סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

ניתוח מדוייק במובייל: YouAppi הישראלית מגייסת 13.1 מיליון דולר

החברה הישראלית מציעה פתרון מרוכז אחד שמטרתו לפשט את הליך קניות המדיה במובייל

מקור: YouAPPI

מקור: YouAPPI

חברת YouAppi הישראלית, המפתחת פלטפורמה להפצת אפליקציות מובייל וניטור תוכן, הודיעה היום (ד׳) על השלמת סבב גיוס שני בסך 13.1 מיליון דולר. הפתרון של החברה מאפשר לנתח את דפוסי צריכת התוכן של למעלה מ-1.5 מיליארד משתמשי מובייל, ולהמיר את הנתונים כדי לייצר רווח.

בסבב הגיוס הנוכחי השתתפו המשקיעים Hawk Ventures, Global Brain, Click Ventures, Digital Future, Emery Capital, AltAir Capital, לצד המשקיעים הקיימים – Glilot Capital Partners, 2B Angels ו- Flint Capital.

אפליקציות מותאמות אישית

מטרתה של YouAppi היא לשלב למידה חישובית עם אלגוריתמים קנייניים של חיזוי, ובכך לאפשר לאפליקציות מובילות לאתר את הלקוחות הנכונים להן במחיר ההמרה הנכון, ותוך התבססות על ניתוחי אנליטיקס של אירועי post-install. פלטפורמת OneRun של החברה מבצעת ניתוח רב-משתנים בזמן אמת כדי ללמוד את מדדי ה-KPI של כל אפליקציה. YouApp מניעה כיום רכש הלקוחות באמצעות 15,000 קמפיינים עבור 450 מפרסמים.

החברה מנסה לעזור לקהל לקוחותיה – חברות תוכן ומפתחי אפליקציות בעיקר, על ידי השתלת ווידג’ט או באנר תוכן באתר, הממליץ למשתמש להוריד אפליקציות המותאמות לו אישית. ההמלצות נעשות על בסיס האפליקציות המותקנות במכשיר של הגולש ולמידת הרגלי השימוש שלו במערכת התוכן. החברה אוספת את כל הנתונים הללו לפי המכשיר בו הצרכן משתמש, ומספקת לו לינקים לחנות המתאימה (AppStore, Play Store וכו’).

ההון שגויס ישמש את החברה להתרחבות בשווקים באסיה (בעיקר סין ויפן). כבר היום עובדת YouAppi עם אפליקציות באסיה כדוגמת אלו של Alibaba Group ו-Baidu.

מאז הקמתה בשנת 2012 על ידי משה וקנין ועופר גרנט, גייסה החברה כ-18.1 מיליון דולר, כולל הסבב הנוכחי. באוקטובר 2014 הושלם הסבב האחרון שלה, בו גייסה כ-3 מיליון דולר מקרן ההון סיכון גלילות קפיטל של קובי סמבורסקי ואריק קליינשטיין ביחד עם 2B-Angeles ו-Flint Capital.

"למרות שמדובר בשוק תחרותי, סגירת סבב גיוס הון שני שמגדיל את ההשקעה ביותר מ-300% בהשוואה לסבב הקודם, היא הוכחה ליעילות הטכנולוגיה והצוות של YouAppi, המאפשרים ל-450 מפרסמים מובילים בעולם להבטיח לעצמם משתמשים רווחים בכל העולם", אמר משה ועקנין, מנכ"ל ומייסד שותף ב- YouAppi.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח. (צילום: יורם רשף)

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: