בינת יישום מערכות הקימה תשתיות תקשורת בבנק ישראל בירושלים

חברת בינת יישום מערכות, מקבוצת רד-בינת, הודיעה היום כי החברה השלימה את הפרויקט להקמת תשתיות התקשורת עבור חדר שרתים חדש בבניין בנק ישראל הראשי בירושלים.

חברת בינת יישום מערכות, מקבוצת רד-בינת, הודיעה היום כי החברה השלימה את הפרויקט להקמת תשתיות התקשורת עבור חדר שרתים חדש בבניין בנק ישראל הראשי בירושלים.  לדברי מאיר בן-צור, מנכ”ל החברה, חדר השרתים הוקם כגיבוי למערכות השרתים הקיימות כיום בבנק, אשר תומכות ומכילות מידע קריטי, במטרה לאפשר את המשך תפקודו של הבנק בשעת חירום  ללא הפרעות.

במסגרת הפרויקט ביצעה בינת יישום פריסה של סיבים אופטיים וקווי נחושת.  בנוסף, במסגרת החוזה תספק בינת יישום לבנק ישראל שירות עבור התשתיות שהותקנו לפרק זמן של שלוש שנים. במקביל, זכתה בינת יישום גם במכרז ‘קבלן הבית’ של בנק ישראל לנושא תשתיות פסיביות שוטפות, במסגרתו תספק ותתקין לבנק תשתיות נוספות על פי דרישה במהלך השנתיים הקרובות.

“שמחנו לעבוד עם אנשי בנק ישראל בפרויקט חשוב וחיוני זה. הקמת מערכת התשתיות התנהלה תחת לוחות זמנים קשוחים במיוחד, עקב הצורך להקים במהירות מערך איכותי עבור מערכות המאחסנות מידע רגיש” ציין בן-צור.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: