התמונות שלכם באינסטגרם יזכו לחשיפה גדולה יותר עם 10 הטיפים הבאים

גלידה בגביע, צילום עילי של מנה במסעדה או כפות רגליים בחול – התמונות באינסטגרם כבר מוכרות לכולם ומאבדות מהאפקט שלהן, מה שיוצר בעיה לעסקים קטנים שרוצים לקדם את עצמם. הנה עשר דרכים לתפוס את תשומת הלב הרצויה

A group of friends taking a selfie with a selfie stick

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, filadendron

מאת שקד כהן, סמנכ”לית Getty Images Israel

המשתמשים באינסטגרם כבר רגילים לקלישאות הוויזואליות של האפליקציה ושמים לב מתי תמונות, אפילו הטובות שבהן, חוזרות על עצמן. בעלי עסקים קטנים מודעים לכך ומתלבטים באילו תמונות להשתמש כדי לשווק את עצמם ברשתות החברתיות. איך נשארים רלוונטיים בעולם כה רווי? הנה כמה דוגמאות לסוגי תמונות נפוצות באינסטגרם וגם כמה רעיונות שיעזרו לכם להתבלט ולפרוץ את חומת הטרנדים בבחירת ויז’ואלים.

1. IceCream

ראינו כל כך הרבה גלידות במובייל שאפשר כבר לפתוח גלידרייה משלנו. לרוב הן יושבות על גביע המוחזק ביד נקייה עם מניקור, על רקע עם טקסטורה אחידה או תבנית. כדי לבלוט שקלו להשתמש בתמונות מזוויות שונות, בצבעים לא צפויים ובחיתוך תמונה קריאטיבי.

טיפ חיפוש: איך נראית הגלידה? שלבו את המילים ice cream עם מילים כגון melting smashed או sprinkles. במצב רוח נוסטלגי? שלבו את המילים truck או sign.

2

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Jonathan Knowles

Child's feet and an accidentally dropped ice cream

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, davidf

2. Coffee

שימוש במבט-על לכוס קפה הוא אמנם מזמין, אך גם סטנדרטי מאוד. הקהל כבר מוכן לראות חידושים, ולכן כדאי לחשוב על הוספת קונטקסט – מי שותה את הקפה? היכן הוא נקלה? איך הוא נמזג? אלו הדרכים להיכנס מאחורי הקלעים כדי לחמם את העניינים.

טיפ חיפוש: איך נעשה הקפה? Espresso machine ?Pour over ?French press? הוסיפו את המילים הללו לחיפוש. הוסיפו גם את צבע הספל או הרקע כדי לקבל תמונות “שיקפצו” מבעד למסך.

Directly Above Shot Of Cappuccino Served On Table

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Kar Mun Pui / EyeEm

Close-Up Of Coffee Pouring From French Press In Cup

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Kar Mun Pui / EyeEm

3. OnMyTable

אם אתם מתעקשים על צילום עליון של צלחת, זיכרו שצבע ופירוט יוצרים קומפוזיציות מושכות יותר. אתם גם יכולים בכלל לשכוח מצלחות ולהתמקד באוכל, עם תמונות תקריב של מצרכים או מנות מוכנות בזום גבוה.

טיפ חיפוש: היו פרטניים לגבי סוג האוכל וזווית הצילום. לדוגמה – chicken dinner from above. הוסיפו את סוג השולחן ומספר הסועדים לגיוון נוסף.

MarketChicken 0001

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, James Tse

High Angle View Of Cooked Tomatoes

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, James Neve / EyeEm

4. OnTheRoad

תמונות של דרך פתוחה הן סמל לחופש והרפתקה, ונמצאות בשימוש מאסיבי זה זמן רב. ישנן דרכים נוספות להביע תחושות אלו מלבד כביש דו נתיבי המוביל לקו האופק. מה קורה כאשר המיקוד שלנו מוסת לכיוון תנועה של אור? כשהשביל מוכה רוחות או מצטלב עם דרכים נוספות? חפשו ויז’ואלים שיגרמו לקהל להרגיש חלק מהמסע.

טיפ חיפוש: דמיינו את הדרך שבה אתם הייתם מעוניינים לבחור. היכן היא? איך היא נראית? הוסיפו מילים כמו – winding, lights, empty לחיפוש. דרכים נוספות המעלות תחושת מסע מלבד כביש כוללות מילים כמו – bridge, passage, trail, river.

The road home from Ardnamurchan towards Ardgour and the Corran Ferry back to Glencoe and then the central belt of Scotland.

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Paul Carroll and Mhairi Carroll

4

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Henrik Sorensen

5. Sunset

אין יום בו השמש לא שוקעת ותמיד יש מישהו שמשתף תמונה של כדור האש הענק בשמיים, אפילו כאשר מזג האוויר לא מתאים. נסו לגוון עם תמונות מזוויות משונות, השתקפות על זכוכית או דמויות שונות ברקע כדי להגיע לאפקט הרצוי.

טיפ חיפוש: הוסיפו את המילים reflection או glass building למילה sunset; חפשו צלליות על ידי הוספת מילים כגון horse, tree, person או אנדרטאות ופסלים מסוימים, וכמובן שהמילה twilight תוביל לתמונות צבעוניות וחזקות.

Sun Setting Over Sea

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, William Douglas / EyeEm

Low Angle View Of Modern Building Against Orange Sky

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Stephen Mahoney / EyeEm

6. WingShot

השמיים הם בהחלט יפים מאוד, אך לרובנו נמאס מתמונות שצולמו מחלון המטוס ומציגות כנף מטוס ועננים. קחו צעד אחורה והראו את מסגרות החלון, את התחושה של העולם חולף מהר בעיני אנשים ואת האפשרויות הבלתי נדלות של מסע בעולם.

טיפ חיפוש: המונח aerial מביא תמונות שמנגישות את רוח המסע מבלי להראות מטוס. בנוסף, חיבור מילים כגון cabin ו-airline travel מציע נקודות מבט ריאליסטיות.

SONY DSC

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Photo by Andrew Xu

1

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Thomas Jackson

7. BeachFeet

כל קיץ זה מגיע – אלפי תמונות של בהונות שמחות על רקע חוף ים או בריכה. כל אחד מאיתנו צילם לפחות תמונה אחת כזו, וזה כבר יותר מדי. הכניסו עניין על ידי הצגה שונה של בהונות אלו – מלאות בחול, בתוך מים, או משתלשלות מרציף עם עוד כמה זוגות רגליים.

טיפ חיפוש: הוסיפו את המילים underwater או pier לחיפוש. החליפו את הנוף הטרופי לטובת מילים כמו lake, river, stream, poo.

6

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Pete Seaward

7

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Darryl Torckler

8. Cityscapes

תיירים ומקומיים כאחד אוהבים לשתף תמונות נוף עירוניות, ולכן שווה לנסות גישה אחרת מאשר קו הרקיע על נוף העיר. צלמו צמתים מפורסמים, השתמשו בזווית רחבה ובאלמנטים שמשנים זווית ראייה, כגון גשרים ועמודים כדי להראות מקומות מוכרים באופן שונה וחדש.

טיפ חיפוש: חפשו נקודות מבט שונות, כמו מבט עילי או תחתי, ותמונות ממיקומים לא צפויים. חפשו קווי רקיע מערים ספציפיות כמו לונדון, ניו יורק, ופריז או בניינים מפורסמים בצירוף המילה aerial. בחרו תמונות המדגישות פרטים אדריכליים כדי לכוון לאותו סוג רגש אך מבלי להשתמש בתמונות סטנדרטיות.

New York skyline

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Stanley Chen Xi, landscape and architecture photographer

5

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Martin Puddy

9. Workspace

מבט עילי הוא פרספקטיבה נפוצה באינסטגרם, אך לא כולם עובדים על שולחן בו כל הפריטים מסודרים באופן זהה. החיים הם לרוב הרבה יותר עמוסים. עם זאת, סגנון המינימליזם הופך ליותר נפוץ כיום ושיתופי פעולה במקום העבודה הפכו לשגרה. שדרו את כל זאת בוויזואליים שלכם.

טיפ חיפוש: הצמידו מילים כגון minimal או open office עם startup. שילוב של entrepreneurship עם office היא דרך מצוינת להגיע לתמונות שמציגות מרחבי עבודה מודרניים.

High angle shot of wireless technology on a wooden table

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Yuri_Arcurs

Modern tangerine tango color office room.

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, tulcarion

10. Petstagram

נראה שלעולם לא יימאסו עלינו תמונות של חתולים בתחפושת, או של חברים טובים ופרוותיים אחרים, אך בהחלט יש מקום ליצירתיות חדשה. שימוש בהומור עוזר מאוד בתמונות מסוג זה וכך גם אלמנט ההפתעה. כלבלב בתרמיל או חתול על כתף ימשכו תשומת לב מיידית, אפילו שאוהבי החיות הם קהל נלהב מלכתחילה.

טיפ חיפוש: שלבו בין המילים cat או dog לבין המילה Instagram לקבלה מיידית של תמונות חמודות ואמיתיות.

cat and dog laying on couch together

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, cscredon

High Angle View Of Dog Licking Happy Man While Lying On Grass In Yard

קרדיט תמונה: Getty Images Israel, Yair Kivaiko / EyeEm

הכתבה בחסות Getty Images Israel

Getty Images Israel היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Getty Images העולמית המהווה את מאגר הצילומים, הסרטים והאודיו הגדול והאיכותי בעולם. בין השירותים הניתנים ניתן למצוא תמונות עיתונות וקריאייטיב, מאגרי ענק של אוספי תמונות כגון ה-BBC ו - Contour תמונות מיוחדות של אישים מפורסמים, מאגרי מוסיקה וסאונד אדירים ואין סוף של קטעי וידאו מרחבי העולם. בנוסף Getty Images Israel היא הנציגה של מאגרי התמונות IStock ו ThinkStock שניהם מבית Getty Images העולמית. חדשנות היא חלק מה-DNA של Getty Images וכך באופן תמידי היא מחפשת הזדמנויות חדשות להעביר לאוהבי הצילום המרהיב את התוכן הטוב ביותר בעולם.

Avatar

כתב אורח

אנחנו מארחים מפעם לפעם כותבים טכנולוגים אורחים, המפרסמים כתבות בתחומי התמחות שלהם. במידה ואתם מעוניינים לפרסם פוסט בשמכם, פנו אלינו באמצעות טופס יצירת קשר באתר.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה:

נותרו עוד
00
ימים
:
00
שעות
:
00
דקות
:
00
שניות
לכנס המפתחים הגדול בישראל