הרבה יותר מחזית הטכנולוגיה: הנה 10 משרות בשכר שובר שוק

הגעתם לשלב בקריירה בו אתם בעלי ניסיון מקצועי וניהולי, ואתם מחפשים את המשרה שתעזור לכם לפתח אף יותר הכישורים הללו, וכמובן גם לרכוש כמה חדשים, משרה שתניב לכם שכר שובר שוק, תנאים מפנקים ואיזון בית ופנאי. אספנו בעבורכם כמה משרות עם שכר של מעל 40K שיתאימו לכם בול

תמונה: freepik.com

הגעתם לשלב בקריירה בו אתם בעלי ניסיון מקצועי וניהולי, ואתם מחפשים את המשרה שתעזור לכם לפתח אף יותר הכישורים הללו, וכמובן גם לרכוש כמה חדשים, מבלי לוותר על שכר שובר שוק, תנאים מפנקים ואיזון בית ופנאי. אספנו בעבורכם כמה משרות עם שכר של מעל 40K שיתאימו לכם בול.


ארכיטקט/ית עבור חברת סטארטאפ בתחום הסקיוריטי

חברת סטארטאפ בעולם הסקיוריטי מגייסת ארכיטקט/ית בכיר/ה. מדובר בסטארטאפ שהוקם על ידי בכירי תעשיית הההייטק ומנוהל באופן אישי על ידי אחת הדמויות הבולטות ביותר בתעשיית הסייבר. החברה גייסה 125 מיליון דולר בהובלת קרנות מובילות, והפלטפורמה שפיתחה נחשבת חלוצית ופורצת דרך בעולם אבטחת המידע בתחום הווירטואליזציה.

התפקיד כולל ארכיטקטורה ודיזיין למערכת מורכבת שמהווה את תשתית המוצר. הסטאק טכנולוגי כולל פיתוח ב-Java ו-Python, כמו כן, Elastic Search/Redis וגם DB פנימי שפותח בחברה; עבודה עם תקשורת, Web API, Data Processing, Storage ו-Analytics.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חוקר/ת חולשות עבור חברת סייבר התקפי

חברת סייבר התקפי מתחת לראדר מגייסת חוקר/ת חולשות מנוסה עם חמש שנות ניסיון בפיצוח אתגרים של מחקר חולשות. מדובר בחברה רווחית שעובדת מול לקוחות מרחבי העולם. הצוות מורכב מחוקרי החולשות הטובים בתחומם מהארץ ומחו"ל, והחברה מעניקה תנאים מעולים ושכר שובר שוק.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


Firmware Architect

חברה גלובלית ומובילה בתחום ה- Storage מגייסת Firmware Architect. הזדמנות להשתלב במרכז פיתוח של חברה גלובלית, ובמעבדת חדשנות הנחשבת מובילה בחברה. מדובר בעבודה על מוצרים מורכבים ומעניינים שנחשבים לעתודת החדשנות של החברה. עובדים על Linux בסטאק טכנולוגי: RTOS\ARM\ARC ,ThreadX, MQX, Nucleus, VxWorks, Embedded Linux וכותבים ב-C RT Embedded. תנאים מעולים וחבילת שכר מפנקת במיוחד.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


DevOps Lead

חברת הייטק גלובלית עם מוצר עבור הדור החדש של עולם ה-ad-tech מגייסת DevOps Lead להקמת צוות תחתיו. עובדים בסקייל עצום (15 מיליון משתמשים) וממומנים היטב (מעל 100 מיליון דולר). החברה מחפשת מנהל/ת DevOps לתפקיד הקמה וגיוס צוות תחתיה/ו שישמשו אוטוריטה טכנולוגית ויעבוד עם טכנולוגיות מתקדמות: Linux, Docker, Kubernetes, AWS, Terraform, CD/CI. החברה מעסיקה 60 עובדים במרכז הפיתוח בארץ ו-300 בשאר העולם. שכר שובר שוק ותנאים מעולים.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


מנהל/ת קבוצת פיתוח

חברת סטארטאפ מצליחה מגייסת מנהל/ת עבור קבוצת המוצר הכי מצליח של החברה. החברה הוכתרה כחד קרן, נחשבת לאחת מהחברות המבטיחות ביותר על ידי אנליסטים מובילים ונבחרה לאחת מהחברות שהכי טוב לעבוד בהן. החברה קרובה להנפקה וזהו תזמון מעולה להצטרף אליה. החברה מחפשת מנהל/ת קבוצת פיתוח עם שש שנות ניסיון בניהול קבוצה, יתרון לבעל/ת הכרות עם מוצרי SAAS עתירי Data ופלטפורמות מובייל.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


Python Data Engineer

חברת סייבר עם מוצר בעולמות ה-Cloud מגייסת Data Engineer לתפקיד ראשון ויחיד בחברה. מדובר בתפקיד של One (Wo)man's show. החברה כרגע מתחת לראדר וזו הזדמנות מעולה לחבור לגרעין הקשה של המייסדים, ולהיות חלק מסטארטאפ בתחילת דרכו אך בעל אופק ומשענת כלכלית איתנה. החברה מחפשת Data Engineer מנוסה עם עבודה ב-Python, הכרות עם BigQuery ,Athena ו-Apach מהווה  יתרון. תנאים מעולים וחבילת אופציות נדיבה למצטרפים.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


Java Tech Lead לחברה בתחום האוטומוטיב

חברת סטארטאפ עם מוצר בעולם האוטומוטיב מגייסת Java Tech Lead. החברה סיימה סבב גיוס של 100 מיליון דולר מקרנות מובילות, ומובלת על ידי יזמים מוכרים מאוד עם רקורד של אקזיטים בעברם. המוצר מבוסס אלגוריתמים של ראייה ממוחשבת, והעבודה היא בעיקר מול השוק האמריקאי.
זו הזדמנות מעולה להשתלב בתפקיד הובלה טכנולוגית בסטארטאפ יציב וממומן עם אופק ממשי לאקזיט. החברה מחפשת מפתח/ת Java מנוסה שמחפש/ת את השלב הבא בקריירה ומעוניינ/ת לנהל צוות. מדובר בסטאק טכנולוגי היברדי שמשלב JAVA 40% ,Python 40% ו-20% GO.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


מפתחת Android Internals בחברת סייבר מתחת לראדר

חברה מתחת לראדר שעוסקת במחקר חולשות מחפשת Android internals שרוצה להיות חלק מהעשייה ומהאווירה. מדובר בחברה צעירה ומצליחה (הקרנות והאנליסטים אף יטענו שמאוד), ממומנת היטב שמעוניינת כרגע לשמור על הצוות שלנו קטן ואיכותי (כולם יוצאי יחידות). מחפשת מפתח/ת C++/Android עם ארבע שנות ניסיון לפחות.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


IOS Internals בחברת סייבר

חברת סייבר מוכרת ומרשימה מגייסת IOS Internals. מדובר באחת החברות הגדולות והמוכרות בתעשייה, רווחית עם לקוחות משלמים. החברה מגייסת מפתח/ת INTERNAL ב-C/C++ למוצרי מובייל מנוסה עם 5 שנות ניסיון לפחות, מנוסה בעבודה על Windows וכן Internals או Linux Internals ובעל/ת תואר במדעי המחשב או שירות צבאי באחת מהיחידות הטכנולוגיות.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


Senior Big Data Engineer – Scala לחברה בינלאומית בתחום התקשורת

חברה מובילה מגייסת Senior Big Data Engineer. מדובר באחת מחברות התקשורת המובילות והיציבות כיום באקו סיסטם, המנהלת את תעבורת האינטרנט של אתרים מובילים, מפתחת פתרונות מאפס ועוסקת בחדשנות. החברה מעסיקה 200 עובדים ומגייסת מפתח/ת Big Data מנוסה, לכל הפחות 5 שנות ניסיון, לעבודה עם Java/ Scala. יתרון גדול להכרות טובה מאוד עם Docker.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]

הכתבה בחסות Gotfriends

בואו לעבוד בסטארטפים המובילים בישראל ולעשות את האקזיט הבא שלכם.
Gotfriends הינה חברת ההשמה הגדולה בישראל בגיוס לסטארטאפים וחברות הייטק חדשניות.
אנו מחוברים למרבית המשרות הטכנולוגיות שקיימות בשוק בתחומים הכי חמים: Cyber, Medical, אלגוריתמים ועוד (בעיקר לאלו שנמצאות מתחת לרדאר).
צוות מקצועני הגיוס שלנו ידע להתאים לכם את המשרה המדויקת עבורכם ויסייע לכם לחסוך זמן יקר על חיפוש קדחתני בלוחות דרושים הייטק. בנוסף הצוות יסייע לכם במשא ומתן על השכר, על האופציות ועל התנאים הנלווים – אנחנו שמים את המועמדים שלנו במרכז תוך כדי שקיפות, דיסקרטיות וליווי אישי לכל אורך התהליך. אנחנו מסייעים לאלפי מועמדים מידי שנה להתקדם בקריירה (בתפקיד, בתנאים) ועושים זאת במקצוענות ובעיקר עם חיוך.

שירי וקס Gotfriends

שירי וקס – מנכלית חברת ההשמה גוטפרנדס - חיה ונושמת את התחום של גיוס טכנולוגי כבר עשרים שנים. מאמינה גדולה בתחום הגיוס כמקצוע ובזכות שלנו ללוות אנשים בצומת משמעותית בחייהם. מסייעת בהצלחה למאות סטארטאפים המחפשים לגייס את הטאלנטים המוכשרים בשוק. מנהלת קהילות חדשנות, יצירתית בפיתוח מקורות גיוס וסורסינג, אלופה במיתוג מעסיק, מרצה באירועים וכנסים, אופטימית מושבעת.

הגב

1 תגובה על "הרבה יותר מחזית הטכנולוגיה: הנה 10 משרות בשכר שובר שוק"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
אורח
Guest

סוף סוף מודעה רצינית שלא מתביישת להזכיר גם שכר בטווח העליון של השוק

wpDiscuz

תגיות לכתבה: