Personyze תתאים את האתר לגולשים שלכם [סטארטאפ]

סטטיסטיקות מתקדמות, יצירת גרסה ייעודית עבור גולשים לפי פילוחים, ועוד; כל אלה הן הדרכים בהן Personyze יכולה לעזור לכם לשפר את אתר האינטרנט שלכם.

חברת הסטארטאפ הצעירה Personyze.com מציעה לבעלי אתרים דרך קלה ופשוטה להתאים את האתר שלהם לגולש; תוכן, באנרים, הכל לפי חיתוכים שונים. המערכת יודעת לתת מענה למגוון צרכים ולמגוון רחב של לקוחות, החל מאתר קטנטן ועד לאתרים ענקיים עם מיליוני מבקרים.

מה ואיך

Personyze מציעה לבעלי אתרים, קטנים כגדולים, למקסם את הפוטנציאל של האתר שלהם, הן מבחינת תאימות התוכן לגולשים, והן מבחינת תאימות הבאנרים באתר אל המידע הדמוגרפי והסטטיסטי של הגולש הספציפי.

וידאו: לפני ואחרי Personyze

באמצעות השירות של החברה יכול כל בעל את להגדיר גרסה מסוימת של האתר שלו, המכונה "segment", שתותאם ספציפית. לדוגמא, עבור גולשים המגיעים אל האתר שלו מארצות הברית או ממדינות מסוימות באירופה יוצג אתר שונה. בסגמנט הספציפי של אותם גולשים, הוא יוכל להציע להם הצעות ייחודיות, שאינן רלוונטיות לגולשים ממדינות אחרות בעולם, כגון שירותי משלוח חינם של מוצר שאתם מוכרים, הנחות והטבות מיוחדות, ועוד.

את הסגמנטים אפשר להכין לפי עשרות פילוחים שונים (ראו את הסרטון המצורף למטה). הפילוחים יכולים להיות מבוססים על מיקום גיאוגרפי, כגון עיר או מדינה; הם גם יכולים להיות מבוססי גלישה, ויתייחסו אחרת לגולש שהגיע מדף אחר באתר, או שהגיע מדף ספציפי מאתר מסויים, או ממנוע חיפוש, וכו'.

וידאו: סרטון הדגמת הסגמנטים

בנוסף, תוכלו להגדיר מספר פרמטרים חכמים לסגמנט שלכם, כגון להכין סגמנט ספציפית למי שמגיע ממנוע חיפוש + הקיש מלת חיפוש ספציפית שחשובה לכם + כתובת ה-IP שלו ממקמת אותו בארצות הברית. כך, תוכלו לייצר עבורו סגמנט תפור למידותיו, דבר שיאפשר לכם למקסם את התועלת מהכניסה שלו לאתר, וגם מבחינתו מדובר בייעול זמן משמעותי.

החברה עושה את הפעולה הזאת באמצעות השתלת פיסת קוד באתר שלכם, כפי שהייתם משתילים קוד למנועי סטטיסטיקה רגילים. לאחר השתלת הקוד, החברה יכולה לאסוף עבורכם סטטיסטיקות מתקדמות על האתר, מהיכן מגיעים אליו אנשים ומה הם מחפשים כשהם מגיעים אליו. בנוסף לרובד המידע הזה, החברה יודעת לספק לאותו גולש, תוך כדי עליית הדף, את התוכן המותאם אליו אישית. כלומר, מבחינתו, הוא גולש באתר שלכם וישר רואה את התוכן שהותאם כבר עבורו (בהנחה שהוא תואם להגדרות של אחד מהסגמנטים שהגדרתם).

באתר החברה (personyze.com) תוכלו למצוא מידע נוסף לגבי ההתאמה של שירותי החברה לכל סוגי האתרים, ופירוט לגבי העלויות והמחירים. התוכניות נעות מחינם ל-30 ימי ניסיון, ועד לחבילה לאתרים שיש להם מיליון page-views בחודש ומעלה.

וידאו: לפני ואחרי Personyze

סטארטאפים בניוזגיק

סקירה זו היא חלק מסדרת סקירות שעורך ניוזגיק על סטארטאפים ישראליים, קטנים כגדולים, חדשים וותיקים. לצפייה ברשימת הסטארטאפים שנסקרו עד כה, לחצו כאן. בין הסקירות האחרונות שלנו תוכלו למצוא את:

אם יש לכם סטארטאפ, או במידה ואתה מכירים סטארטאפ מעניין שתרצו שנספר עליו לעולם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

נדב דופמן-גור

עו"ד העוסק בתחומי דיני הטכנולוגיה, דיני פרטיות וקניין רוחני. מרצה ומנטור לסטארטאפים, ובעל ניסיון רב-שנים בפיתוח ווב (http://about.me/nadavdg).

הגב

2 Comments on "Personyze תתאים את האתר לגולשים שלכם [סטארטאפ]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
יוני
Guest

גאוני, הולך לנסות את זה על האתר שלי.

כנרת אייזנברג
Guest

תספר בבקשה התרשמות

wpDiscuz

תגיות לכתבה: