מחפשים משרות באבטחת מידע? יש לנו 10 הצעות שוות

רוצים לשדרג את הקריירה בתחום הסייבר? הנה 10 משרות ששווה לכם לבדוק

תמונה: Pixabay

אם בחרתם בתחום הסייבר ואבטחת המידע, כנראה האתגר המקצועי, העניין ותחושת הערך המוסף חשובים לכם מאוד בקריירה. התחום המרתק הזה מאפשר לבדוק ולחקור פרצות אבטחה ולבצע מבדקי חדירה; לפתח, לתפעל ולשכלל מערכות הגנה מפני איומי סייבר; וכמובן להיות חלק מהתחום הצומח שמוצא פתרונות לבעיות אקוטיות. אך הסיפוק והעשייה לא צריכים לגרום לכם להתפשר על כל שאר הדרישות שלכם ממקום העבודה – האווירה, התנאים, השכר, האפשרות להתפתח ולהתקדם והיכולת לשמור על איזון בין העבודה לבין הבית והמשפחה. לנו יש לא פחות מ-10 משרות כאלה בדיוק.


Penetration Testing לחברת סטארטאפ מתחת לרדאר

לחברת סייבר מתחת לראדר דרוש/ה Penetration Tester. החברה הוקמה על ידי יוצאי תלפיות ויחידות סייבר מסווגות אחרות ומפתח מוצר סייבר מרתק. התפקיד כולל מחקר של תשתיות מערכות ההפעלה ובניית מוצר חדש מאפס, והעבודה באווירה סטארטאפיסטית ויזמית.

דרישות:
– מינימום שנתיים ניסיון ב-Penetration Testing
– ידע בארכיטקטורה בפן אבטחת המידע
– יתרון : Low level ב-C++, Reverse

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@sqlink.com


Security Researcher Reverse Engineer לסטארטאפ בתחום הסייבר

חברת סטארטאפ שמפתחת פתרון הגנתי עבור תשתיות IOT מגייסת Security Reverse Engineer. הפלטפורמה מציעה אנליזה מדויקת של המצוי מול הרצוי: דרישות אבטחה האידאליות מול הפלטפורמה הקיימת של תשתית ה-IOT. החברה סיימה לאחרונה סבב גיוס של 45 מיליון דולר מקרנות מובילות ומשקיעים אסטרטגיים, מעסיקה 150 עובדים וממוקמת בתל אביב.

דרישות:
– 3 שנות ניסיון ב-Reverse Engineering
– Low Level
– ניסיון בעבודה עם ++C ו-Python

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@sqlink.com


Cyber Researcher לתפקיד מחקרי בסטארטאפ

סטארטאפ ממומן היטב, המובל על ידי יזמים בעלי רקורד של אקזיטים, מגייס חוקר/ת Cyber. מדובר בתפקיד מחקר טהור ללא פיתוח שמיועד לחוקרים וחוקרות שמחפשים עבודה בסביבת חדשנות אמיתית. התפקיד כולל עבודה עם לקוחות גלובליים ויש בו הרבה אפשרויות ללמוד ולהתפתח מקצועית.

דרישות:
– 5 שנות ניסיון בתפקידי Reverse
– ניסיון עם מחקר חולשות

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@sqlink.com


Cyber Security Analyst and Incident Response

חברת הייטק מובילה, רווחית ומצליחה, עובדת על מוצר חדש ומגייסת א/נשים טובים/ות למחלקת הסייבר. החברה מפתחת מוצר שמשנה את האופן שבו ארגונים עובדים, ולשם כך עובדת עם הטכנולוגיות החזקות ביותר. מדובר בתפקיד אסטרטגי שמחבר בין הפיתוח לתשתיות, והוא כולל הובלה של כל תחום אבטחת המידע בין ממשקים בארגון. אתגר טכנולוגי ותנאים מעולים מובטחים.

דרישות:
– ניסיון עם כלי שליטה ובקרה SOC/SIEM
– ידע בטרגוט התקפות סייבר
– יכולת תיעוד וניתוח אירועי סייבר

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@sqlink.com


Security Researcher לחברה שהוקמה על ידי חוקרים יוצאי קורס אר”ם

חברה ישראלית שהפכה לגלובלית מגייסת Security Researcher. החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים לשוק אכיפת החוק והוקמה על ידי חוקרים וחוקרות יוצאי קורס אר”ם. התפקיד כולל עבודה עם גופי אכיפת חוק בארץ ובחו”ל, בקו מוצרים מגוון – ממובייל ועד לשעונים חכמים ולרחפנים.

דרישות:
– 3 שנים ניסיון ב-Vulnerability Research, עדיפות ב-Embedded envs

– ARM / TrustZone RE

– Cryptographic primitives and weaknesses

– Advanced fuzzing

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@sqlink.com


Cyber Defense and Response Center Manager

דרוש/ה ראש צוות לקבוצה שאחראית על ה-Security Operation בחברה עולמית, העוסקת בתחומי שיתוף מידע מאובטח בין ארגונים, שליטה ובקרה על פעילות משתמשים והגנה מפני התקפות סייבר. התפקיד מצריך הבנה בתשתיות Corporate, הכרת כלים של אבטחת מידע, הגנה ו-End Point. התפקיד הוא 40% HO וכולל ניהול 2 עובדים וכן דורש זמינות לאורך היממה. החברה עובדת עם המון טכנולוגיות חדשות וממוקמת במרכז הארץ על יד קו רכבת.

דרישות:
– ניסיון כראש צוות SOC ועבודה ב-Threat Hunting
– ניסיון ניהולי של שנה

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@sqlink.com


מנהל/ת אבטחת מידע לחברת מדיקל מובילה

לחברת מדיקל גלובלית דרוש/ה אחראי/ת אבטחת מידע להקמה של תחום חדש בחברה. החברה מתמחה בפיתוח מכשירים האחראים לאבחון וטיפול של הפרעות בקצב הלב, והתפקיד כולל הובלה של תחום אבטחת המידע למוצרי החברה, ניהול ממשקים, בחינת טכנולוגיות Security חדשות וסקירת מגמות שוק, כתיבת נהלי אבטחת מידע ועוד. החברה דואגת לאיזון פנאי-עבודה, ארוחות, חניה ולא פחות חשוב מכך – אתגר טכנולוגי.

דרישות:
– תעודות הסמכה רלוונטיות (CISSP, CISO)
– לפחות 4 שנות ניסיון בתחום ה-Security בארגונים גלובליים
– ניסיון עבודה מול ממשקי רגולציה, ניסיון בכתיבת נהלים בתחום
– ניסיון בתפקידי פיתוח תוכנה/חומרה – יתרון

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@sqlink.com


CISO לחברת סטארטאפ מובילה

לסטארטאפ גלובלי מוביל, המפתח מוצר חדשני בעולמות תוכן מעניינים, דרוש/ה CISO. העבודה היא עם טכנולוגיות Big Data ומערכות מורכבות, והתפקיד כולל הובלה והקמה של מערך הסקיוריטי בחברה. החברה בעלת אופי סטארטאפיסטי אך עם גב כלכלי של חברת ענק, ומי שיתקבל לתפקיד ייכנס לעמדה בכירה של צוות מתהווה, עם השפעה משמעותית על המוצר ואפשרות לגדול ולהתפתח יחד עם החברה.

דרישות:
– תואר ראשון במדעי המחשב או תחום משיק
– לפחות 10 שנות ניסיון כ-CISO
– 3 שנות ניסיון ניהולי

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@sqlink.com


Reverse Engineer לסטארטאפ בעולם הסייבר

חברת סטארטאפ העוסקת בתחום הסייבר מגייסת Reverse Engineer. החברה נמצא מתחת לרדאר ועובדת בחזית הטכנולוגיה על מוצר חדשני. בחברה אווירת סטארטאפ ויש דגש רב על שיתוף ידע ועבודת צוות.

דרישות:
– שנתיים ניסיון ב-Reverse Engineering
– ניסיון בעבודה עם Malware Analysis automation
– ניסיון בעבודה בשפות ++Python/C

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@sqlink.com


Car Hacker Protocol Researcher לסטארטאפ בתחום ה-Automotive

לחברת סטארטאפ המפתחת שכבת הגנה עבור תעשיית ה-Automotive דרוש/ה חוקר/ת פרוטוקולים לאיפיון איומי סייבר. התפקיד כולל מחקר וניתוח של פרוטוקלי תקשורת בתעשיית האוטומוטיב, בדיקות חדירות ובדיקות אנומליות. החברה ממומנת היטב, מובלת על ידי יזמים בולטים עם רזומה עשיר של הצלחה, ממוקמת בתל אביב ודואגת לתנאים מעולים ו-Work Life Balance.

דרישות:
– לפחות שנתיים של מחקר פרוטוקולי תקשורת
– תואר ראשון במדעי המחשב
– ניסיון ב-Python או כתיבת סקריפטים

מייל לשליחת קורות חיים: geektime@sqlink.com

הכתבה בחסות Sqlink

קבוצת Sqlink מספקת קשת רחבה של פתרונות בעולם המחשוב וה-IT. אנו מתמחים בגיוס עובדים לשלל תחומי ההייטק וברשותנו מאגר ענק של משרות טכנולוגיות המתחדש כל יום באתר החברה. אנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה ולעבוד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בתנאים מעולים ולהתקדם לתפקיד הבא! בקבוצת SQLink מועסקים כ-2,500 עובדים והיא כוללת מגוון חברות מובילות בתחומן כגון: GotFriends - חברת ההשמה להייטק הגדולה בישראל, חברת Opisoft המתמחה בעולמות ה Bi והאנליטיקה, חברת TVUNA - המתמחה בעולמות הדיגיטל וחממת חדשנות לסטארטאפים.

יניב בן ישי, SQLINK

יניב בן ישי - סמנכ”ל השיווק של חברת התוכנה המובילה ,SQLink מומחה בעולמות השיווק והדיגיטל בדגש על שיווק לעולם הגיוס להייטק, מסייע לטאלנטים למצוא את התפקיד הבא שלהם ומייעץ לחברות וסטארטאפים בנושאי: פיתוח מקורות גיוס, חווית מועמד ומיתוג מעסיק. יניב מרצה באירועים וכנסים מקצועיים ובאקדמיה, מכור לשוקלד נוטלה ולאנשים מחייכים.

הגב

3 תגובות על "מחפשים משרות באבטחת מידע? יש לנו 10 הצעות שוות"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
דור
Guest

צר לי, אבל הכותרת מטעה… 99% מהמשרות דורשות ניסיון רב בעולמות תוכן שקשה להתמקצע בהם לבד ללא להיות בוגר יחידה.
לא לומדים IDA ו reversing ברמה גבוהה באוניברסיטה.

גף בוזס
Guest

מסכים. אלה משרות עבור 8200

מישהו
Guest

זה ברור שאין טעם להכנס לפוסטים שלכם, כל המשרות דורשות נסיון משמעותי שמי שיש לו אותו לא צריך אותכם כדי למצוא עבודה.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: