סמנו ביומן: 4 תחרויות סטארטאפים שיערכו בקרוב בישראל

אולי באחת מהן גם תזכו – 4 תחרויות לקהל הסטארטאפיסטי שיתקיימו בארץ במהלך החודשיים הקרובים.

לא רק מעבר לים, אלא גם ממש פה מתחת לאף שלכם. תחרויות סטארטאפים הן קרקע נפלאה להכרות עם אנשי מפתח שעשויים לעזור לכם בהמשך הדרך וגם הזדמנות מצויינת לחשיפה רחבה. יש גם פרסים לרוב, וחלקם כוללים גם נסיעות לחו״ל או גיוס כספים שיעניק לכם אוויר לנשימה. אז הנה 4 תחרויות שיערכו בקרוב בישראל ותוכלו להצטרף אליהן כבר עכשיו.

texchange

בחירת משלחת TeXchange

תאריכים: 13.1-26.1

יוזמות התחרות: השגרירות הבריטית בישראל, הנספחות המסחרית בשגרירות ישראל-לונדון ומכון היצוא הישראלי.

התחרות לבחירת משלחת TeXchange השנייה נפתחה אתמול. 15 חברות ישראליות המציעות פתרונות חדשניים לתחום הקמעונאות ייבחרו בתהליך קפדני ויסעו ללב ליבה של תעשיית הקמעונאות הבריטית.

התוכנית, שנולדה במרכז הטכנולוגיה בריטניה ישראל ב-2012, היא תכנית חילופין ייחודית שמטרתה ליצור זרם דו-כיווני של יזמים, חברות ורעיונות מתחום הטכנולוגיה הדיגיטלית בין בריטניה לישראל. השנה, התכנית תתמקד בתחום Future retail – פתרונות חדשניים לעולם הקמעונאות (ברשת או בחנויות פיזיות – ביניהם פתרונות סחר אלקטרוני, ביג דאטה ואנליטיקה, תשלומים וניהול סיכונים ) – ותחבר בין חברות סטארטאפ ישראליות לחברות המובילות בתחום הקמעונאות בבריטניה.

חברות המעוניינות לקחת חלק בתוכנית מוזמנות להגיש מועמדות באתר בין 13 ועד ה-26 בינואר. מתוכן יבחרו, 15 היזמים שיסעו במרץ הקרוב ללונדון ויקבלו פלטפורמה רחבה למפגש עם חברות בריטיות מובילות, שותפים אסטרטגיים, משקיעים ולקוחות פוטנציאליים. בנוסף, ישתתפו החברות בסדנאות ייחודיות עם מובילי תעשייה, יסיירו ב-Tech City UK, רובע הטכנולוגיה המתפתח ביותר באירופה, יתארחו בחברות המובילות בבריטניה, וישתתפו באירועי נטוורקינג עסקי, כולל כניסה חינם לכנס Retail Week Live בו יוכלו להכיר את האנשים המובילים בתחום המסחר הבריטי.

הודעה על המועמדים הנבחרים תתפרסם ב-11 בפברואר. החברות ייבחרו על ידי פאנל שופטים מיוחד, בראשות חיים שני, יו"ר מרכז הטכנולוגיה בריטניה ישראל, ובהשתתפות משקיעים מנוסים ואנשי עסקים מישראל ומבריטניה.

תכנית TeXchange נוסדה במטרה ליצור פלטפורמה לשיתוף פעולה שתטיב עם שתי המדינות; חברות בריטיות יהנו מחדשנות ישראלית וחברות ישראליות יהנו מחיבור לחברות מובילות, לשוק ולנותני שירות בריטים.

deloitte

תחרות Start Impact

תאריך: 10.3.14

יוזמת התחרות: Deloitte בריטמן אלמגור זהר

במסגרת התחרות, הסרטונים הנבחרים יוצגו בכנס התחזיות והמגמות במגזר הטכנולוגיה, המדיה והתקשורת לשנת 2014 שיערך ב-10.03.14. מגזר ההיי-טק של Deloitte העולמית מפרסם אחת לשנה, זו השנה ה-12, דו״ח מגמות ותחזיות של ענפי הטכנולוגיה, המדיה והתקשורת, הסוקר בהרחבה את המגמות הצפויות לשנה הקרובה בכל אחד מהענפים הללו. הדו״ח מבוסס על ניתוח מעמיק של צוות שותפים, מנהלים ואנליסטים ממדינות שונות, וכמו כן, נשען על ראיונות עומק שנערכו עם מנכ"לים וסמנכ"לים בחברות המובילות בעולם בתחומים אלה.

במהלך הכנס, ייבחר על ידי קהל באי הכנס הסרטון הזוכה, אשר ליוצרו תוענק חבילת "הזנק" חלומות הכוללת תקופת באקסלרטור המוביל: הג'אנקשן של ג'נסיס פרטנרס, ליווי של מנטורים מובילים בתעשיית ההייטק, ייעוץ של נבחרת המומחים ב-Deloitte וסיוע משפטי בראשות משרד עו"ד שנהב ושות'.

כיצד משתתפים?

 • נרשמים לתחרות, לחצו כאן
 • מצלמים סרטון מקורי באורך של 2 דקות לכל היותר.
 • על הסרטון להציג את המיזם/הרעיון/החזון/המוצר ואת ה-Impact שביכולתו לייצר.
 • המועד האחרון להגשת הסרטונים הנו ה-25.02.14 בשעה 12:00.
 • פרטים ומידע נוסף לגבי אופן הגשת הסרטונים יימסרו בהמשך.

jvp cyber startup

Cyber StarUp JVP

תאריך: 27.1.14

יוזמת התחרות: JVP

לרגל כנס CyberTech 2014 שייפתח ב-27 בינואר בגני התערוכה בת"א, מודיעה קרן JVP על תחרות הסייבר סטארטאפ הגדולה, אשר תזכה את המנצח בהשקעה של מיליון דולר והצטרפות לחממת הסייבר של JVP בבאר שבע, (JVP Cyber Labs). שלושת המועמדים הסופיים יוזמנו לכנס ה RSA שייערך בסן פרנסיסקו בסוף פברואר 2014. ההכרזה על הזוכה תתקיים באירוע מיוחד שייערך בכנס זה.

JVP Cyber Labs, הנה זרוע השקעות ה-Early stage של קרן JVP בתחומי אבטחת המידע וה-Big-data, אשר הוקמה בשנה האחרונה במטרה לגלות, לבנות ולהוביל את הגל הבא של החברות הישראליות הפועלות בתחומי Cyber Security ו-Big Data. החממה פועלת במרכז המצוינות החדש של באר שבע, כחלק מתהליך מינוף מנוע הצמיחה האקדמי והטכנולוגי הדרומי של ישראל.

הסטארט-אפ המתמודד נדרש לעמוד בתנאים הבאים:

 • טכנולוגיה חדשנית וייחודית בתחום הסייבר / אבטחת מידע.
 • צורך שוק המצדיק את פיתוחה של הטכנולוגיה האמורה.
 • יתרון תחרותי צפוי בתחום הפעילות של המיזם.
 • צוות מקצועי בעל ניסיון בתחום הפעילות המוצע.
 • יכולת לפתח אב טיפוס של המוצר בתקופה שלא תעלה על 12 חודשים.
 • המיזם טרם קיבל השקעה מגוף מוסדי וסך ההשקעה המצטברת במיזם מגוף שאינו מוסדי, אם הייתה, אינה עולה על 500 אלף דולר.

בכירי תעשיית ההייטק העולמית נרתמו למהלך שמובילה JVP ונציגי חברות רב לאומיות: Lockheed Martin EMC,CISCO, GE והמדען הראשי ישמשו כיועצים בתהליך בחירת הסטרטאפ שיזכה בהשקעה.

תהליך השיפוט:

כל המיזמים יבחנו על ידי הצוות המקצועי של קרן JVP ויעברו סינון קפדני. המיזמים שיעלו לשלב הגמר יוזמנו לכנס ה-RSA בסן פרנסיסקו. ההכרזה על הזוכה תתקיים באירוע מיוחד בכנס.

הגשת מועמדות עד ה-7 בפברואר 2014 למייל: cyber AT jvpvc.com לפרטים נוספים.

qprize 2014

Qprize

תאריך: 18.4.14, הגשת מועמדות נפתחה עכשיו

יוזמת התחרות: Qualcomm Ventures

Qualcomm Ventures, השיקה היום (ד׳) את התחרות הבינלאומית QPrize™ לשנת 2014 להשקעות בשלבים ראשוניים (seed). מטרת התחרות היא לזהות ולממן את חברות הטכנולוגיה המבטיחות הבאות של התעשייה, הנמצאות בשלבי התפתחות מוקדמים.

תחרות QPrize פתוחה ליזמים בסין, אירופה, הודו, ישראל, קוריאה, אמריקה הלטינית וצפון אמריקה. עולה לגמר אחד מכל אזור שיזכה ב-100,000 דולר במימון מסוג הלוואה אג"ח ניתנת להמרה מ-Qualcomm כמימון לשלבים ראשוניים והוא יוזמן להתחרות מול העולים לגמר מאזורים אחרים בשלב הגמר – QPrize Grand Finals. הזוכה העולמי יקבל סכום נוסף של 150,000 דולר במימון מסוג אג"ח ניתנת להמרה, שנועד לסייע ביישום התוכנית העסקית החדשנית של החברה הלכה למעשה.

לפרטים נוספים

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: