סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

כניסה לשוק האסיאתי - מקום שמור ל-20 סטארטאפים ישראלים

אם אתם מתעניינים בהתרחבות לשוק האסיאתי או חושבים שהמוצר שלכם מלא פוטנציאל עבורו, כנס שיתקיים בסוף יוני עשוי לשמש כנקודת ההתחלה

samurai island

בסוף חודש יוני צפוי להתקיים בטוקיו כנס ותערוכה בה יתאספו למעלה מ-10,000 בני אדם מכל רחבי העולם שמחפשים לייצר קשרים וללמוד על השוק היפני בפרט והאסיאתי בכלל. אחרי שזכו להענות מפתיעה מצד סטארטאפים ישראלים בשנה שעברה, פונים מפיקי האירוע לסטארטאפים ישראלים באופן ישיר ומזמינים אותם לקחת חלק בתערוכה.

מקום ל-20 מיזמים ישראלים

כנס Samurai Island Expo כולל כנס ותערוכה גדולה בת יומיים שמאפשרת ליזמים מכל רחבי העולם להציג את הפתרונות שלהם בפני בכירי התעשיה האסייאתית המחפשים אחר השקעות או שיתופי פעולה רלוונטים.

מארגני האירוע שמגלים עניין רב בסצנת ההיי-טק הישראלית שמרו השנה מקום ל-20 נציגים מישראל ומוכנים לספוג בעלויות הגבוהות של כניסה (בעלות של עד 1,500 דולר) והשתתפות בתערוכה, כולל העלויות הכרוכות הצבת הדוכן. מעבר לזה, לסטארטאפים הישראלים שיבחרו להשתתף בתערוכה גם מבטיחים אפשרות להציג פיטצ׳ בן 3 דקות בפני משקיעים מקומיים. האירוע יש לציין יתקיים באנגלית וביפנית והוא צפוי להמשך יומיים, בין ה-25 ל-26 ביוני.

באירוע שהתקיים בשנה שעברה לקחו חלק 20 סטארטאפים ישראלים מתוכם אחד חתם על השקעה בגובה 13 מיליון דולר ושניים נוספים חתמו על עסקות ענק עם שני תאגידים יפנים שלקחו חלק באירוע.

לפרטים נוספים ולהרשמה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: