סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

גיוס: TopSpin מגייסת 7 מיליון דולר, מייצרת מלכודות דבש להאקרים

המערכת של החברה מבוססת על הטמנה של פתיונות או 'מלכודות דבש', המדמות רשת ארגונית, וגורמות לנוזקות לתקוף, וכך בעצם גם לחשוף אותן

צוות TopSpin. מקור: TopSpin

צוות TopSpin. צילום: TopSpin

הסטארטאפ הישראלי TopSpin, המפתח מערכת לאיתור וטיפול בנוזקות (Malware) ברשת הארגונית, הודיע היום (ב׳) על השלמת סבב גיוס של 7 מיליון דולר. החברה מספקת לארגונים מערכת הגנה מפני אובדן מידע רב ערך, ומונעת פגיעה והפסקה של הפעילות השוטפת של הארגון.

את סבב הגיוס הנוכחי מובילים ארבעה משקיעים מוכרים בשוק אבטחת המידע בישראל – שלמה קרמר, מיקי בודאי, זוהר זיסאפל וראקש לונקאר – ארבעתם בעלי רקורד מרשים כמייסדים או כמשקיעים בחברות בתחום הסייבר, כגון: Check Point, Imperva ,Trusteer ו-Adallom.

מפילה בפח

המערכת של החברה המשווקת תחת השם DECOYnetTM ומותקנת כבר בקרב מספר לקוחות בארה"ב, מספקת הגנה אקטיבית מפני איומי סייבר, ויעילה גם בטיפול כנגד נוזקות שהצליחו לחדור אל תוך הרשת הארגונית. המערכת עצמה מבוססת על הטמנה של פתיונות, ׳מלכודות דבש׳, המדמות רשת ארגונית, וכך גורמות לנוזקות לתקוף אותן. ברגע שהנוזקה מתפתה לתקוף את הרשת המדומה, שלא מכילה כל מידע רגיש, היא חושפת את עצמה ומאפשרת לגורמי האבטחה בארגון לנטרל את האיום. כמו כן, מאפשרת המערכת של TopSpin לנטר את כל התעבורה ברשת הארגונית, ולספק מפה מדויקת של אופי זרימת המידע בארגון, אליו ומחוצה לו. כך, ניתן לזהות בזמן אמת חריגה מן הנורמה, מה שמצביע ברוב המקרים על מתקפה של גורם חיצוני או גניבה של מידע על ידי גורם מתוך הארגון. הפתרון של החברה פונה בשלב זה למגזר הפיננסי, הבריאותי והתעשייתי.

הסטארטאפ TopSpin נוסד בשנת 2013 על ידי דורון קולטון, בעל ניסיון של 25 שנה בשוק אבטחת המידע. במשרדי החברה הממוקמים בהרצליה מועסקים כ-12 עובדים.

דורון קולטון, מנכ״ל ומייסד החברה התייחס לגיוס ואמר: ״אנחנו גאים מאד כי נבחרת כזו של משקיעים תומכת ב-TopSpin ובחזון שלנו – להקדים את התוקפים לפחות בשני צעדים. השקענו שלוש שנים בפיתוח מערכת אמינה ויעילה ואנו מתכוונים להפנות את המשאבים שגייסנו להאצת הצמיחה העסקית, תהליכי השיווק והמכירה של החברה״.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח. (צילום: יורם רשף)

הגב

1 תגובה על "גיוס: TopSpin מגייסת 7 מיליון דולר, מייצרת מלכודות דבש להאקרים"

avatar

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
DayOne
אורח
DayOne
9 חודשים 20 ימים לפני

נשמע מבטיח…

wpDiscuz

תגיות לכתבה: