סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

סמסונג מציעה 50 אלף דולר וליווי צמוד לסטארטאפים בתוכנית Runway

מדובר במחזור השני של התוכנית שפתוחה כעת להרשמה עד ה-30 באפריל. במסגרת התוכנית צפויה ענקית הטכנולוגיה לבחור 10 סטארטאפים ישראלים

samsung runway

התוכנית ליצירת שיתופי פעולה עם סטארטאפים של סמסונג פותחת מחזור שני בישראל. לאחר תהליך המיון, המחזור השני צפוי לכלול עד 10 חברות ויפתח ביולי 2016.

RUNWAY מחפשת חברות אשר מציגות סינרגיה לקווי המוצרים השונים של סמסונג ובעלות פוטנציאל רב לשיתוף פעולה ארוך טווח. ההרשמה לתוכנית כבר נפתחה ותסגר ב-30 באפריל.

שישה חודשים, 50 אלף דולר

ולא, החברה אינה נדרשת לוותר על אקוויטי בתמורה לתקציב. בסמסונג מחפשים סטארטאפים בשלבים מוקדמים, שנוגעים לתחומי העניין של החברה ופיתוחים שמשפרים, מייעלים או בעלי קשר מובהק למוצרים ולשירותים שהיא מספקת. באופן ספציפי יותר, בוחנת סמסונג סטארטאפים בתחומים הבאים: מחשוב לביש, מכוניות אוטונומיות, האינטרנט של הדברים, מציאות מדומה או רבודה, טכנולוגיות הנוגעות לאודיו או וידאו, פיתוחים ביומטרים או מתחום ה-m-Health, אבטחת מידע, זיהוי תכנים אוטומטי, טעינה אלחוטית, קישוריות, אופטימיזציה למובייל, אופטיקה, תלת מימד ורחפנים.

הסטארטאפים שיבחרו לתוכנית יתארחו במרכז המחקר והפיתוח של החברה בפארק התעשייה ביקום למשך שישה חודשים, יזכו לתקציב בגובה 50 אלף דולר ללא אקוויטי, ליווי צמוד וייעוץ מטעם החברה, תוכנית העשרה, מרחב עבודה וגישה לחדרי ישיבות, קפיטרייה ועוד. לכל חברה ימונה מנהל בכיר מהיחידה הרלוונטית במטה העולמי של החברה אשר מלווה את הפעילות לאורך 6 החודשים ולמעשה מהווה את ה"לקוח", אשר מעוניין בהצלחת המייזם ויצירת שיתוף הפעולה בסיום התוכנית.

מעבר לכך, החברות צפויות להפגש עם גורמים בכירים בסמסונג העולמית במטרה לייצר קשרים נוספים, להרחיב ולהדק את שיתוף הפעולה במידה ויתגלה עניין הדדי בין שני הצדדים.

התוכנית מתאימה גם לחברות בוגרות אשר מעוניינות להגדיר יחד עם סמסונג פרוייקט יישומי לטכנולוגייה שפיתחו ואשר מציג סינרגיה עם מוצרי סמסונג השונים. מטרת התוכנית היא יצירת שיתופי פעולה טכנולוגים ועסקיים בין חברות טכנולוגיה ישראליות לבין יחידות המחקר והפיתוח והיחידות העסקיות של סמסונג בעולם.

לפרטים נוספים ולהרשמה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: