7999705891 עדכון מאסיבי: פרטים אודות הגלקסי S8 החלו לדלוף לרשת | גיקטיים

סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

עדכון מאסיבי: פרטים אודות הגלקסי S8 החלו לדלוף לרשת

מצלמה כפולה, העדר כפתור הבית ומסך נטול מסגרת - דיווחים שעלו בסוף השבוע לרשת מתייחסים לעדכון מרחיק לכת של סמסונג בדגם הגלקסי שיושק בשנה הבאה

galaxy

סמארטפון הדגל הבא של סמסונג, הגלקסי S8, צפוי לכלול שינויים מהותיים בחומרה ובעיצוב שלו. דיווחים שונים שהוצפו בימים אלה ברשת מנסים לשפוך קצת אור על השינויים הללו.

אחד הדיווחים מתייחס לכך שהגלקסי S8 יפרד לשלום מכפתור הבית הותיק והמוכר. במקומו תציב החברה כפתור מגע וירטואלי על המסך של המכשיר עצמו, בדומה למהלך שצפויה ככל הנראה להוביל גם אפל בדגם האייפון הבא. הכפתור ישמש גם בתור קורא ביומטרי לטביעת אצבע.

אם כבר הזכרנו את המסך, דיווח נוסף מתייחס לכך שהגלקסי החדש יגיע ללא מסגרת לחלוטין. כלומר, המסגרת תהיה חסרה לא רק בצדדים אלא גם בחלקו העליון והתחתון של המכשיר.

הראשון של סמסונג עם פיצ'ר מצלמה כפולה?

עושה רושם שגם בתחום המצלמה צפויים לנו חידושים – ככל הנראה הגלקסי S8 יהיה המכשיר הראשון של סמסונג שתומך בפיצ'ר של מצלמה כפולה. דבר זה מתאפשר בזכות המעבד החדש שנמצא בימים אלה תחת פיתוחה של קוואלקום, Snapdragon 830. בנוסף, היקף הזיכרון הפנימי של המכשיר ינוע בין 6 ל-8 ג'יגה בייט RAM.

בדיווחים קודמים בנושא נאמר כי המסך של הגלקסי S8 יתמוך בתצוגה של 4K כדי שהמכשיר יתאים להרצת תכנים של מציאות מדומה ומציאות רבודה. דיווח אחר טען כי המכשיר הבא של סמסונג יגיד שלום ולא להתראות לחיבור האוזניות 3.5 מ"מ כדי ליישר קו עם המדיניות החדשה של אפל בנושא.

כמו תמיד, מאחר ומדובר בשמועות אנו ממליצים לקחת את הדברים בעירבון מוגבל עד שהעניינים יתבהרו. מתי זה בדיוק יקרה? לפי הערכות, סמסונג תקדים את ההשקה של הגלקסי S8 לתחילת 2017. יש לכך שתי סיבות – הראשונה היא לתת מענה מהיר ככל הניתן לפיקסל של גוגל והשניה היא ניסיון לדחוק לצד את פרשת הסוללות המתפוצצות של הגלקסי נוט 7, שלצערה הרב של סמסונג ממשיכה לייצר כותרות בתקשורת ופוגעת במיתוגה של החברה ובהכנסותיה.

עדי פרל

בוגר בית הספר לעיתונאות "כותרת", נכנס עמוק לעולם המחשבים והטכנולוגיה עוד כשאנשים ידעו מה זה דיסקטים.

הגב

4 Comments on "עדכון מאסיבי: פרטים אודות הגלקסי S8 החלו לדלוף לרשת"

avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
אדון שוקו
Guest

זה גם יגיע עם ערכת סמי הכבאי?

רון
Guest

הטלפון יגיע עם חיבור לאוזניות.

אחד שמתקן
Guest

עדכון מרחיק לכת**** תקן כותרת עדי ;)

חיים
Guest

יגיע עם מטף כיבוי אלחוטי…

wpDiscuz

תגיות לכתבה: