סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

גיוס: חברת הפינטק הישראלית Pagaya מגייסת 1.25 מיליון דולר

החברה הישראלית פיתחה מערכת לניהול השקעות המתבססת על ביג דאטה שתדע לבחור את ההלוואות עם כדאיות ההשקעה הגבוהה ביותר

בתמונה מימין לשמאל – יהב יולזרי, גל קרובינר, אביטל פרדו. צילום: רועי פרי

בתמונה מימין לשמאל – יהב יולזרי, גל קרובינר, אביטל פרדו. צילום: רועי פרי

חברת הפינטק הישראלית Pagaya (פאגאיה), ספקית ביג דאטה לניהול אקטיבי של השקעות בעולם ההלוואות המקוונות, הודיעה היום (א׳) על השלמת סבב גיוס סיד בגובה 1.25 מיליון דולר. את סבב הגיוס הנוכחי הובילה כרמל ונצ׳רס מקבוצת ויולה.

הטכנולוגיה של Pagaya מספקת פתרונות ניהול השקעות למשקיעים מוסדיים, בתחום המסחר בהלוואות מקוונות. הטכנולוגיה ניזונה מנתונים של מליוני הלוואות היסטוריות ומאגרי מידע רבים נוספים בכדי לבחור בצורה מושכלת ובפרקי זמן של מילי שניות את ההלוואות עם כדאיות ההשקעה הגבוהה ביותר. ההון שגייסה יאפשר לחברה להמשיך ולפתח את היכולות הטכנולוגיות שלה, תוך כדי הגברת קצב ההתרחבות הגלובלי שלה.

ניהול השקעות מקוון

המוצר שפיתחה החברה הישראלית רלוונטי לתקופה בה אנו נמצאים, שכן שוק ההלוואות המקוונות הגיע לגודל מספק הרלוונטי גם עבור משקיעים מוסדיים מסורתיים. בהתחשב בכך ששוק זה מושתת בעיקר על עקרונות הביג דאטה, כל מיני דרכים ואסטרטגיות מיושנות לניהול השקעות הופכות ללא רלוונטיות בשוק החדש.

בתוך מספר חודשים מאז הקמתה על ידי יהב יולזרי, גל קרובינר ואביטל פרדו, חתמה החברה על הסכם הפצה של מוצריה למספר גופים מוסדיים בישראל. במקביל, בימים אלו חותמת החברה על הסכם להקמת קרן פרטית של 100 מליון דולר שתנוהל על בסיס הטכנולוגיה של החברה.

״משקיעים מוסדיים רבים החלו להתעניין בהשקעה בעולמות ההלוואות המקוונות בארה"ב בשל האטרקטיביות הגבוהה בתחום" אמר גל קרובינר מנכ״ל וממייסדי החברה. ״התחום, זוהה על ידי קשת רחבה של משקיעים, ממנהלי קרנות גידור ועד משקיעים פרטיים גדולים ומוסדות פיננסיים. הצורך בכלי השקעה חדשים המבוססים על טכנולוגיה ומותאמים לשווקים אלו ברור יותר מאי פעם וזה בדיוק הפתרון ש-Pagaya מביאה לשוק זה. בעוד פלטפורמות אחרות עוסקות בהגדלת כמות ההלוואות המונפקות, פאגאיה מתרכזת בהגדלת ההחזר למשקיעים והורדת הסיכון עבורם״.

״הלקוחות שלנו מוצאים את Pagaya כפתרון הכרחי עבור השקעות בשווקים חדשים אלו״, ציין יהב יולזרי, סמנכ"ל מכירות וממייסדי החברה. "אנחנו מייצרים השקעות מותאמות אישית בעבור כל לקוח בכדי להשיג את יעדי ההשקעה שלו. כל גוף השקעה שרוצה לקחת חלק בשווקי ההלוואות המקוונות יהיה שמח מאוד להפוך את פאגאיה לשותף המנהל שלו.״

אבי זאבי, שותף כללי בכרמל ונצ'רס, הוסיף: "שוק ההלוואות המקוונות הגיע לגודל מספק כדי להיות רלוונטי למשקיעים מוסדיים מסורתיים. בשל העובדה כי השוק מושתת על עקרונות הביג דאטה, המון כלים ואסטרטגיות מסורתיות לניהול השקעות הופכים ללא רלוונטיים. פאגאיה מציגה הבנה ויכולות טכנולוגיות ייחודיות לליווי המוסדיים בהשקעתם בשווקים אלו. אנחנו שמחים להשקיע בפאגאיה ובצוות המייסדים המוכשר של החברה בכדי לבנות ביחד חברה מובילה להשקעות בתחום ההלוואות המקוונות".

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח. (צילום: יורם רשף)

הגב

2 תגובות על "גיוס: חברת הפינטק הישראלית Pagaya מגייסת 1.25 מיליון דולר"

avatar

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
דור
אורח
דור
5 חודשים 14 ימים לפני

עלו והצליחו! מדהים.

Shiran
אורח
Shiran
5 חודשים 13 ימים לפני

תמונה מביכה… צילום נוראי בעיני.. נראים כמו זוג נשוי לא כמו חברה שמתעסקת בכסף

wpDiscuz

תגיות לכתבה: