סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

תוכנית חדשה של AltaIR VC תציע עד 200 אלף דולר וכרטיס כניסה לאקסלרטור שלה

תוכנית חדשה של קרן הון הסיכון AltaIR VC והאקסלרטור שלה AltaLab יוצאת לדרך. הקרן מחפשת יזמים שיובילו פעילויות קיימות של הקרן במטרה להפוך אותן לסטארטאפים מצליחים והדרך לכך היא להצטרף לאתגר היזמות שהיא מציבה. הזוכים יוכרזו ב-16 במאי באירוע במתחם WeWork הרצליה

altalab

יזמים שיגישו את המועמדות שלהם יעברו תהליך עבודה משותף עם הקרן ו-AltaLab כדי לראות כיצד הם מתמודדים עם האתגר ובסופו של התהליך יוכרזו היזמים הזוכים.

הקרן מחפשת יזמים מנוסים עם נסיון עבר בהקמה והובלה של סטראטאפים או אנשים מקצועיים, בוגרים ומנוסים אשר יוכלו להוביל ולעמוד בראש פעילות מורכבת של ניהול והובלה.

עד 200 אלף דולר לשלבי הפרויקט השונים

יצירת מוצר וחברה הן פעילות קשה ואינטנסיבית על אחת על אחת כמה וכמה (קל וחומר) ללא מימון. אנחנו נעזור עם המימון ונקבע ביחד עם היזם אבני דרך אשר השגה שלהן תאפשר מימון נוסף.
כך אנו מאפשרים ליזם להתמקד בהשגת היעדים למוצר ובמטרה לפתח אותו. POC, MVP, הגעה ל- Early Traction, קביעת אבני דרך להוכחת ההתכנות של המוצר, יצירת תוכנית שיווק וניהול הפעילות השותפת של החברה.

הזוכים יקבלו ליווי צמוד מצוות הקרן והאקסלרטור, גישה לחברות הפורטפוליו של הקרן ומנטורינג צמוד. מהצד השני אנו מצפים מהיזם להקדיש את עצמו למיזם ולהוביל אותו בעליות ובירידות (ויש כאלה) ולמצוא את הדרך להמריא עם המוצר.

חברת ההון סיכון AltaIR השקיעה עד היום בכ-114 מיזמים ברחבי העולם, בין היתר בישראל, ארה"ב, אירופה, אוסטרליה ורוסיה. החברה מתמקדת בהשקעות בסטארטאפים בשלבים מוקדמים מאוד (seed ו-pre-seed), בתחומי האינטרנט, המובייל ועוד. החברה הוקמה על ידי איגור ריאבנקי, יזם סדרתי יהודי ואנג'ל הפעיל בתחום למעלה מ-20 שנה. בשנה האחרונה החלה AltaIR להתמקד בהשקעות בישראל, ונכון להיום השקיעה ביותר מ-18 סטארטאפים ישראלים.

לפרטים נוספים ולהרשמה

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: