתרונות עסקיים וטכנולוגיים הכוללים חומרה, תוכנה, שירותים טכנולוגיים, שירותי ייעוץ ושירותי מימון לחברות ולגופים, בכל סדר גודל, במגזרי המשק השונים: טכנולוגיה והייטק, תעשייה, תקשורת, תשתיות, בנקאות, ביטוח, מסחר וקמעונאות, תחבורה, בריאות, אקדמיה, ממשלה, רשויות מקומיות, מערכת הביטחון ועוד.

יבמ מתמקדת בהבנה מעמיקה של האתגרים העסקיים והתשתיתיים המורכבים ביותר עמם מתמודדים הלקוחות במגוון התעשיות ומעצבת פתרון שלם החל מייעוץ, דרך עיצוב התשתית ועד ליישום, הטמעה ואינטגרציה מלאה בסביבת ה-IT של הלקוח. יבמ מעמידה לרשות לקוחותיה בכל פרויקט את מיטב המומחים, תוך ניוד מומחים בינלאומיים על פי צורך ליצירת צוות עבודה אחד המייצג את חזית הטכנולוגיה בתחום.

לשליחת קורות חיים למשרות הפתוחות ב-IBM

רוצים לראות משרות נוספות? כנסו עכשיו לגיקליסט, הלוח של חברות ההיי-טק בישראל >>>

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

3 תגובות על "6 חברות שמגייסות בטירוף ומוכיחות שאפשר למצוא עבודה מחוץ לתל אביב"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
יוחנן
Guest

קצת מוזר, לא תל-אביב == קורפורייט?

משה
Guest

מגייסות בטירוף???
אינטל קרית גת – 2 משרות
IBM באר שבע – 3 משרות
como ממש הגזימו – מגייסים 4 משרות
ממש טירוף!!!!!!!!!!!!

דני
Guest

הבנתי שWix מגייסים בבאר שבע. חברים שלי שם אומרים שהם גדלים ב 200% בשנה בב״שׁ ורוצים להמשיך לגדול בקצב הזה

wpDiscuz

תגיות לכתבה: