2229980006 תוכנית Innov8 Connect במחזור חדש שפתוח גם לסטארטאפים ישראלים | גיקטיים

סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

תוכנית Innov8 Connect במחזור חדש שפתוח גם לסטארטאפים ישראלים

ההרשמה לתוכנית פתוחה עד ה-31 באוקטובר ומהווה הזדמנות חסרת תקדים להגיע ל-600 מיליון לקוחות ואולי גם לזכות במענק בגובה 55 אלף דולר מצד Singtel, ענקית הטלקום הגדולה ביותר באסיה

innov8-connect

במסגרת התוכנית תעניק Singtel עד 55 אלף דולר לסטארטאפים המציגים פתרונות לאתגרים שקבעה בשוק. Singtel נחשבת לענקית תקשורת עם נוכחות משמעותית באסיה, אוסטרליה ואפריקה ובין הסטארטאפים הבולטים שיסיימו את התוכנית גם הזדמנות חסרת תקדים שתאפשר לפיתוח שלהם להגיע ל-600 מיליון לקוחותיה.

פרט לחשיפה האדירה של המוצר, קרן ההון סיכון של ענקית הטלקום האסייאתית, Singtel Innov8 VC, גם תבחן השקעות בסטארטאפים בוגרי התוכנית.

על מנת להגיש מועמדות לתוכנית מזמינה ענקית התקשורת סטארטאפים לעבור על אתגרים שסימנה כחשובים במיוחד ועבורם היא מחפשת פתרונות. במידה והפיתוח של המיזם עליו אתם נמנים מציע פתרון הולם לאחד האתגרים, תוכלו להגיש מועמדות ולפרט על כך. הסטארטאפים המתאימים ביותר יוזמנו להעביר פיטץ׳ בפני נציגי החברה שיקבעו האם מתאימים לקחת חלק בתוכנית. האתגרים הראשונים בהם מתמקדת החברה נוגעים לתחום הענן הארגוני, ערים חכמות, וחווית לקוח.

לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות


Singtel Innov8 VC היא קרן ההון סיכון של ענקית הטלקום והתקשורת האסייתית Singtel. הקרן פועלת בסינגפור, סיליקון וואלי וכמובן בישראל ומשקיעה בסטארטאפים בתחומי הסייבר, מחשוב ענן, IoT ו-Deep Learning בכל השלבים. גודל ההשקעה של הקרן מתחיל ב-200 אלף דולרים ויכול להגיע גם ל-30 מיליון דולרים ולעיתים אף יותר.

הקרן ממקדת את השקעותיה בפתרונות שיכולים להוביל לקפיצות דרך משמעויות ביכולות רשתות תקשורת, מכשירי הדור הבא, שירותי תוכן דיגיטלי ופתרונות המאפשרים שיפור בחוויית המשתמש על-גבי הרשת הסלולרית. הקרן והחברה עובדים באופן קרוב עם אקוסיסטם שלם של סטארטאפים, מפתחים, חברות גדולות, חברות ממשלתיות ומרכזי פיתוח גדולים על-מנת להביא חדשנות למגוון השווקים בהם קבוצת Singtel מחזיקה פעילות.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

היה הראשון להגיב!

הודע לי על
avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: