הכירו את 23 הסטארטאפים הישראלים שיציגו בדבלין [WebSummit]

כמיטב המסורת, בסוף חודש אוקטובר יתקיים כנס WebSummit בדבלין, אירלנד. הפעם, 23 חברות ישראליות יציגו בכנס וזה הזמן להכיר אותן.

מקור: צילום מסך

מקור: צילום מסך

במהלך ה-30 וה-31 באוקטובר יתקיים כנס הטכנולוגיה Dublin WebSummit, זו הפעם הרביעית בעיר דאבלין שבאירלנד, במהלכו חברות סטארטאפ מכל העולם יציגו את המיזמים שלהן ויפגשו בכירים מחברות טכנולוגיה גדולות ברחבי העולם. יותר מ-8,000 משתתפים מ-80 מדינות צפויים להגיע לכנס, כאשר אל מאות החברות שישתתפו בו, יצטרפו גם 23 סטארטאפים ישראליים שיעלו על הבמה להציג את המיזם או המוצר שפיתחו. בין הדוברים בכנס ניתן למצוא את מנכ"ל Waze, נועם ברדין וטוני הוק, מייסד Tony Hawk Foundation.

החברות הישראליות שיציגו ב-Dublin WebSummit 2013

Joyinapp – מפתחת פלטפורמה לקישור בין בעלי רעיונות למפתחים – בתמורה לחלוקת רווחים. לאחר ההרשמה לאתר, בעלי רעיונות יוכלו לשתף את הרעיון שלהם, לצרף אליהם מפתחים ואנשי שיווק ולרוץ איתו קדימה לשלב המעשי.

Picknpassמפתחת פלטפורמה של שירות תעבורה חברתי. במקום לשכור שירות שליחויות, כל אחד יכול להפוך לשליח ובכך גם לקצר את זמן המשלוח, וגם להוזיל אותו בצורה משמעותית.

BlogsConnections – פלטפורמה המחברת בין מותגים לבלוגרים. באמצעות הפלטפורמה, המבוססת על תחומי העניין של הבלוגרים, מותגים יכולים לקבל חשיפה מוגדלת על ידי שליחת חומרים באמצעות ניוזלטר לבלוגרים רלוונטיים, אשר מצידם מקבלים חומר נוסף לכתוב עליו במסגרת הבלוג שלהם.

TipRanks – פיתחה טכנולוגיה שיודעת לזהות המלצות של אנליסטים ולתת להם דירוג מתאים על פי טיב ההמלצות שלהם בתחום המסחר ועד כמה היו מדוייקים עד כה בהמלצותיהם. החברה מפתחת מסד נתונים הנמצא בענן ומכיל מידע רלוונטי על כל מי שממליץ ברחבי העולם על קנייה ומכירת מניות.

Visualead –  במטרה להפוך את הלקוחות היומיומיים המגיעים אל בית העסק גם אל לקוחות מקוונים המבצעים אינטרקציה גם עם המותג המקוון, משתמשת החברה בקודי QR אותם יכולים המפרסמים להטמיע בתוך תמונה או פרסומת לבחירתם. הלקוחות, מצידם, יכולים להגיע אל בית העסק, לסרוק את הקוד באמצעות מכשיר הסמארטפון שלהם וכך להיות מודעים גם לנוכחות הרשת, ולעזור להפיץ את שמו של המותג אל משתמשים נוספים.

MultiDine – מפתחת משטח מסך מגע ממשי המהווה חלק מהשולחן במסעדה. כאשר הלקוח נכנס למסעדה, הוא יכול להשתמש בממשק הנמצא על גבי השולחן ובאפליקציה של MultiDine המיועדת לסמארטפונים בכדי לצפות בתפריט, לפרק אותו למרכיבים מסויימים, להציג את התפריט בשפות שונות ולבצע מגוון פעולות – כאשר האפליקציה יודעת ללמוד את ההעדפות של הלקוח לאורך זמן ולהמליץ לו על מנות ספציפיות המתאימות לו, בין אם מדובר בלקוח צמחוני, לקוח עם רגישויות שונות, וכו'.

Yadwire – מפתחת טכנולוגיה המאפשרת ללקוחותיה לשלוט על התוכן שניתן לגלוש אליו בעת השימוש ברשתות Wi-Fi. לדוגמא, בעלי עסקים יכולים לחסום גולשים מאתרים מסויימים, להציג פרסומות רלוונטיות בעת הגלישה על פי אופי בית העסק או המיקום הגיאוגרפי שלו, ועוד.

Social.ly / StickyTacs סושיאלי היא חברה ישראלית המפתחת אפליקציות מזה כ-4 שנים. בתחילת השנה השיקה החברה פלטפורמה שנקראת StickyTacs, המיועדת בעיקר לאנשי קריאטיב במשרדי פרסום ומאפשרת לקבל רעיונות קריאטיבים, לעצב ולפתח אפליקציות למגוון פלטפורמות כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וגוגל+. הפלטפורמה של סטיקי-טאקס מאפשרת פיתוח של אפיליקציות ללא צורך בידע בתכנות.

KitLocate – פיתחה טכנולוגיה אלטרנטיבית ל-Presistent Locationing המבצעת אופטימיזציה לשירותים מבוססי מיקום המאפשרת לאפליקציות ולשירותים לקבל מידע אודות מיקומו של המשתמש באמצעים חוסכי סוללה ולתקשר איתו בזמן אמת בהתבסס על מיקומו.

Meetey – רשת חברתית מבוססת מיקום אשר הרעיון העיקרי העומד מאחוריה הוא להציע למשתמשים להכיר את השכונה והשכנים שלהם בצורה הרבה יותר חברתית ומקוונת מבעבר. Meetey מאפשרת למשתמשים להגדיר את מקום מגוריהם ולהתחיל לצפות, לפרסם ולהתעדכן באירועים שונים המתרחשים קרוב לבית.

StoreYa – פלטפורמה חברתית המאפשרת לההכניס את החנות המקוונת של בעלי העסקים – ישירות אל דף הפייסבוק שלהם ומאפשרת להם לקבל כלים ומרכז שיווק חברתיים.

Goatellמפתחת פלטפורמה שיווקית חברתית המאפשרת למשתמשים להרוויח כסף על ידי הפנייה חברתית של החברים שלהם לחנויות האהובות עליהם. למעשה מדובר בפיצ'ר אינטרנטי של אסטרטגיית השיווק "מפה לאוזן" המאפשרת לבעלי עסקים לחזק את הנוכחות שלהם ברשתות החברתיות ולצ'פר את הלקוחות המפנים שלהם בהתאם.

TOMODO פלטפורמה אינטרנטית המאפשרת לקחת אתר קיים ולהלביש עליו Layout מותאם אישית – מבלי להשפיע על האתר המקורי ולאחסן אותו תחת שרתי החברה.

righTune מפתחת פתרון אינטרנטי שניתן להטמעה באתרי אינטרנט ומשמיע קבצי מוזיקה רלוונטיים בעת הגלישה באתרים, דבר שיכול להשפיע לטובה על הזמן בו נשארים הגולשים באתר ועל ההתנהגות שלהם במהלך הגלישה.

iPawn פלטפורמת הלוואות כספים, המאפשרת למשתמשים בעלי חפצי ערך לקבל הצעה להלוואה עבור החפץ בתנאי ריבית נמוכים והשארת החפץ כערבון, כאשר עם החזר ההלוואה החפץ מוחזר לבעליו. ההלוואה ניתנת במהירות, ללא בדיקת אשראי וללא צורך בערבים חיצוניים.

Seebo – מפתחת צעצועים פיזיים מותאמים אישית אשר מסוגלים להתחבר אל רשת האינטרנט, ולתקשר עם הסביבה הוירטואלית על גבי מסכים חכמים.

Aniways החברה מפיצה ערכת פיתוח (SDK) המאפשרת למפתחים להוסיף שירותי אינטיליגנציה ואינטראקציה לאפליקציות מסרים מיידיים ולרשתות חברתיות ועל ידי כך להרוויח כסף מתנועת גולשים.

Seraphim Sense החברה מפתחת את Angel Sensor, צמיד היודע לנטר פעילות גופנית, שינה, קצב לב, רמת חמצון בדם, טמפרטורה ופרמטרים נוספים אודות גוף האדם. החברה מציעה למפתחים ערכת SDK המאפשרת להם להשתמש בנתוני המכשיר באפליקציות שלהם.

TinyTapהחברה מפתחת אפליקציית אייפד המאפשרת להורים ומחנכים לקחת חלק פעיל בחינוך הדיגיטלי של ילדיהם, ללא צורך בידיעת תכנות קוד או כתיבת אפליקציות. הממשק שמציעה החברה מאפשר לכל מי שמעוניין בכך להתחיל וליצור משחקים חינוכיים מותאמים אישית, על מנת לעזור לילדים בגילאי שנה עד שש ללמוד ולהתפתח.

SureVisitהחברה מפתחת פלטפורמת אימון SEO לאתרי אינטרנט, אשר מנתחת מאמרים לפני שהם עולים לאוויר ומנחה את הכותבים מה עליהם לעשות בכדי להפוך את הכתבה שלהם ליותר רלוונטית לנושא, ובכך להעלות את הדירוג של האתר בגוגל ובמנועי החיפוש האחרים.

Zikk – מפתחת אפליקציה לסמארטפון בעזרתה ניתן להשתלט על סמארטפון אחר מרחוק ולהגדיר עבורו הגדרות מסויימות – כך שלדוגמא, בני משפחה שמבינים בטכנולוגיה יוכלו לעזור לפתור תקלות אצל בני משפחותיהם הפחות טכנולוגיים.

ServiceAtHome – פלטפורמה בה אפשר למצוא ולהזמין נותני שירות לבית, כגון מנקים, בייביסיטרים, מורים פרטיים, מדריכי כושר, מסאז' וכדומה. אמון היא הסיבה העיקרית שאנשים כיום משתמשים רק ב"פה לאוזן" כדי למצוא נותני שירות, ServiceAtHome מאפשרת לאנשים זרים לייצר אמון באמצעות מגוון כלים, כגון ביקורות אותנטיות, המלצות, פרופילים אסתטיים ומלאים, מגוון אימותים (אימות זהות, אימות מספר טלפון, כתובת, אמצעי תשלום, חשבון פייסבוק) ועוד.

Encrypto – מציעה כלי אשר מגן על הגלישה שלך ומוסיף שכבת פרטיות על גבי השירותים בהם אנחנו משתמשים ביום יום כגון GMail, Facebook, WhatsApp, Skype וכדומה. הכלי יושב ברמת הלקוח ובעצם מצפין את כל התשדורת שלך לשרתים החיצוניים כך שאף אחד, כולל השרתים שאנחנו מדברים איתם לא יוכלו לראות מה אנחנו מעבירים.

רוצים לזכות בכרטיס טיסה וכניסה לכנס?

במסגרת שיתוף הפעולה שלנו עם WebSummit, נעניק לסטארטאפ שיזכה בכנס הסטארטאפים של ישראל, StartTWS כרטיס כניסה חינם לכנס. לפרטים נוספים והרשמה תוכלו לבקר באתר האינטרנט של הכנס: http://www.websummit.net

אבישי בר

מנהל מוצר. מפתח Web ו-React Native, חולה גאדג'טים, הולך נגד הזרם ואוהב את כל מה שקשור לגוגל, לאנדרואיד ולקוד פתוח. עיסוקו העיקרי הוא לפרק לחלקים כל צעצוע חדש שמגיע למשרד ואז לכתוב עליו מדריך.

הגב

1 תגובה על "הכירו את 23 הסטארטאפים הישראלים שיציגו בדבלין [WebSummit]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
lior Ferdman
Guest

תודה

ובהצלחה

wpDiscuz

תגיות לכתבה: