סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

הרצאת השבוע: תרגומון עולמי עבור מנתחים

דוקטור סטיבן שוויצברג מציג את הטכנולוגיה שפיתח, המשלבת בין שיחות ועידה לתרגומון העובד בזמן אמת ומסוגל לתרגם אל מספר שפות במקביל, במטרה להפוך את התהליך הלימודי לקל וזמין יותר

microphoneפרסום הרצאות ברשת הפך לדבר שבשגרה בשנים האחרונות. אתרים כמו יוטיוב הפכו את המלאכה לפשוטה מאי פעם ואתרים רבים מעלים הרצאות והדרכות מעניינות לרווחת הגולשים. במקביל, לפעמים נדמה שאנחנו מוצפים בעודף מידע, ומנת יתר של הרצאות דווקא בימים שאין לכם יותר מידי זמן עשויה להיות לא יעילה. את השילוב היעיל בין זמן, עניין ותועלת מבצעים יפה מאוד ב-TED ובמקומות אחרים.

אנחנו בניוזגיק עוברים על מגוון רחב של הרצאות והדרכות ברשת ומאחר וכך החלטנו להציע לכם הרצאה מעניינת שאיתרנו מידי שבוע. לפעמים היא תהיה הרצאה קצרה מ-TED, לפעמים ממקומות אחרים, ולפעמים היא תהיה הרצאה ארוכה יותר. מה שבטוח – זאת תהיה הרצאה מעניינת.

אז אם יש לכם כמה דקות פנויות במהלך סוף השבוע, אתם מוזמנים להצטרף אלינו להרצאה וללמוד משהו חדש ומעניין.

תרגומון עולמי עבור מנתחים

למרות התפתחות הטכנולוגיה והאפשרות לבצע ניתוחים מורכבים באמצעות חתכים קטנים ומכשור רפואי מתקדם (הידועים גם בתור לפרוסקופיה), נתקל ד"ר סטיבן שוויצברג בבעיה בתהליך ההכשרה של רופאים מכל רחבי העולם, בעיקר בשל ההבדלים בשפה והמרחק הרב המפריד ביניהם. בהרצאתו שוויצברג משתף את הטכנולוגיה החדשה שפיתח, המשלבת בין שיחת וידאו למתרגם עולמי העובד בזמן אמת בכמה שפות, במטרה שהטכנולוגיה תוכל לעזור לו בקשיים הנוצרים בתהליך הלימודי ואולי אפילו בעוד כמה תחומים נוספים.


במסגרת פינת הרצאות השבוע הופיעו לאחרונה:

את הרשימה המלאה של ההרצאות הקודמות בסדרה תוכלו למצוא כאן.

יצא לכם להתקל בהרצאה מעניינת ברשת שתרצו לחלוק עם כולם? אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה על כך במייל החם, info AT geektime.co.il.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: