סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש

להורדה בחינם: פוטושופ CS6 בגרסת בטא

אדובי משחררת את גרסתה החדשה של פוטשופ להורדה חינם בבטא, עבור משתמשי חלונות ו-OS X. הגרסה הרשמית תשוחרר במהלך האביב הקרוב

תמונה: צילומסך

גרסתה השלוש עשרה של פוטושופ המכונה CS6 הושקה לפני שעות אחדות בגרסת הבטא, כשהיא זמינה להורדה חינם לשם התנסות ובמטרה לקבל פידבק ממעגל המשתמשים הרחב לקראת ההשקה הרשמית.

אתרי הטכנולוגיה הגדולים שכבר זכו להתנסות מוקדמת בגרסה החדשה, התבקשו לשמור על אמברגו שהוסר לפני מספר שעות וחשף אינספור ביקורות – רובן משבחות את הגרסה הנוכחית.

בין הביקורות השונות ניתן למצוא גם את זו של בלוג הטכנולוגיה גיזמודו שלא חסך במחמאות ובחר לסקירה את הכותרת: "העדכון הטוב ביותר הזכור לנו". מדובר באחד העדכונים המשמעותיים ביותר שידעה התוכנה הפופולארית, שלא זכתה לעדכון בסדר גודל שכזה מאז אפריל 2010.

שומרת על הכתר

אם לשפוט על פי סקירות הגרפיקאים שכבר התנסו בגרסת הבטא החדשה, מדובר בעדכון שעתיד לשמור על מעמדה של אדובי ושל פוטושופ ששולטת כבר עתה בתחום העיצוב הגרפי.

את גרסת הבטא מוזמנים להוריד חינם כלל המשתמשים והיא מותאמת לחלונות ול-OSX, גרסתה הסופית של CS6 תושק באופן רשמי במהלך החודשים הקרובים, עד לסוף החציון הנוכחי.

אז מה חדש?

פוטושופ CS6 כוללת ממשק משתמש מעודכן ושונה בגוונים כהים יותר (אם כי ניתן להחזיר למראה האפור בהיר תחת הגדרות התוכנה), כמו כן כוללת הגרסה הנוכחית סרגלי כלים בעלי ממשק משודרג וחיפוש מתקדם לשכבות על פי קטגוריות שונות כמו צבע, שם, תצורה ועוד.

גרסת ה-CS6 כוללת גם כלים חדשים דוגמאת ה-Content aware move המאפשר להזיז אובייקט בתוך תמונה מבלי לפגוע ברקע ועורך וידאו בסיסי שמצטרף עתה לתוכנת הגרפיקה הפופולארית. מלבד אלו כוללת הגרסה החדשה אינספור עדכונים כמעט בכל אחד מהפיצ'רים הבסיסיים החל מהמברשות ועד לתמיכה בקבצים שונים ורמת ניהול משאבי המערכת.

גרסת הבטא זמינה להורדה חינם בשפות אנגלית או יפנית, היא שוקלת קצת פחות מ-1GB ואלו דרישות המערכת המינימליות בהן תתבקשו לעמוד:

משתמשי חלונות: מעבד במהירות 2GHz ומעלה, חלונות מגרסת XP עם SP3 ומעלה, זיכרון פנימי (RAM) בנפח 1GB ומעלה ונפח אחסון פנוי של 1GB לכל הפחות.

משתמשי מק: מעבדי אינטל 64bit מערכת הפעלה OSX 10.6.8 ומעלה, זיכרון פנימי (RAM) בנפח של 1GB ומעלה, ולפחות 2GB פנויים בכונן הקשיח.

להורדת גרסת הבטא של Photoshop CS6

וידאו: הצצה לשישה חידושים שמציגה גרסת CS6

רועי לטקה

גיק טכנולוגי עם נגיעות של תפוח, עדיף שיגיע נגוס. חי נושם וצורך טכנולוגיה באופן אובססיבי אך מדוד. קרימינולוג בהשכלתו, לוחם בפשע ובממסד באופן סימולטני. חובב כתיבה וקריאה, ונהנה לבחון באופן מדוקדק כל דבר שניתן לפרק לגורמים, ממוצרי טכנולוגיה ועד נפש האדם. עורך אתר גיקטיים.

 • ערן

  נראה מבטיח.

 • אסיף

  ראיתי שעשיתם הורדה בחינם פוטושופ CS6 בגרסאצ בטא
  תוכלו לשלוח את זה לאימייל

  ,תודה.

 • קרן-בר היימר

  ראיתי שעשיתם הורדה בחינם פוטושופ CS6 בגרסת בטא
  תוכלו לשלוח את זה לאימייל

 • נחמד, אבל לאלו שעובדים עם 32bit עושה רושם שההבדלים (בין cs5 לזו), לא דרמטיים במיוחד

 • Angelka ♥

  ראיתי שעשיתם הורדה בחינם פוטושופ CS6 בגרסאצ בטא
  תוכלו לשלוח את זה לאימייל

תגיות לכתבה: