סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

כלי חדש של סימילרווב יציע למפתחים מידע מדוייק על קהל המשתמשים שלהם

החברה תציע למשתמשיה פרופיל דמוגרפי על משתמשיהם, שלא מתבסס על מידע מזהה אישית

אור עופר, מנכ"ל סימילרווב. צילום: יח"צ

אור עופר, מנכ"ל סימילרווב. צילום: יח"צ

לפני חודשיים רכשה חברת SimilarWeb (סימילרווב) הישראלית את חברת Quettra. עתה היא מציעה ללקוחותיה ניתוח דמוגרפי מתקדם עם שירות חדש בשם SimilarWeb Portrait, שמתבסס על הטכנולוגיות שפיתחה החברה האמריקאית. השירות החדש יאפשר לחברה להציע לא רק נתונים וסטטיסטיקות על כמויות ההורדה וההתקנות של אפליקציות או כמות המבקרים באתרים, אלא גם מידע על דמוגרפי מדויק למדי על המשתמשים עצמם.

פורטרט דמוגרפי שלא מתבסס על מידע מזהה אישית

SimilarWeb Portrait מתבסס על אלגוריתמים שמספקים ניתוח סטטיסטי ובניית פרופיל דמוגרפי של המשתמש. ה"פורטרט" הזה כולל בין היתר גיל, מין, תחומי עניין, מותגים מועדפים וכל זאת מבלי להשתמש ב-PII – או Personally identifiable information, כלומר מידע מזהה אישית. הכלי החדש מאפשר למפתחי אפליקציות לקבל ניתוח מתקדם תוך שבריר שניה מרגע התקנת האפליקציה אצל משתמש הקצה ולייצר חווית משתמש מטורגטת ומותאמת אישית. הכלי החדש נמצא כבר בשימוש לצד אפליקציות מובילות ומותקן כרגע במאות מיליוני מכשירים סלולאריים ברחבי העולם, כדי לספק חווית שימוש מותאמת לכל משתמש מהרגע שבו הוא מתקין את האפליקציה.

אנקיט ג'יין, סמנכ"ל מוצר ב-SimilarWeb אמר בתגובה להשקת הכלי החדש: "היום זמן האינטראקציה, ה"הישארות" ואיכות השימוש, הם הצרכים האקוטיים ביותר למפתחי אפליקציות. לצערינו, האינטראקציה הראשונה של משתמש באפליקציה נתונה לעתים הופכת גם לאחרונה, כאשר רוב האפליקציות מאבדות 77% מהמשתמשים בשלושת ימי ההתקנה הראשונים". ג'יין הוסיף: "SimilarWeb Portrait נותנת למפתחים את הכלים שהם צריכים על מנת להפוך את חוויית השימוש באפליקציה למותאמת אישית, תוך כדי שיפור התהליך, הלפעמים כאוטי, של המשתמשים באפליקציה ושמירה על סדר המידע לאורך זמן בחוויית האפליקציה". בהתייחסו ליכולות החדשות שמעניק הכלי למפתחים, אמר ג'יין: "עם כל יכולות SimilarWeb, האפליקציה הזאת, לא רק מעניקה ליוצרי אפליקציות את היכולת להבין את המשתמשים שלהם בצורה טובה הרבה יותר, אלא הם גם יכולים להסתכל 'החוצה' לעבר מתחרים בכדי להשוות יכולות אל מול אחרות בתעשייה".

 

יניב אביטל

חי ונושם טכנולוגיה עוד מימי ה-ZX Spectrum היפים. חולה על כל סוגי הגאדג'טים - אלו שמתחברים ל-USB, ואלו שקוראים לו "אבא".

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: